Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#125) Polllen válasza Árpi001 (#123) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem sem sült el jól, nem az a sokszor újranézős film. Legalábbis nekem. Nem is így terveztem, de nem bánom, hogy kettő lett, mert így Lex Luthor karakteréről nem az jut eszembe, hogy OMG, hanem az, hogy zseniális. Mondjuk a rendező nem lesz a kedvencem ezután sem.

Doomsday-ről kb. annyit tudok, amit a wikin olvastam róla, mert csak a Superman és Batman filmeket láttam. Egy ősszörnyeteg, ami csak pusztítani tud. Ezt jól hozta. És hát ki más ölhette volna meg Superman-t úgy, hogy a fanok ne háborodjanak fel? Egy ilyen lényt nem lehet órákon át a vásznon tartani, letarolná a fél világot. Mint ahogy Batman és Superman sem harcolhatott az egész film alatt. Persze az üres járatos belassítok mindent, mert ismerem ezt a funkciót helyett, kidomboríthatták volna a két hős konfliktusát, őrlődését. Kicsit több rémálom Batman-nél, esetleg több monológ Superman-től, hogy legyen valamilyen szimpátia valamelyik oldallal. Mindkétszer a többiek első kérdése a film után az volt, hogy akkor most mi is volt a konfliktus ezek között?

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.