Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Ez jó hír.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Cythyel


Cythyel
senior tag

eddig 50-55db között volt, most 44 körül van, viszont 4-5 fokot emelkedett a hőmérséklete, szal nem a chippeken változtattak (gyártástech és hasonlók), hanem csak a venti fordulatszámán... (kotaku-n olvastam tegnap)

(#3) Polllen válasza Cythyel (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Reménykedtem, hogy hatékonyabb hűtést használtak... :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) #72042496 válasza Cythyel (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Akkor lehet, hogy szoftverfrissítéssel a mostani gépeken is állítanak? Lehetne akár ventiprofil is a menüben, de az tényleg rossz amikor úgy teker, mintha fel akarna szállni.

[ Szerkesztve ]

(#5) frankdelgado válasza Cythyel (#2) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akkor már kávét nem darál, viszont rántottát lehet rajta sütni. Jó hír!

(#6) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Inkább legyen hangosabb mint később GPU hibás..

(#7) b. válasza Mustaros (#6) üzenetére


b.
félisten

+1 ráadásul a régebbi típusoknál sem mindegyik hangos, ez elég random .( enyém pont az, de 2 éves lesz már)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) Geller72


Geller72
veterán

Akik szétszedték és tesztelték azt írják, hogy teljesen új tápot kapott, kb 7W-al fogyaszt kevesebbet és a trükk lényegében abban van, hogy alacsonyabb lett a venti fordulatszám, miközben a gép meg melegebb lett. Nem mondanám ésszerű megoldásnak, de ők tudják, hogy meddig melegedhet. Szellős hely kell neki, az biztos. :/.

(#9) Geller72


Geller72
veterán

..és lehet rendelni csak gépet is, van feketében és fehérben is....a fekete olcsóbb..(play-asia...com)

(#10) gianni85


gianni85
veterán

Szarnak egy pofon
(egy PS Pro tulaj)

(#11) paprobert válasza Mustaros (#6) üzenetére


paprobert
senior tag

Ha meg is sül pár év alatt, nem gond, hamarosan úgyis itt a PS5 ;)

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#12) Kokzor válasza Geller72 (#8) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Nekik az a lényeg, hogy a garancia idő alatt ne hibásodjon meg a gép. A user örül, hogy halkabb a gépe. A Sony meg majd örül, hogy 2 év múlva megint veszik a még csendesebb, esetleg slimebb gépet.
Azért bosszantó, hogy elsőre nem sikerül egy normális gépet csinálni. Ha halkabb konzolt akarok, akkor vegyek újat. Persze.....

[ Szerkesztve ]

(#13) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Miért nem lehetett elsőre halkra csinálni?

(#14) #72042496 válasza Hunpriest (#13) üzenetére


#72042496
törölt tag

It's a Sony.

Illetve akkor 5 dollárral drágább lett volna előállítani. Reméltem, hogy most egy jobb hűtéssel érték el az eredményt, de sajnos csalódnom kellett.

[ Szerkesztve ]

(#15) Noukoum


Noukoum
veterán

2év alatt talán megoldották a szutyok hűtést. Vagy várj, nem.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#16) Geller72 válasza Kokzor (#12) üzenetére


Geller72
veterán

Az a bosszantó, hogy meg sem kérdeznek, ÉN mit szeretnék. Azt, hogy 2 centivel magasabb legyen, de totál kussban, vagy 2 centivel alacsonyabb, de üvöltsön, mint egy állat? A pro már így is sokkal drabálabb egy slimnél, de leszarnám, ha olyan halk is lenne. :D.

