Hirdetés

2019. szeptember 20., péntek

Gyorskeresés

(#1) velizare

velizare
(veterán)

[ Szerkesztve ]

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#2) snecy20

snecy20
(veterán)

Ajánlom még figyelmetekbe hozzá:

(#3) Kelori

Kelori
(kezdő)

A tipikus esete az annyira szar hogy már jó mondásnak.
Szeretném utálni de nem megy. Pls dont judge me.

I mean like, so many positive waves... Maybe we can't loose!

(#4) koko52

koko52
(addikt)

:Y Le vagyok maradva :Y :C
Egyébként inkább ez mint az RGB :)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Ezért van a fórum, hogy más is lássa!

(#5) Jokerdapro

Jokerdapro
(senior tag)

Most nekem ne mondja senki, hogy nem cukiiiiiii. ;] ;]

(#6) Duracellm...

Duracellm...
(veterán)

Van ott pár kattant, akik taposni fogják egymást érte, lehet nekem is kell egy, igényes bóvlinak tűnik! :)

[ Szerkesztve ]

(#7) pilóta

pilóta
(veterán)

Úgy látszik arrafelé tudják, hogy faluhelyen van a gyerek, meg van a lány, így mindkét nemnek vehető :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) Daelion

Daelion
(tag)

Már vártam,hogy mikor lesz ide is kirakva. ;]

Legjobb az egészben a reakciók amiket kapok azoktól akiknek eddig belinkeltem.
Egyik gamer csaj 'Angol' ismerősöm csak annyit mondott így röviden: That's fucked up. :D

Viccet félre téve én azért kíváncsi lennék mire képes az a hűtés rajta meg úgy az egész kártya.

[ Szerkesztve ]

(#9) NightGT

NightGT
(aktív tag)

Speed is the only truly modern sensation

(#10) haxiboy

haxiboy
(addikt)

Csak az asszony meg ne lássa :D

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#11) szasanyi

szasanyi
(nagyúr)

Gondolom óriási piaci rés tátongott a specipikusan lányos dizájnnal készült hw-ekből, úgyhogy viszik majd mint a cukrot. :DDD

(#12) Duracellm... válasza szasanyi (#11) üzenetére

Duracellm...
(veterán)

Inkább uniszex mint lányos.

(#13) Noukoum

Noukoum
(senior tag)

Cukiii:K

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) Szemétláda

Szemétláda
(junior tag)

Ha nem lenne az egész egy nagy cicafej ( ;] ), nekem adná ez a színkombó. Valami synthwave-es neonos témájú gépházba meglehetne ezt oldani stílusosan is.

Ferrari, és Arsenal-drukker vagyok. Ugyanitt a bolti ár százszorosáért átvennék akár több kiló benzodiazepin-t.

(#15) Dilikutya

Dilikutya
(nagyúr)

210$-ért nem lenne rossz vétel, itthon 75+ ezerért mennek az RX580-ak, de a márka elég ismeretlen, és... jól látom, hogy nincs a hűtésben borda, csak a két ventilátor?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) Petyyyyy

Petyyyyy
(addikt)
LOGOUT blog

A második képen percek óta kacagok. :D
Kíváncsi vagyok mikor linkelik majd valamelyik topikba azt a modot, amiben egy ilyen VGA van kiforgatva 90 fokkal.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever. Im the star || 12 cm Crossfire Bridge kerestetik!

(#17) copass

copass
(veterán)

megkérdeztem egy szakértőt a témában (9 éves lányomat):
- apa! fiús szín a kék!:D

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis."

(#18) enginev3.0

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Ha megkérdezném a keresztlányomat, hogy ez kell neki vagy egy fagyi, szerintem sokkal több pénzem maradna

Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#19) zzola

zzola
(félisten)

A köctkező mi lesz?
Videókártya pl. a melegeknek?

Paszdmeg,!

(#20) #92006144 válasza Dilikutya (#15) üzenetére

(törölt tag)

Combos borda van rajta, ezen a képen látszik rendesen. RX 480 nitro+ kártyán nem volt ekkora borda, és a venti is mintha nagyobb lenne.

