Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) BDave


BDave
őstag

D'oh, hát erről lemaradtam! Gratula a nyerteseknek! :)

[ Szerkesztve ]

(#52) Hujikolp


Hujikolp
őstag

this page is valid
xhtml . css

[link]
Error found while checking this document as XHTML 1.0 Transitional!

:D

[ Szerkesztve ]

(#53) Youri válasza Hujikolp (#52) üzenetére


Youri
veterán

Jó, te most kiestél a kalapból :)

RTX ON

(#54) 14adam


14adam
addikt

ejj,az utolsóra elfelejtettem válaszolni :W

(#55) Hujikolp válasza Youri (#53) üzenetére


Hujikolp
őstag

Inkább remélem, most biztosítottam be egy nyereményt! :)) (aki hibát talál, kap valamit, mint a chrome-nál :D )

[ Szerkesztve ]

(#56) inferno88


inferno88
őstag

ITCafé-s póló fekete?Mert akkor tényleg adnék érte vmit,akinek nem kell.

Semper fi!

(#57) total90 válasza 14adam (#54) üzenetére


total90
veterán

Én meg rosszra nyomtam :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#58) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Az iOS kérdésre biztosan az a helyes válasz?
Csak mert olvasgattam több cikket erről és azt írták, hogy van már JB a 6-os verzióra is. Szóval a kérdésre az utolsó válasz a helyes. :U

⭐ Stella

(#59) domi007 válasza radi8tor (#58) üzenetére


domi007
őstag

Az utolsó válasz a helyes, a program ezt is jelöli meg (nálam).

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#60) radi8tor válasza domi007 (#59) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Késő van, na. Sikeresen mellényúltam. :W

⭐ Stella

(#61) Phvhun válasza radi8tor (#58) üzenetére


Phvhun
őstag

Volt valami cikk, hogy iOS 4 óta kiszedték azt az api-t. Egyébként mivel hacktivity jegyet lehet nyerni, ami épp aról szól, hogy akármit meg lehet buherálni, ezért soha semmiben se lehet bízni a helyes válasz a kérdésre. (:

(#62) radi8tor válasza Phvhun (#61) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen, én is ezért verem a fejem, mert ezt akartam bejelölni.
A sors úgy akarja, hogy ne menjek oda. :B

⭐ Stella

(#63) bpx válasza inferno88 (#56) üzenetére


bpx
őstag

fehér galléros póló, bal felső zseb helyén itcafé logo-val

(#64) vince válasza bpx (#63) üzenetére


vince
őstag

Galléros a póló? Jöhet :C

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#65) FehérHolló válasza vince (#64) üzenetére


FehérHolló
veterán

Csak nyakkendővel fogom hordani!
Ha nyerek egyet ofc.

Más: Egy türelmetlen tuskó vagyok. Szóval mikorra várható az eredményhirdetés? :)
A hivatalos kalap kevésbé izgat fel.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#66) bpx válasza vince (#64) üzenetére


bpx
őstag

szokták ingpólónak is nevezni ;]
legalábbis amit én kaptam pár hónapja, az olyan

[ Szerkesztve ]

(#67) vince válasza bpx (#66) üzenetére


vince
őstag

pólóing lesz az :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#68) Orsee81 válasza FehérHolló (#65) üzenetére


Orsee81
csendes tag

Mára várható;)

A legnehezebb dolog a világon tudni, hogyan kell valamit jól csinálni és szó nélkül végignézni, ahogy valaki rosszul csinálja.

(#69) FehérHolló válasza Orsee81 (#68) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszönöm az infot. :K

Skynet is real. It's called Google.

(#70) rt06 válasza Orsee81 (#68) üzenetére


rt06
veterán

arrol lehet majd tudni valamit, hogy mennyien jatszottak osszesen, es hogy hol verzett el a tobbseg, vagy ez nem lesz publikus?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#71) Orsee81 válasza rt06 (#70) üzenetére


Orsee81
csendes tag

Összesen 240-en játszottatok most velünk, ami ilyen kis rövid játék alatt nem is rossz;)
A legnehezebbnek a 3. és a 4. kérdés bizonyult. A 3. kérdésnél 86,5% a helyes válaszok aránya, a 4-nél pedig 77,2%.

A legnehezebb dolog a világon tudni, hogyan kell valamit jól csinálni és szó nélkül végignézni, ahogy valaki rosszul csinálja.