(#17) #72042496 válasza Geller72 (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Na majd a PS4 Pro Slim (aka PS4PS) jövőre. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) persil válasza Geller72 (#16) üzenetére


persil
nagyúr

Hát igen, a user elég sok mindent befogadna, ha a másik oldalon kapna is annyit cserébe. Csak ez így nem igazán érné meg a gyártónak ugye... :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#19) Noukoum válasza Geller72 (#16) üzenetére


Noukoum
veterán

A sony van nyeregben, nem kell nekik a felhasználók igényeihez igazodni. Majd ha fordul a kocka, akkor lehet változik. Addig nem valószínű.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#20) dunc


dunc
nagyúr

A Black Screent kéne megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#21) Geller72 válasza persil (#18) üzenetére


Geller72
veterán

Én eleve megvártam a slimet, mert tudtam, hogy az lesz a második dobásuk. Legalábbis bíztam benne. Bejött. Engem annyira zavar a pro hangja és fogyasztása, hogy visszatértem slimre. Akkor most megérte ez a gyártónak? (Nem mondhatjuk azt, hogy igen, mert hármat is vettem, mert amiket vettem, azt szinte haszonnal adtam tovább :D.) Az biztos, hogy addig nem lesz pro, amíg nem lesz halkabb, hűvösebb. Ha egyáltalán nem lesz, akkor addig marad a slim. Akár a ps5-ig. A ps 5 slim-ig. :P.

[ Szerkesztve ]

(#22) csiki_92


csiki_92
aktív tag

This is for the players... Érdekes, a Microsoft meg tudta oldani a normális hűtést.

(#23) Noukoum válasza csiki_92 (#22) üzenetére


Noukoum
veterán

Légyszi, ne kezdjük el a cicaharcot már megint köszi!

Ettől függetlenül igaz amit írsz, csak tudod mi szokott az ilyenből kisülni.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#24) frankdelgado válasza csiki_92 (#22) üzenetére


frankdelgado
őstag

Igen, de arra meg nincs jàték. :DDD

(#25) lenoma


lenoma
aktív tag

A PC-m 16 db alatt van, játék közben megy fel 20 db fölé a gpu. Most építek egy retro gépet, azt is sikerül 16db alatt tartanom...

(#26) frankdelgado válasza lenoma (#25) üzenetére


frankdelgado
őstag

Arra meg nincs rdr 1-2.

(#27) Jhonny06 válasza b. (#7) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem a legelső verzióból van, olyan hangja van, mint 2 porszívónak egyszerre, viccen kívül brutális. Szerencsére az esetek 99%-ában fülessel játszom és nem érzékelek sokat belőle.

(#28) Geller72 válasza frankdelgado (#26) üzenetére


Geller72
veterán

Majd lesz. A GTA 5-ből is így lett csak meg a száz milla.:D.

(#29) #40456192


#40456192
törölt tag

Most sokan meg fognak szólni de kajak ezt figyelik sokan hangos e vagy sem? 😂😂 Én ha játszok hangrendszer mellett és a játékba is bele élem magam pont nem arra figyelek hogy hangos e vagy sem. Hihetetlen 😂

(#30) Geller72 válasza csiki_92 (#22) üzenetére


Geller72
veterán

..annyira nem kellene visszamennünk, hogy találjunk olyan pontot az idősíkban, amikor pont ezért, pont őket köpködtük. Csak van akinek szelektív egy kicsit a memóriája...van akinek meg nem... :U ;] :P

(#31) hunluki válasza #40456192 (#29) üzenetére


hunluki
senior tag

Engem speciel kimondottan zavar a gép hangja (legyen az PC/konzol/hűtő/MI-vel felvértezett sz*pógép) és simán dealbreaker is lehet ha drasztikus.

PC építéskor is elsődleges szempont a csendesség volt, inkább játszok butább grafikán/alacsonyabb felbontáson (szerencsére nem kell még) mintsem hogy porszívóba kapcsoljon a szerkezet.

[ Szerkesztve ]

(#32) b. válasza Jhonny06 (#27) üzenetére


b.
félisten

enyémnek is olyan, jó hangos :D

Nálunk főleg a családot, asszonyt zavarja,de én sem szeretem mikor épp felszállni készül.
barátomnak is ilyen van egyébként az övé halkabb, nem tudom miért. Lehet ott is igaz hogy az egyiket hétvégén csinálták másikat meg hét elején. :O

Mondjuk mikor az ember elindít egy Detroitot vagy éppen egy GOWot akkor úgy van vele, hadd pörögjön, megéri :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#33) Geller72 válasza #40456192 (#29) üzenetére


Geller72
veterán

Hihetetlen vagy sem, de nem mindenki NFS-t játszik, padlón hallgatott soundtrack-el... :U. Nem beszélve arról, amikor nem játszol, hanem böngészel a sztórban, mappáidban, teszel-veszel, etc..