(#21) Predatorr válasza szasanyi (#11) üzenetére

Predatorr
(tag)

Mi az a „specipikus”?

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#22) Esmein

Esmein
(nagyúr)

4 eves fiam szerint ez fius inkabb, mert a kek fius szin. Az hogy manga panda sanda mosolyt rejt rajta nem zavarja.

Megy-e vajon MacOS-on kulso keretben?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23) vottokar

vottokar
(aktív tag)

Csak a lányom meg ne lássa! :) (Öt éves és cicabolond finoman fogalmazva! :9 )

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#24) DraXoN

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

Számít az hogy néz ki? ... ha ilyen teljesítményű kártyát kéne venni, és ez lenne a legolcsóbb, gondolkodás nélkül megvenném :P (más kérdés, hogy ez csak nevében 580, számolóegységek számában ez inkább az 570nek felel meg, csak az órajelei emlékeztetnek az 580 gyári órajeleire ... vagyis ez a kártya így nézve inkább egy gyári OC-s 570 körül lehet... de ekkora gyári OC-ja még a 470esemnek is van)

The human head cannot turn 360 degrees... || FX8320; Rx470; 16GB; 240GB; 2x1TB || LG v20

(#25) koby11h

koby11h
(tag)

A nyelve vagy az orra világít legalább???

(#26) Dilikutya válasza DraXoN (#24) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

OC RX570-nek viszont már drága.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) erer1000

erer1000
(őstag)

22 éves vagyok.

de elfogadnám eskü

Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#28) HaZsolt

HaZsolt
(őstag)

2304 helyett 2048 stream, mar itt elvesztettem az erdeklodest, pedig amugy igazan egyedi kis kulonlegesseg :)

(#29) kzkz

kzkz
(senior tag)

" például 8-10 év körüli kislányunk van, őt simán meglephetjük egy ilyennel, és talán még örömet is sikerül szereznünk neki, pláne, ha az ablakos gépházába riserrel, vertikálisan szereljük be a VGA-t"
Egy 8-10 éves lány azt se tudja mi a videókártya, és miből áll össze a számítógép. Neki az a lényeg, hogy menjen a játék, lehetőleg pc-n, notebook-on, tablet-en, switch-en, mobilon (mindegy milyen) EGYSZERRE!

Ők még csak használják a cuccokat, nem érdeklik olyan dolgok, hogy mitől megy...

(#30) Cassi

Cassi
(aktív tag)

Inkább perifériát érdemes venni, ha valaki a cukiban akar nyomulni.

(#31) Dilikutya válasza kzkz (#29) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

Nem érdekli, de ha úgy van összerakva, akkor neki való látványa lehet az eszköznek is.

(#32) Szemétláda válasza kzkz (#29) üzenetére

Szemétláda
(junior tag)

Azért tud örömet okozni egy gyereknek a pc vizualitása is. Én 5-6 évesen irigykedtem unokatesómra, mert neki átlátszó egere volt, álló gépháza, meg villogott a led a monitoron meg a gépen amikor kikapcsolta a cuccot, és brutál menőnek hatott a gyermeteg lelkemre. :K

Ferrari, és Arsenal-drukker vagyok. Ugyanitt a bolti ár százszorosáért átvennék akár több kiló benzodiazepin-t.

(#33) Synthwave válasza kzkz (#29) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Már akit, ugye. Engem már 4-5 évesen is bőven érdekeltek a miértek. Bacsis kislányával találkoztál már?

tl;dr: Ne általánosítsunk. A gyerekek nem egyformák, ahogy a szülők sem.

Amúgy ha nem is tudja pontosan, hogy mi az, attól még ablakos gépházban, riserrel vertikálisan beépítve látja a kártyát világítvaszemforgatvahúdearanyos - amiről ez az egész VGA szól.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34) SidCorky

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Van ám tinilányos verzió is. :D [link]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone X // iPad Mini (2019)

(#35) Z10N válasza Dilikutya (#15) üzenetére

Z10N
(addikt)

Csak az a gond, hogy ez egy 570 8GB, ami meg $143-149-tol mar kaphato. A 4GB-bol most meg van akciosan Sapphire Pulse $120-ert + free game pass promoval, szoval kurv@ rossz vetel.

