Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Nem lett ez rossz

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) TIT


TIT
veterán

Dehogynem,ennyiért gorilla glass 5 kéne,nem 3.
És még a htc túlárazott.
Igaz én 80-ért is látok.

[ Szerkesztve ]

(#3) MrOomen válasza TIT (#2) üzenetére


MrOomen
tag

És véletlen tudod is hogy mi a különbség a 3-as és 5-ös üveg között? :)

(#4) TIT válasza MrOomen (#3) üzenetére


TIT
veterán

Persze,strapabíróbb.

(#5) gabe_


gabe_
őstag

Ennyiért még toronyóra is lehetne lánccal, nem? ;]

Amúgy rossz nézni, amiket művel a szerencsétlen telefonokkal, bár valakinek ezeket a teszteket is meg kell csinálnia...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6) MrOomen válasza TIT (#4) üzenetére


MrOomen
tag

Nem teljesen. A 3-as jobban bírja a karcokat, az 5-ös meg a törést :)

(#7) bul07 válasza MrOomen (#3) üzenetére


bul07
nagyúr

4-5 üveg már jobban bírja a ütés behatásokat, leejtés mondjuk

A70 fórumba volt olyan eset hogy elég vastag tokban nem magasról eset le és annyi lett a kijelzőnek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8) Taranti


Taranti
senior tag

"Más kérdés, hogy a 100-125 ezer forintos ár nem az a filléres tétel, amibe sehogy se férhetett volna bele a fémváz és a kétoldali üveg, de ez már más téma."

De, Samsungnál az. Esetleg majd az A55-be, plusz 50k-ért.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#9) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Az előlapi üveg nem épp strapabíró, nem túl magasról való leejtés után is szép pókhálós lett.

Laci

(#10) bmt50 válasza Gusztáv (#9) üzenetére


bmt50
senior tag

A GG3 egy 6 éves fejlesztésű üveg, a karcállóságra gyúrtak rá. És IGEN, szerintem is belefért volna az árba egy GG4 vagy 5, ami jóval flexibilisebb.
Május elején vettem egy ilyen telót. Mivel Mi8-at akartam (ami persze volt), nem rendeltem előre tokot rá és üveget.
3 napra rá gugolok le, hogy bekössem a cipőmet egy parkolóban. Telefon az alsó belső zsebből kiesett, és az éleken pattogott kettőt a térköveken. Az eredmény 2 hosszanti átlós repedés, ami másnap reggelre további 3-mal gyarapodott.

Most lehet azt mondani, hogy "nem vigyáztál rá", meg "Te tehetsz róla", stb. de ez a telefon max 40 cm-ről esett ki és ez lett.
Ez a 14. érintős mobilom, és egyet sem törtem össze vagy repesztettem be! Így nagyon nem vagyok elégedett a 95-ért vásárolt A50-nel e téren!
Amúgy el vagyok vele, de szvsz a MI8-cal jobban jártam volna, ugyanennyi pénzért.. kár hogy már nem kaptam.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#11) total90 válasza TIT (#2) üzenetére


total90
veterán

Pont mindegy milyen üveget használnak. Ha egy bizonyos szögben esik le, akkor törik.
Ami meg a karcokat illeti, a Youtube-os Jerry-s teszteknél állandóan a 6-os erősségénél karcolodik minden telefon.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#12) TIT válasza total90 (#11) üzenetére


TIT
veterán

Akkor szupi.
Jó,hogy nekem sose esett le és karcolódott.

[ Szerkesztve ]

(#13) MrOomen válasza TIT (#12) üzenetére


MrOomen
tag

Soha nem lehet tudni. Öltöző szekrény ajtaja esett rá sarokkal az enyémre.
Mindig vigyáztam rá, de csak történik valami :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.