(#72) Orsee81


Orsee81
csendes tag

Kint vannak a nyertesek!

Arra kérek mindenkit (főleg aki belépőt nyert), hogy minél előbb reagáljatok majd az általam küldött mailekre, ha netán valaki nem tud elmenni, akkor meg tudjuk oldani a cserét stb.

Nagyon köszönöm! és Gratulálok a Nyerteseknek! :C

A legnehezebb dolog a világon tudni, hogyan kell valamit jól csinálni és szó nélkül végignézni, ahogy valaki rosszul csinálja.

(#73) rt06 válasza Orsee81 (#71) üzenetére


rt06
veterán

koszonom a valaszt, a 240 tenyleg jo egy ilyen rovid, raadasul itcafe-s jatekhoz

a nyerteseknek pedig en is gratulalok

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#74) sztanozs


sztanozs
veterán

Kötelező gratulációs kör... :DDD

:C

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#75) adalbert1


adalbert1
veterán

Na, ezt is jókor sikerült észrevennem... :(

(#76) Youri


Youri
veterán

Hát, ez most nem sikerült. Grat a nyerteseknek :)

RTX ON

(#77) FehérHolló válasza FehérHolló (#65) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát most megszívattam magam. :D

Köszönöm a pólót és magát a játékot is!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#78) sztanozs válasza FehérHolló (#77) üzenetére


sztanozs
veterán

Nyakkendős képet feltételen csatolj be :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#79) vince


vince
őstag

most sem nyertem :D

Egy fehér hollón hogy fog mutatni a fehér póló? :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#80) poczabence válasza Orsee81 (#72) üzenetére


poczabence
tag

Basszus! Köszi a játékot és a nyereményt. :) Jó sok kalapban benne voltam már itt a PH-n, de még soha nem nyertem. :R

(#81) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Én a fácsebúúkról értesültem, hogy ismét játék van! :)

(#82) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Ha nyertesek közé nem is, de a helyesen válaszolók csapatába sikerült bekerülnöm, aminek persze örülök! Gratulálok a nyerteseknek! :C Pólóról képet majd küldhettek :)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#83) vince


vince
őstag

lehetne egyszer egy olyan játék, ahol minden kalapos egérpadot kap? Nyeremény nem is kell :B

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#84) sztanozs válasza vince (#83) üzenetére


sztanozs
veterán

Volt olyan játék, ahol minden kalapos nyert vírusírtót (nem emlékszem már a gyártóra)...

Azért belátható, hogy egy (vagy 1000) egéralátét jóval többe fáj, mint amennyit hoz egy játék...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#85) vince válasza sztanozs (#84) üzenetére


vince
őstag

Bitdefender éves licenszt kaptunk tavaly nyáron + MAGIX Photo Manager MX Deluxe-ot idén ősz "elején"

Nem vagyok persze telhetetlen, de úgyis mindenki egérpadra hajt :D

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#86) gyiku


gyiku
nagyúr

meg sosem volt ilyen nagy eselyem, hogy nyerjek: 12/93. de meg is sikerult ajandek nelkul tavozni :D koszi a gamet :K

vince: egerpadom van, a 2 licenc szinten :B

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#87) Phvhun


Phvhun
őstag

Köszönöm a lehetőséget, ez minden eddigi meg nem nyert nyereményjátékért kárpótolt.

(#88) vince válasza gyiku (#86) üzenetére


vince
őstag

én microSD-t nyertem a nyáron :)
ilyet viszont bármelyik boltban vehetek, ellentétben az egérpaddal :D

szerk.: és itt most több, mint 1% esélyem volt a nyerésre, mégsem lett belőle semmi :O

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#89) kodite


kodite
csendes tag

Hurrráááááá!
Nyerteeeem! :C
Köszönöm a játékot!

