Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) updog


updog
senior tag

"több napos (úristen meghalunk mind) zárvatartás következik ilyenkor. " TRU DAT :K

(#6) abridabri

A nyitvatartashoz meg annyit, hogy ha 22 ig van nyitva akkor had menjek mar 21 :40 kor oda senki nem mondja hogy ne :) De az is indokolatlan ha 22:40-kor még a sajtpultnál válogat a tanácstalan vevő (amúgy ezt sose tudtam, hogy mi történik a tényleges zárás idejében, 22:00-kor odapaterolnak mindenkit a kasszához személyesen, vagy kötelesek kivárni amíg az egyszeri józsinéni összevásárolja a fél áruházat?)

"vagy akkor legyen 21:30 ig nyitva es kalkulalja bele a tulaj hogy a dolgozonak zarni kell " mert most nem ez van, csak +30 perccel később? :)

(#4) Syl "Qrva nagy a kontraszt ebben az országban." karácsonyi hét hétfőjén el kellett ugranom a bankba. Egy néni volt a pénztárban, és azon érdeklődött, hogy mennyi pénzt tud levenni még a számlájáról, hogy január elejéig kihúzza, és ne vonják le azonnal a tartozásait. 2000 (kétezer) forintot tudott kiadni a pénztáros neki, mondta a néni, hogy nem baj, az a 200 forint maradjon rajta, nehogy azt higgyék hogy el akar tűnni. Ez a jelenet megadta a karácsonyi hangulatot :(

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.