(#34) #41095680 válasza #40456192 (#29) üzenetére


#41095680
törölt tag

A Slimnél a DVD felpörgetése zavaró, a ventizajt elnyomja a lánctalpak csikorgása és az ágyúk döreje - persze ha game hangerőszintre tekerem a microlab solo-imat. 😈

(#35) #40456192


#40456192
törölt tag

Hát engem nem igen mozgat ha hangos. Nem csak NFS-nél használok hangcuccot. Még Crash Bandicootnál is megy cucc elég hangosan 😈😎

(#37) Carlos Padre válasza Polllen (#1) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Haters gonna hate.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#38) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Vagy lenne külön a táp az sem érdekelne, csak halkabb lenne...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#39) gianni85 válasza Scholes9 (#38) üzenetére


gianni85
veterán

Áh, az olyan fat xbox-os lenne... tök gáz. :)
Fórumtárs megírta a frankót, hangos cucc kell. Vagy egy szomszéd aki állandóan falat fúr. :)

(#40) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Black fridayen be kéne húzni egy PS Prót.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#41) b. válasza Scholes9 (#38) üzenetére


b.
félisten

nekem boxon kerreg a külső tápban a venti :D az jobban idegesít, mert monoton és ha készenléti módban van akkor is megy.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#42) gianni85 válasza b. (#41) üzenetére


gianni85
veterán

Azt legalább le tudod szabályozni, ha szétszeded. (csináltam)

(#43) b. válasza gianni85 (#42) üzenetére


b.
félisten

majd rászánom egyszer szerintem az időt,de keveset megy már szegény :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#44) Carlos Padre válasza b. (#41) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem is elkezdte, kerestem is egy darabig hova bújt az a tücsök.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#45) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Rögtön a dobozból ilyen hangosak vagy használat után hangosodik a pro?

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#46) Geller72 válasza hombre[EU] (#45) üzenetére


Geller72
veterán

Ha nem kapcsolod be, csak hagyod a dobozban, akkor nem. ;]

(#47) hombre[EU] válasza Geller72 (#46) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Problem solved :) szívesen

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#48) adalbert1 válasza Geller72 (#21) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem fat gépből van az utolsó változat (1216B), de előbb-utóbb szeretnék slimre váltani, a legfőbb tényező a zaj lenne, illetve az AC-s wifi sem ártana (csak azt sajnálom, hogy nem léptem meg egy éve, most már eléggé elszálltak az árak).
Érdekes, hogy sok tulaj azt nyilatkozza, hogy halk a pro, most akkor lehet, hogy nekik tényleg halk, vagy mást gondolunk arról, hogy mi a halk, vagy masszív kognitív disszonancia van náluk. Mindenesetre az sokat elárul, hogy van olyan pro tulaj a személyedben, aki inkább slimre váltott.
Amennyire jó exkluzívok vannak a gépre, annyira nem értem, hogy a Sony miért volt ilyen béna/spórolós, az MS a One-t sokkal halkabbra gyártotta, mint a mellette aktuálisa piacon lévő PS4 (igaz, ők lehet, hogy nem akartak egy újabb Xbox360 launch fiaskót :D ).

(#49) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Végig olvastam az eddigi kommenteket: Hihetetlen, hogy manapság (2018) még ilyenekkel kell szívni, és ez egy "nem kicsi" gyártó aktuális flagship konzolja (terméke)... No comment...

[ Szerkesztve ]

(#50) hombre[EU] válasza adalbert1 (#48) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Volt nálam fat és az sokkal hangosabb volt,mint a pro amit szintén próbáltam kétszer 1-2 órát. Igaz a pro tulaj havonta csak pár napot van otthon így alig használja. Ezért érdekel,hogy ezt új korában is csinálja (extrém felpörgés) vagy miután többször túlmelegedik/beporosodik. Lehet egyszerūen a "szellōs tér" a megoldás? Persze értem a felháborodást még mielōtt valaki nekem ugrik

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.