(#90) gyiku válasza vince (#88) üzenetére


gyiku
nagyúr

12.90% :U

hüllő

(#91) vince válasza gyiku (#90) üzenetére


vince
őstag

az több, mint egy nem? :DDD sosem szerettem a valszámot :B

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#92) vince válasza gyiku (#90) üzenetére


vince
őstag

Ez a 12.9 hogy jött ki? Paraszti logikával nekem 11,16% lett az eredmény (93÷100×12) :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#93) rt06 válasza vince (#92) üzenetére


rt06
veterán

helyesen: 12/93*100

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#94) vince válasza rt06 (#93) üzenetére


vince
őstag

a paraszti logikám megbukott :B

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#95) ntomka


ntomka
nagyúr

Grat a nyerteseknek! :R

A sorsolás scriptjét nem akarjátok közzé tenni? Hátha találunk benne valami bugot. :D

ツ Headphones on - World off

(#96) Ringman válasza gyiku (#90) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem 13,74% az?
mert a kalap (nevező) húzásonként csökken eggyel.

szerk:
vagy egy ember több nyereményt is nyerhet?

[ Szerkesztve ]

(#97) gyiku válasza Ringman (#96) üzenetére


gyiku
nagyúr

lehet, ennyire nem fajultam el :D

hüllő

(#98) inferno88 válasza bpx (#63) üzenetére


inferno88
őstag

A galléros pólók nem jövősek bé,no mind1.

Semper fi!

(#99) sztanozs válasza Ringman (#96) üzenetére


sztanozs
veterán

Most kicsit összezavarodtam...
12 ember nyer, 81 nem nyer - az 12 / 93, nem?

Összeadni biztos nem lehet ezeket a százalékokat, mert ha 93 nyereményt húznának, akkor az összeg 5.16 lenne.
516% Nyerési esély pedig biztos nem jó, ha mindenki egyvalamit nyer... :U

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#100) Ringman válasza sztanozs (#99) üzenetére


Ringman
nagyúr

első húzás:
egyet húznak 93-ból, az kiesik a kalapból - hogy kihúznak az esély 1/93
-> következő kalap 92 fős, hogy kihúznak az esély 1/92 és így tovább.

az esélyeid, hogy nyersz, meg összeadódnak, nem?

de rég tanultam én ilyesmit, uh lehet nem jó, amit írok :)

[ Szerkesztve ]

(#101) sztanozs válasza Ringman (#100) üzenetére


sztanozs
veterán

Erre írtam, hogy ha 93 emberre 93 nyeremény van és összeadod az összegeket 1/93-tól 1/1-ig (ami ugye már magában 100%), akkor az összeg több, mint 5 lesz (>500%). Ami nem túl valószínű.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#102) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Atomdurva hogy még egy ilyen kis nyereményjátékon sem tudnak engem kihúzni, valszeg a sorsoló scriptetek nem szereti ha egy tag nevében szóköz van és automatikusan ignorálja :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#103) sztanozs válasza Dr. Romano (#102) üzenetére


sztanozs
veterán

Én (angol írásmódban) általában utolsó helyeken vagyok a névsorban - az elsőket meg az utolsókat meg alapból nem sorsolják :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#104) Jim-Y válasza Dr. Romano (#102) üzenetére


Jim-Y
veterán

Az elválasztójelet is ne félj... :/

(#105) Apika


Apika
Közösségépítő

Gratulálok a nyerteseknek! Erről a játékról lemaradtam...

(#106) sztanozs válasza sztanozs (#101) üzenetére


sztanozs
veterán

Elkapott a matekozhatnék :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#107) gyiku válasza sztanozs (#101) üzenetére


gyiku
nagyúr

ott cseszed el, hogy nincs 93 nyeremeny. csak 3+1+3+5.

hüllő

(#108) sztanozs válasza gyiku (#107) üzenetére


sztanozs
veterán

Miért csesztem el? A 12. sor van bejelölve, ami 3+1+3+5...
A többi csak elmélet...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#109) gyiku válasza sztanozs (#108) üzenetére


gyiku
nagyúr

ertem mar :K

hüllő

(#110) vince válasza sztanozs (#106) üzenetére


vince
őstag

nagyon ráérhetsz :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#111) echterion


echterion
nagyúr

A fene, most vettem észre, hogy volt egy játék. :O

**********

(#112) Apika válasza echterion (#111) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én is csak a zárás után egy órával láttam meg a játékot...

(#113) vince válasza Apika (#112) üzenetére


vince
őstag

Ne bánkódjatok. Én az elejétől nyomtam, mégsem nyertem semmit :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#114) malwy


malwy
senior tag

Év ötlete volt lányokra ilyen pólókat adni :DDD Kizárt dolognak tartom, hogy nem direkt helyezték el így a mintákat:)

(#115) MacCaine válasza malwy (#114) üzenetére


MacCaine
őstag

:F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.