Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Orsee81


Orsee81
csendes tag

Sziasztok!

Ez itt a Hacktivity 2012- Nyereményjátékának hivatalos topikja.

A játékot az október 12-13-án Budapesten megrendezésre kerülő Hacktivity konferencia kapcsán indítottuk, itt az alkalom, hogy konferenciabelépőket és néhány kisebb nyereményt nyerjetek az IT Cafén.

A játék főoldala: klikk!

A játékot október 8-án 10 órakor zárjuk le. Az utolsó kérdés okt.5-én (pénteken) délután tesszük ki, utána már nem lesz új kérdés. Így egy teljes hétvége marad a válaszadásra.

A szabályok a szokásosak:
A zárásig a válaszokat megbeszélni nem szabad! És mindenféle rávezetés, segítségnyújtás is tilos!

Mindenkinek sok szerencsét kívánunk! :C

A legnehezebb dolog a világon tudni, hogyan kell valamit jól csinálni és szó nélkül végignézni, ahogy valaki rosszul csinálja.

(#2) rt06 válasza Orsee81 (#1) üzenetére


rt06
veterán

kosz a jatekot

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3) mefistofeles

Skacok még sosem játszottam a prohardveren. Hová kell küldeni a megfejtéseket? Egyáltalán egyszerre a végén, vagy kérdésenként kell válaszolni? :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#4) ch003067 válasza mefistofeles (#3) üzenetére


ch003067
addikt

Kérdésenként lehet megválaszolni, és a A játék kérdései pont alatt .

3 lehetőség van. Ennyi.

Más : Kösz a játékot, remélem végre nyerek valamit :D

(#5) mefistofeles válasza ch003067 (#4) üzenetére

Áh köszönöm! :R Vaknak lenni jó... vagy mégsem?... :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#6) Youri


Youri
veterán

Játék :)

RTX ON

(#7) vince


vince
őstag

elhalmoztok bennünket játékokkal, köszi! Reméljük meglesz az egérpad vagy a póló

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#8) vince válasza Orsee81 (#1) üzenetére


vince
őstag

lehet (szabad) tudni, hogy mennyi kérdés lesz?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#9) HuMarc


HuMarc
addikt

Nyerni szeretnék :DDD Remélem a kérdések ezen a nehézségi szinten maradnak... Én is szeretném tudni, hogy hány lesz... :R

(#10) Orsee81 válasza vince (#8) üzenetére


Orsee81
csendes tag

Az idő rövidsége miatt összesen 5 kérdés lesz:)

A legnehezebb dolog a világon tudni, hogyan kell valamit jól csinálni és szó nélkül végignézni, ahogy valaki rosszul csinálja.

(#11) HuMarc


HuMarc
addikt

:O Most látom csak, hogy nyolcadikán 10-kor már le is lesz zárva a nyereményjáték :O És aki nem lesz itthon a hétvégén?

Most meg látom, hogy pénteken már kint van az utolsó kérdés, szóval van egy estém válaszolni rájuk. Huhh... Megnyugodtam :) Már "tag" rangom lesz, amikor kalapba kerülök :C

@vince: Köszi neked is, észrevettem :)

[ Szerkesztve ]

(#12) vince válasza Orsee81 (#10) üzenetére


vince
őstag

Köszi. Az idő rövidsége kompenzálja a kevés kérdést: talán nem lesz óriási méretű a kalap :D

#11: olvasd el a nyitó hsz-t: "Az utolsó kérdés okt.5-én (pénteken) délután tesszük ki, utána már nem lesz új kérdés. Így egy teljes hétvége marad a válaszadásra."

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#13) odrif


odrif
MODERÁTOR

Köszi!

20 éve a Prohardveren

(#14) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Köszönjük! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15) sztanozs válasza vince (#12) üzenetére


sztanozs
veterán

Ilyen nehézség mellett biztos szép méretű kalap kell majd :)
A könyv jöhet - "sajna" a Hacktivity-re nem tudok idén elmenni...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#16) vince


vince
őstag

A négyes kérdésben a jailbreakdetekciós szó előtt nincs egy felesleges névelő? :F

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#17) aram01


aram01
nagyúr

kösz a játékot,na talán most

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) DJ. Ru$y válasza vince (#16) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ilyen van?! :Y :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#19) BigBlue69 válasza sztanozs (#15) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én egy Pólót fogadnák el.. :C

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#20) FehérHolló válasza BigBlue69 (#19) üzenetére


FehérHolló
veterán

Először a Póló, utána majd talán a markoló is. Végre.

A kombájn meg csak álom marad. :(

Skynet is real. It's called Google.

(#21) Youri válasza FehérHolló (#20) üzenetére


Youri
veterán

Inkább egy ilyen Samsung termék

RTX ON

(#22) FehérHolló válasza Youri (#21) üzenetére


FehérHolló
veterán

[link]

Skynet is real. It's called Google.

(#23) vince


vince
őstag

Lemaradtam valamiről? Bővült a nyereménylista? :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#24) Orsee81 válasza vince (#16) üzenetére


Orsee81
csendes tag

De van, bocsánat! Javítottam.

A legnehezebb dolog a világon tudni, hogyan kell valamit jól csinálni és szó nélkül végignézni, ahogy valaki rosszul csinálja.

