Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) velizare


velizare
nagyúr

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2) snecy20


snecy20
veterán

Ajánlom még figyelmetekbe hozzá:

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3) Kelori


Kelori
tag

A tipikus esete az annyira szar hogy már jó mondásnak.
Szeretném utálni de nem megy. Pls dont judge me.

if it ain't broke, don't fix it

(#4) koko52


koko52
veterán

:Y Le vagyok maradva :Y :C
Egyébként inkább ez mint az RGB :)

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#5) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Most nekem ne mondja senki, hogy nem cukiiiiiii. ;] ;]

(#6) #16939776


#16939776
törölt tag

Van ott pár kattant, akik taposni fogják egymást érte, lehet nekem is kell egy, igényes bóvlinak tűnik! :)

[ Szerkesztve ]

(#7) pilóta


pilóta
nagyúr

Úgy látszik arrafelé tudják, hogy faluhelyen van a gyerek, meg van a lány, így mindkét nemnek vehető :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) Daelion


Daelion
őstag

Már vártam,hogy mikor lesz ide is kirakva. ;]

Legjobb az egészben a reakciók amiket kapok azoktól akiknek eddig belinkeltem.
Egyik gamer csaj 'Angol' ismerősöm csak annyit mondott így röviden: That's fucked up. :D

Viccet félre téve én azért kíváncsi lennék mire képes az a hűtés rajta meg úgy az egész kártya.

[ Szerkesztve ]

(#9) NightGT


NightGT
senior tag

Speed is the only truly modern sensation

(#10) haxiboy


haxiboy
veterán

Csak az asszony meg ne lássa :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#11) szasanyi


szasanyi
félisten

Gondolom óriási piaci rés tátongott a specipikusan lányos dizájnnal készült hw-ekből, úgyhogy viszik majd mint a cukrot. :DDD

(#12) #16939776 válasza szasanyi (#11) üzenetére


#16939776
törölt tag

Inkább uniszex mint lányos.

(#13) Noukoum


Noukoum
veterán

Cukiii:K

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) #46105344


#46105344
törölt tag

Ha nem lenne az egész egy nagy cicafej ( ;] ), nekem adná ez a színkombó. Valami synthwave-es neonos témájú gépházba meglehetne ezt oldani stílusosan is.

(#15) Dilikutya


Dilikutya
félisten

210$-ért nem lenne rossz vétel, itthon 75+ ezerért mennek az RX580-ak, de a márka elég ismeretlen, és... jól látom, hogy nincs a hűtésben borda, csak a két ventilátor?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

A második képen percek óta kacagok. :D
Kíváncsi vagyok mikor linkelik majd valamelyik topikba azt a modot, amiben egy ilyen VGA van kiforgatva 90 fokkal.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#17) copass


copass
veterán

megkérdeztem egy szakértőt a témában (9 éves lányomat):
- apa! fiús szín a kék!:D

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#18) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha megkérdezném a keresztlányomat, hogy ez kell neki vagy egy fagyi, szerintem sokkal több pénzem maradna

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19) zzola


zzola
félisten

A köctkező mi lesz?
Videókártya pl. a melegeknek?

Paszdmeg,!

(#20) #92006144 válasza Dilikutya (#15) üzenetére


#92006144
törölt tag

Combos borda van rajta, ezen a képen látszik rendesen. RX 480 nitro+ kártyán nem volt ekkora borda, és a venti is mintha nagyobb lenne.

(#21) Predatorr válasza szasanyi (#11) üzenetére


Predatorr
őstag

Mi az a „specipikus”?

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#22) Esmein


Esmein
nagyúr

4 eves fiam szerint ez fius inkabb, mert a kek fius szin. Az hogy manga panda sanda mosolyt rejt rajta nem zavarja.

Megy-e vajon MacOS-on kulso keretben?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23) vottokar


vottokar
senior tag

Csak a lányom meg ne lássa! :) (Öt éves és cicabolond finoman fogalmazva! :9 )

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#24) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Számít az hogy néz ki? ... ha ilyen teljesítményű kártyát kéne venni, és ez lenne a legolcsóbb, gondolkodás nélkül megvenném :P (más kérdés, hogy ez csak nevében 580, számolóegységek számában ez inkább az 570nek felel meg, csak az órajelei emlékeztetnek az 580 gyári órajeleire ... vagyis ez a kártya így nézve inkább egy gyári OC-s 570 körül lehet... de ekkora gyári OC-ja még a 470esemnek is van)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#25) koby11h


koby11h
aktív tag

A nyelve vagy az orra világít legalább???