A gyerekeknek meg aztan teljesen mindegy mi van a gephazban.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#36) Synthwave válasza SidCorky (#34) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Ezen mi a tinilányos? A lila?

Csak mert nem néz ki rosszul. A szín jó, de a shroud dizájn sem szörnyű.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#37) copass válasza Synthwave (#36) üzenetére

copass
(veterán)

az egy nagy macifej!:D a venti a két nagy szeme és van orra,szája füle!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis."

(#38) SidCorky válasza Synthwave (#36) üzenetére

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Sötétebb :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone X // iPad Mini (2019)

(#39) anaqer

anaqer
(veterán)

"de a Yeston verziója megörvendeztetheti a zsengébb korú PC-seket – vagy bárkit, aki nem veszi túl komolyan magát."

Viszonylagos csóróként nem vagyok hajlandó ezért plusz pénzt kiadni - de ha az alap HW teljesítmény/ár aránya helyén lenne, és megfelelő garanciális háttérrel adnák, és főleg nem lenne már összehasonlítható teljesítményú karim... simán behúznám.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#40) Szemétláda

Szemétláda
(junior tag)

Most akkor ez maci, vagy cica? Mióta bemaciztatok, azt is belelátom. Vagy találtunk egy új "milyen színű ez a ruha?" globálkonfliktust ;]
Gyermekkel rendelkező fórumtársaink erről is kérdezzék már meg a szakértőket plíz. :D

(#41) macilaci78 válasza kzkz (#29) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Ötödikben már Comodore-on programoztunk számtekórán, vidéki kisváros, 25 éve, fiúk, lányok vegyesen. Nehogy azt hidd, hogy egy ma 8-10 éves gyerek nem lehet fogékony a hardverekre.

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#42) anaqer válasza macilaci78 (#41) üzenetére

anaqer
(veterán)

Yup. Sőt, 30 éve is volt pár csaj az áltisis nyári táborban, aki C16-on píkpókozott.

Szerk: mármint nem úgy. Get your heads out of the gutter.

[ Szerkesztve ]

(#43) kzkz válasza macilaci78 (#41) üzenetére

kzkz
(senior tag)

Én a mostani 8-10 évesekről beszélek, nem a 30 évvel ezelőttiekről :DDD

(#44) Kelori válasza Synthwave (#36) üzenetére

Kelori
(kezdő)

Maximálisan egyetértek. A matt fekete + lila egy gyönyörű színkombináció és teljesen unisex. Ha mások szerint csajos hát ez van, én akkor is szeretem.

I mean like, so many positive waves... Maybe we can't loose!

(#45) --ka válasza Kelori (#3) üzenetére

--ka
(aktív tag)

Me, too! :K

(#46) anaqer válasza Kelori (#44) üzenetére

anaqer
(veterán)

+1 for lila.

(#47) lezso6

lezso6
(HÁZIGAZDA)

Kalibráljátok be a monitorotokat (vagy a szemeteket), mert az VGA nem lila, de nem is rózsaszín, hanem magenta színű. :P ;]

Valahogy úgy van, hogy a magentában ugyanannyi kék és piros van, míg a rózsaszínben a piros több, a lilában a kék.

szerk: kimértem pipettával egy képet a VGA-ról, s egy hangyafingnyival több a piros, szóval a fenti definíció szerint rózsaszín. :D

szerk2: ja és ez nem egy coming out akart lenni... ;]

[ Szerkesztve ]

STOP RIOS! Állítsuk meg a moderációt!

(#48) Janby válasza Szemétláda (#40) üzenetére

Janby
(tag)

Lehet macica :DDD

I AM:D

(#49) Synthwave válasza Janby (#48) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Mosómedve az.

(#50) Darth-anyán

Darth-anyán
(tag)

Ha vinni fogják, akkor az nv meg kiadhatna egy 1060 chillamfaszlama editiont, mert tènyleg megérdemeljük.

Csak azért, mert senki nem panaszkodik, még nem biztos, hogy minden ejtőernyő tökéletes

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.