Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Talán a legjobb Halo játék lesz. :C

Live-Die-Respawn

(#2) Mister_X válasza oriic (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én rég szórakoztam ilyen jót multiplayerrel, talán a Titanfallal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) .LnB válasza Mister_X (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor talán érdemes lenne mást is kipróbálni ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Mister_X válasza .LnB (#3) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A te véleményedre nem hallgatok ;] De megnyugodhatsz, a tavalyi év kb. minden érdemleges cím multiplayerje ki lett próbálva a Destinyt kivéve.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) Taposo


Taposo
aktív tag

A történetvonalról nem tudni mikor jön valami mozgó tartalom ?

(#6) .LnB válasza Mister_X (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ismersz, tudod miért írtam. Semmi személyes! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) oriic válasza Taposo (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

E3 előtt nem valószínű.

Live-Die-Respawn

(#8) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem azért mégis csak szálkának kéne minősíteni ez a szemekben (a konzolgyártók, játékfejlesztők és végfelhasználók oldalán egyöntetűen), hogy a 2k felbontás mellé a stabil 60 fps így az új konzolgeneráció hajnalán inkább csak elérhetetlennek tűnő cél, mintsem alapvető minimum, miközben a TV gyártók már egész sikeresen ráuszították a VérPistikéket a 4k-ra, mint ha érdemben ki tudnák azt manapság használni bármivel (a több darab csúcs VGA-t felvonultató PC-ken, vagy esetleg régebbi játékokat futtató és csak szimplán erős PC-ken kívül), PC-s LCD monitorokból pedig évek óta jelen vannak a 120+ Hz-en ketyegő alternatívák (akár dinamikus frissítéssel) is.

Én pl. már 2008 óta 1080p kijelzőn játszom PC-ről, ami akkor hasonlóan elhamarkodott volt, mint ha már idén futnék a 2160p után (nem úsztam meg multi-GPU kálvária nélkül, ami aránytalanul drága és macerás volt 1-2 évig), de talán mégis futnék is, ha nem szólt volna közbe az LCD-PDP-OLED téma (hogy a PDP közben megszűnt a 2k-s érában, az OLED pedig nem indult be időben, főleg nem 4k-val együtt, az LCD viszont számomra nem alternatíva pusztán a nagyobb felbontásával, de sok más hátrányával együtt). A friss konzolgeneráció pedig 720p-vel akarja kiszúrni a szemem, sőt, még úgy sem feltétlenül stabil 60fps-el.

Márpedig ki fog 1080p60-at hozni XO-ra FPS-ből, ha nem ez a stúdió...?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#9) oriic válasza janos666 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A játék végső kiadása 1080p és 60 FPS lesz. Ez csak egy korai béta teszt volt, a teljes kiadás majd novemberben jön.

A PC vs konzol vitát meg remélem nem kezdjük el, annak nem lesz jó vége. :)

Live-Die-Respawn

(#10) Raysen623


Raysen623
addikt

Engem nem vonz a Halo széria, és úgy érzem ezzel így jobban is járok hosszú távon...de aki szereti annak jó szórakozást kívánok majd vele! :DD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) batai15 válasza oriic (#1) üzenetére


batai15
félisten

Ja. Kár hogy nincs xbox one konzolom

(#12) kengyel


kengyel
nagyúr

Mit megadnék, ha ez PC. is lenne !

kengyel

(#13) Döglött Róka válasza kengyel (#12) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hat 120ezret adsz, es streamelheted pc-re... Kicsit viccesek ezek a pc-s sovargasok:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14) CseteBalu


CseteBalu
csendes tag

Heló!
Nemrég kezdtem el ismerkedni a Haloval és kivittem a 4-et, ami nagyon tetszett. Lenne két kérdésem az 5. részről meg egy a történettel kapcsolatban.
1.-Valaki tud egy teljes Halo történet összefoglalót, amit online elolvashatok?
2.-Az 5. rész előzetesében mi az a nagy robot szerű madár?
3.-Van-e már pontos megjelenési dáum és ki fog-e jönni xbox 360-ra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.