(#25) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Asszem ezt kihagyom. Ha lesz 23-as kérdés (vagy 21-es volt? nem emlékszem) akkor azt nagyon figyelmesen olvassátok ;]

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#26) vince válasza Dr. Romano (#25) üzenetére


vince
őstag

22-es :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#27) Dr. Romano válasza vince (#26) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Lecsekkoltam, a 23-as volt az :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#28) vince válasza Dr. Romano (#27) üzenetére


vince
őstag

hopsz, tényleg, a 22-es dobogó második fokán áll :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#29) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Áh... mégsem tudtam ellenállni a kísértésnek. Gyerünk az egérpadért :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#30) Jim-Y


Jim-Y
veterán

köszi a játékot, már 2x is voltam hacktivity-n, idén is mennék, de már túl drága lett, sajnos. Haverom, akivel eddig jártam FB-os játékon nyert egy jegyet rá, remélem ezzel a játékkal én is nyerek egyet, és akkor az anyagi hiányosságok ellenére sem kell idén kihagynunk ^^

(#31) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Kötelező hülye beírás:

Kalap!
Mikor lesz már sorsolás?
Többiek megkapták már a nyereményt csak még én nem. :DDD

(#32) Drótszamár válasza juliabrilke (#31) üzenetére


Drótszamár
őstag

Kalap!

Mikó lesz má sorsolás? Jó lenne egy egérpad. :DD

Egyébként 2011-ben azért kicsit nehezebb kérdések voltak ha jól emléxem.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#33) vince


vince
őstag

:D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#34) Youri


Youri
veterán

Jujj, meg is feledkeztem erről a játékról, na de sikerült minden kérdésre jól válaszolni :)

RTX ON

(#35) Traxx


Traxx
őstag

Teljesen kiment a fejemből a játék, csak reggel 8-kor ugrott be, hogy hoppá...a négyes kérdés rendesen megizzasztott, mert nagyon nem vagyok ilyen téren otthon, de bejelöltem azt, ami a leglogikusabb volt. Gondolván arra, hogy amit törni lehet, azt fognak is...és jól tettem :D

Egy egérpad vagy a póló megmozgatna, de a Hacktivity-re elmenni esélyem sem lenne a távolság miatt.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#36) rt06


rt06
veterán

nem akartam korabban szolni, nehogy sertsem a szabalyokat, de a kettes kerdes hibas
pontosabban nem szerepel a helyes megfejtes, ami Universal Systematic Binding lenne ;]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37) endalon


endalon
csendes tag

Sajnos 4-es kérdést elrontottam. :D :D :D Biztosan utólag felcserélték a helyes választ :D :D :D

Mindenesetre sok szerencsét a kalaposoknak :)

[ Szerkesztve ]

(#38) inferno88


inferno88
őstag

A korcs ios szívatott be. :(((
Pedig annyira szerettem volna egy ITCafé-s pólót. :O

Semper fi!

(#39) Youri válasza inferno88 (#38) üzenetére


Youri
veterán

Amit ember készített, azt másik feltöri :)

RTX ON

(#40) gyiku


gyiku
nagyúr

kalap on, ha nyerek belepot, keressetek, nem tudok elmenni, de atadom szivesen.

hüllő

(#41) vince válasza gyiku (#40) üzenetére


vince
őstag

szintúgy: ha esetleg nyernék belépőt, szívesen átadom olyannak, aki el is tud menni :K

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#42) gyiku válasza vince (#41) üzenetére


gyiku
nagyúr

az nem emlitetem meg, hogy milyen ellenszolgaltatas fejeben :D

hüllő

(#43) vince válasza gyiku (#42) üzenetére


vince
őstag

:C

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#44) gyiku válasza gyiku (#42) üzenetére


gyiku
nagyúr

termeszetesen 'azt' es 'emlitettem' :B

hüllő

(#45) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Hehe, első olyan nyereményjáték ahol mindegyikre "fejből" válaszoltam és jó lett. :)

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#46) MacCaine válasza inferno88 (#38) üzenetére


MacCaine
őstag

Kalap.

Ha nyerek egy pólót, elbizniszelhetjük. :)

(Bár inkább a könyvre vagy a Hacktivity belépőre pályázok.)

(#40) gyiku
(#41) vince
: engem lehet érdekelne...

[ Szerkesztve ]

(#47) Traxx


Traxx
őstag

vince és gyiku felajánlásához csatlakozok. Ellenszolgáltatásként sört is elfogadnék :DD :B Vagy lehet póló-könyv-egérpad hármas is a cserealap tárgya :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#48) MacCaine válasza MacCaine (#46) üzenetére


MacCaine
őstag

Áhh, nem lesz jó. 14-én utazok külföldre, nem tudok menni. :O :( :((( :W

Akkor én is felajánlom valakinek, ha esetleg én nyernék.

(#49) Zerdal


Zerdal
tag

Sziasztok.

Kalap nekem is. Ha esetleg belépőt nyernék, azzal én sem tudok mit kezdeni,de felajánlom ha kell valakinek. :DDD

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#50) bzsolt99


bzsolt99
tag

Sziasztok!
Én a belépőjegyre pályázok nagyon ki szettnék jutni.Ha bármit nyerek könyv egérpad szívesen cserélném.Illetve lehet "bármi" csere alap.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.