Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

XboxOne tulajoknak kötelező vétel és igazi csemege. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Halo Channel"

Na akkor kukázzák Halo Waypointot. :(

Live-Die-Respawn

(#3) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

"A 60 fps a játékmenetre is kihat, jobb lesz a fegyverek reakcióideje, érzékenyebbé válik az irányítás, ami nem is annyira mérhető, mint inkább érezhető lesz játék közben"

Hát igen, ez már csak ilyen... Mikor nincs, olyankor a játékosok többségének abszolút felesleges és a többieknek is csak túlértékelt apróság, mikor van 60 fps, akkor viszont ez már hirtelen egy feature, ami mindenkinek milyen jól érezhető kedvező dolog (még a játékmenetben is, nem csak kényelemben). :))

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#4) Blyan


Blyan
félisten

:C

Már csak a családot kéne kiéheztetnem egy Xbox One-ért. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5) oriic válasza Blyan (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ide már megjött. :) :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) Def26 válasza Blyan (#4) üzenetére


Def26
félisten

Add el a telókat. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) pzstm


pzstm
titán

Az összefoglaló végére oda lehetne esetleg írni, hogy mindezt egy játék áráért kapjuk;)

Legalábbis 60USD lesz, reméljük idehaza sem megy 60EUR fölé:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) oriic válasza pzstm (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mintha számitana nekünk. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9) pzstm válasza oriic (#8) üzenetére


pzstm
titán

Amúgy E3-as bejelentésnél én 100 dollaros árat saccoltam de minimum 80-at.... :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Most már csak egy ezzel bundlezott X1 csomag kell és talán elindul a nextgen szekere. :)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#11) Polllen


Polllen
nagyúr

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) szupermacs


szupermacs
veterán

Kipróbálnám PC-n.

(#13) Blyan válasza Def26 (#6) üzenetére


Blyan
félisten

Kis túlzással a kettő összértékéből majdnem kijönne MC Collection! :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) Alexios válasza pzstm (#9) üzenetére


Alexios
veterán

80$ az bizony 60 euro :D

(#15) pzstm válasza Alexios (#14) üzenetére


pzstm
titán

de eleve 60$ lesz, s mint azt tudjuk mire ez az ár digitálisan is átutazik a tengeren az 60EUR lesz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16) oriic válasza pzstm (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem is bőven meg 60 dodót. Az kb 13k forint digitálisan, szóval elsőnapos vétel természetesen. :DDD

Live-Die-Respawn

(#17) Garada


Garada
őstag

Valami zseniális egy játék de sajna nem jön 360-ra.Mivel büszke PS4 tulaj vagyok ezért nem hiszem hogy ezért vennék egy új boxot.

[ Szerkesztve ]

(#18) Asrach


Asrach
tag

Pc-re jöhetne szeretttem pcn az első kettő részt csak azt nem tudom miért hagyták abba.

(#19) Blyan válasza Asrach (#18) üzenetére


Blyan
félisten

Nyilván megérte nekik, hiszen annyi a becsületes PC játék vásárló, hírból sem ismerik az illegális letöltéseket.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#20) Polllen válasza Blyan (#19) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hagyjuk a bullshit-t. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) nebulo válasza Garada (#17) üzenetére


nebulo
tag

A jó öreg 360-ra valóban jöhetne a második rész is. Nem baj, remélem amikor már kifullad a collection miatti XO vásárlási láz kiadják a régi vasra is, biztosan lennének vásárlók. :)

(#22) sad_Vamp válasza Blyan (#19) üzenetére


sad_Vamp
őstag

a kalózkodás az egyetlen ellensúly arra ami az iparral történt. pofátlan rókabőrök évente. meg lehet nézni azt is, hogy mi lett a kiegészítőkből, meg a datadisk-ekből, már már egy vacak skinért is van pofájuk pénzt elkérni. Vagy szándékosan veszik ki a játékból és csinálnak DLC-t olyan részekből ami eredetileg az alapjátékban lett volna. 30órás játékokat darabolnak fel 5órás epizódokra amiket teljes áron adnak el....

Pollenel értek együtt: Hagyjuk a Bullsh!t-et!

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#23) Blyan válasza Polllen (#20) üzenetére


Blyan
félisten

Perszde, a kalózkodás a király, én is lopok a boltban, ahogy Te is biztosan. :)
Múltkor is elvettem egy gyerek ájfonját, f.sznak annak a kis k.csögnek, én meg költsek rá pénzt, mi? Inkább megrúdostam, azóta van ájfónom és menő is vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24) Blyan válasza sad_Vamp (#22) üzenetére


Blyan
félisten

Amikor a kalózkodás elindult még nem voltak DLC-k, mondhatni inkább utána lett divat belőle.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#25) Polllen válasza Blyan (#23) üzenetére


Polllen
nagyúr

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#26) Blyan válasza Polllen (#25) üzenetére


Blyan
félisten

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#27) oriic válasza Blyan (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó az irónia. :DDD

Live-Die-Respawn

(#28) Polllen válasza Blyan (#26) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amúgy a Halo 2003-ban jelent meg PC-re, arra még azt lehet mondani, hogy nem volt annyira "elavulva", igaz olyan kihívója akadt, mint a Call of Duty 1. De megérte Ms-nek, mert kiadták a második részt is.

