Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez is jó sok mindenkit fog érdekelni pécén, közel 10 évvel a konzolos megjelenés után.

(#2) Giovan! válasza Fitzgerald (#1) üzenetére


Giovan!
addikt

Engem pl. jobban érdekel az MCC PC-s megjelenése, mint bármelyik idén bejelentett cím a PC-s játékiparból :)

Amúgy nem tudja valaki ilyenkor kb. hány embert szoktak "beengedni"? Jó lenne már jövő héten halozni, de gondolom a nagy érdeklődés miatt elég kicsi az esélye hogy bekerüljek első körben :(

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#3) #20411392 válasza Fitzgerald (#1) üzenetére


#20411392
törölt tag

Én például regisztráltam, mert szívesen kipróbálnám idő előtt. Na meg a TMCc-t is végigjátszom megint pc-n is.

(#4) oriic válasza Giovan! (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez teljesen random sajnos, számokat nem tudunk.

Live-Die-Respawn

(#5) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

A progression marad a régi vajon vagy ezeket is telerakját "suprise mechanic"-al mint az 5-dik részt?

(#6) oriic válasza Hunpriest (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Más lesz. Nem a Reach régi rendszerét kapjuk meg, de nem is azt amit az 5-ben. Fejlesztők még nem beszéltek erről.

Live-Die-Respawn

(#7) janos666 válasza Fitzgerald (#1) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Engem érdekel, mert sohasem volt konzolom (na jó, egy napig, mikor beállítgattam egyet egy ismerős gyerekének itthon), de szerettem a HALO 1 PC-t és egy, a játék szinte összes részét felhasználva készült machinima sorozatot (Red vs. Blue), plusz amúgy se érdekel mostanában sok játék.
Szóval nosztalgia és hiányérzet pótlásra jó.

De szerintem leginkább csak Game Pass előfizetőket vadásznak vele, új PC-s előfizetőket, inkább magát a szolgáltatást akarják promotálni minél több ismert címmel. Ez még akkor is működik, ha játszani valójában nem sokan akarnak vele, de felismerik a "nívós" címeket a listán, úgy értékelik "jó cucc lehet", előfizetnek, játszanak mással... (és gondolom olcsóbb elkészíteni a használható PC-s portot a saját és szorosan összefonódott cégek játékaiból, mint leszerződni más studiók címeire).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#8) wjbhbdux válasza Giovan! (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

csak az a ~10 perces demo pálya lesz benne amit e3 előtt mutattak úgyhogy nem vesztesz sokat ha később jutsz be.

/s

(#9) Šolaire válasza Fitzgerald (#1) üzenetére


Šolaire
veterán

Alig várom hogy kiadják. Rajtam kívül pedig még szerintem jópáran így vannak. Boxon a 4. Részig játszottam mindel.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10) tescodr


tescodr
tag

Én mar akkor jelentkeztem mikor márciusban meghirdettek a beta programot.Nagyon várom már hogy megjelenjen annak ellenére is hogy 2szer vegig toltam már boxon a halo 4 ig bezaróan mindent,a multkor kezdtem pont újra bele a halo ce-be de mikor bejelentették hogy jön pcre a mcc, rögtön letettem, mert inkább a felújitott verziót játszom újra végig. Akárki akármit mond a Halo játékok olyan minőségi darabok amit bármikor elő lehet venni. Ha meghallom a zenéjét instant fegig fut rajtam a libabőr.

(#11) Hunpriest válasza oriic (#6) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Remélem valami normálissal állnak elő. Mert ha RNG-s lutri lesz akkor én passzolom ezeket, bármennyire is szeretem a Halo-t.

(#12) Giovan! válasza oriic (#4) üzenetére


Giovan!
addikt

Értem, akkor várakozok türelemmel.

#8) wjbhbdux:
Azért egy demo pálya is több a semminél, de nem szomorkodok akkor ha kimaradok a szórásból, kösz :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.