No de a Halo 2 2007-ben jött csak. A Pc-n a STALKER első részénél jártak éppen, bőven HL2 után, és még lehetne sorolni. Bármennyire is imádom a szériát, kevés esélye volt nagy sikerre.

Pc-n erős konkurencia volt, ha korábban kiadják, talán.

A warez téma pedig továbbra is bullshit, főleg xbox 360 vs pc témában. ;] (azzal pedig, hogy kiegészítetted demagógiával az eredeti kommentet, csak még rosszabb lesz) De hát általánosítás + előítéletek rulezZz.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#29) Blyan válasza Polllen (#28) üzenetére


Blyan
félisten

A Halo 2-nek az a szerep volt szánva, hogy majd eladja a Vistát, ez nem jött be mert az emberek inkább megoldották mindenféle XP-re engedélyező okosságokkal.
Egyszerűen nem érte meg.

Amúgy meg a Halo2-nek csak egy hibája volt, a Bungie nem nagyon törte magát a grafikát illetően (hangulatilag bármely FPS társával felvette a versenyt). Még a Halo 3-ban is MC meg a táj volt ami jól nézett ki a többi meg olyan baltával szabott volt, hogy még. Szerencsére azért a 343-as srácok kicsit több időt fordítottak erre.
Viszont kiadni a MCC-t pc-re egy öntökönlövés lenne a konzol szempontjából.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30) sad_Vamp válasza Blyan (#24) üzenetére


sad_Vamp
őstag

ejj ejj, a kalózkodás jóformán a számítástechnikával együtt indult. Pl. a tetris-t is úgy lopták anno a nintendo-ék (ha jól tudom utólag vették meg).

DLC-k a gyors net terjedésével kerültek fókuszpontba, és leginkább a gyűjtögetési mániára alapoznak velük (ettől függetlenül még mindig pofátlanságnak tartok 2-5 dollárokat elkérni egy skin-ért ami anno a bonus lett volna a teljes játékban pl.).

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#31) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ahogy látom ez jelenleg nincs tervbe XBOX 360 és PC-re se.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#32) oriic válasza Tigerclaw (#31) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak ONE-ra jön.

Live-Die-Respawn

(#33) #00137984 válasza Blyan (#29) üzenetére


#00137984
törölt tag

A Halo 2-vel Vista x86-on játszottam, vagy is csak belenéztem. A telepitésének külön procedurája volt, ami még a Prince of Persia The Two Thrones DVD lemez ellenőrzésén is túltett. A grafikája tényleg inkább a szánalmas kifejezést érdemli, mert még az első részt sem sikerült megugrani. A hajó (space ship) belső terei és a katonák kidolgozottsága eléggé elavult volt, mert még a Playstation 2-n is szebb játékokat láttam akkoriban. Azért remélhetőleg a láncfelvarrott változat a Halo 2-ből megjelenik Steam-en PC-re, mert akkor nem birtam 30 percnél többet a játékra szánni. A játék lemezzel nem is tudom mi történt... :D

[ Szerkesztve ]

(#34) br.rak


br.rak
őstag

Most akkor gyak Halo CEA grafikáját kapja meg minden game, mikor kijön az 5 akkor ezt is megkapjuk új grafikával remasteredként ;] (mert gondolom az 5 grafikája nem CEA upscalelt verziója lesz)
Szerintem is idővel lehet lesz sima 360-ra is, sokan megvennék.

[ Szerkesztve ]

(#35) Mister_X válasza Blyan (#29) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Inkább a Halo 2-nek az volt a szerepe, hogy még több embert győzzön meg arról, hogy érdemes a sorozat miatt Xbox 360-at venni :) Vagyis persze, a Vistát is el kellett adni valahogy. Sőt, ezzel a véleménnyel lehet egyedül vagyok, de nekem a Vista tetszett és a 7 miatt téptem a hajam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36) oriic válasza #00137984 (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Halo sorozattal az volt a gond pc-n, hogy ÉVEKKEL később jelent meg. :(

Live-Die-Respawn

(#37) br.rak válasza Mister_X (#35) üzenetére


br.rak
őstag

A Halo2 még az is warezolva futtatta PC-n akinek megvolt/van eredetiben, olyan faszául csinálták meg a Games for windowsos marhaságot. A Halo sorozat sosem a grafikáról szólt szerintem, nyilván nem volt nagyon csúnya, de csilivili sem (a warez ma már annyira nem valami húdenagy dolog 360-on)

(#38) Mister_X válasza oriic (#36) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Valahogy el kellett adni az Xbox Classicot és (ez köztudott) a Halo vitte el az egész gépet a hátán.

@br.rak: ne is említsd... nekem több GfWL-es játékom volt (Gears of War, Universe at War, stb.). Hatalmas ziccert hagyott ki a MS amikor magasról tett a PC-s digitális disztrihúcióra és a Steam piacot nyert.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39) janos666 válasza oriic (#36) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem nem számítana túlzottan. Pontosabban inkább várnék erre, mint a (hivatalos) konzolos egér támogatásra. :))

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#40) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Jó lesz! Alig várom. :-)

A Hideo Kojima Game

(#41) oriic válasza Liquid Snake (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Snaaaaaaaake! :)

Üdv itt.

Akit érdekel van ám Halo topicunk. :)

[link]

Live-Die-Respawn

(#42) Liquid Snake válasza oriic (#41) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Üdv Master Chief! :-) Megyek megsasolni a Halo topicot! ;-)

A Hideo Kojima Game

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.