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#26) Dilikutya válasza DraXoN (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

OC RX570-nek viszont már drága.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) erer1000


erer1000
őstag

22 éves vagyok.

de elfogadnám eskü

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#28) HaZsolt


HaZsolt
őstag

2304 helyett 2048 stream, mar itt elvesztettem az erdeklodest, pedig amugy igazan egyedi kis kulonlegesseg :)

(#29) kzkz


kzkz
őstag

" például 8-10 év körüli kislányunk van, őt simán meglephetjük egy ilyennel, és talán még örömet is sikerül szereznünk neki, pláne, ha az ablakos gépházába riserrel, vertikálisan szereljük be a VGA-t"
Egy 8-10 éves lány azt se tudja mi a videókártya, és miből áll össze a számítógép. Neki az a lényeg, hogy menjen a játék, lehetőleg pc-n, notebook-on, tablet-en, switch-en, mobilon (mindegy milyen) EGYSZERRE!

Ők még csak használják a cuccokat, nem érdeklik olyan dolgok, hogy mitől megy...

(#30) Cassi


Cassi
senior tag

Inkább perifériát érdemes venni, ha valaki a cukiban akar nyomulni.

(#31) Dilikutya válasza kzkz (#29) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem érdekli, de ha úgy van összerakva, akkor neki való látványa lehet az eszköznek is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32) #46105344 válasza kzkz (#29) üzenetére


#46105344
törölt tag

Azért tud örömet okozni egy gyereknek a pc vizualitása is. Én 5-6 évesen irigykedtem unokatesómra, mert neki átlátszó egere volt, álló gépháza, meg villogott a led a monitoron meg a gépen amikor kikapcsolta a cuccot, és brutál menőnek hatott a gyermeteg lelkemre. :K

(#33) Synthwave válasza kzkz (#29) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már akit, ugye. Engem már 4-5 évesen is bőven érdekeltek a miértek. Bacsis kislányával találkoztál már?

tl;dr: Ne általánosítsunk. A gyerekek nem egyformák, ahogy a szülők sem.

Amúgy ha nem is tudja pontosan, hogy mi az, attól még ablakos gépházban, riserrel vertikálisan beépítve látja a kártyát világítvaszemforgatvahúdearanyos - amiről ez az egész VGA szól.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34) SidCorky


SidCorky
senior tag

Van ám tinilányos verzió is. :D [link]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#35) Z10N válasza Dilikutya (#15) üzenetére


Z10N
veterán

Csak az a gond, hogy ez egy 570 8GB, ami meg $143-149-tol mar kaphato. A 4GB-bol most meg van akciosan Sapphire Pulse $120-ert + free game pass promoval, szoval kurv@ rossz vetel.

A gyerekeknek meg aztan teljesen mindegy mi van a gephazban.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#36) Synthwave válasza SidCorky (#34) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezen mi a tinilányos? A lila?

Csak mert nem néz ki rosszul. A szín jó, de a shroud dizájn sem szörnyű.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#37) copass válasza Synthwave (#36) üzenetére


copass
veterán

az egy nagy macifej!:D a venti a két nagy szeme és van orra,szája füle!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#38) SidCorky válasza Synthwave (#36) üzenetére


SidCorky
senior tag

Sötétebb :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#39) anaqer


anaqer
veterán

"de a Yeston verziója megörvendeztetheti a zsengébb korú PC-seket – vagy bárkit, aki nem veszi túl komolyan magát."

Viszonylagos csóróként nem vagyok hajlandó ezért plusz pénzt kiadni - de ha az alap HW teljesítmény/ár aránya helyén lenne, és megfelelő garanciális háttérrel adnák, és főleg nem lenne már összehasonlítható teljesítményú karim... simán behúznám.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#40) #46105344


#46105344
törölt tag

Most akkor ez maci, vagy cica? Mióta bemaciztatok, azt is belelátom. Vagy találtunk egy új "milyen színű ez a ruha?" globálkonfliktust ;]
Gyermekkel rendelkező fórumtársaink erről is kérdezzék már meg a szakértőket plíz. :D

(#41) macilaci78 válasza kzkz (#29) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ötödikben már Comodore-on programoztunk számtekórán, vidéki kisváros, 25 éve, fiúk, lányok vegyesen. Nehogy azt hidd, hogy egy ma 8-10 éves gyerek nem lehet fogékony a hardverekre.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#42) anaqer válasza macilaci78 (#41) üzenetére


anaqer
veterán

Yup. Sőt, 30 éve is volt pár csaj az áltisis nyári táborban, aki C16-on píkpókozott.

Szerk: mármint nem úgy. Get your heads out of the gutter.

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#43) kzkz válasza macilaci78 (#41) üzenetére


kzkz
őstag

Én a mostani 8-10 évesekről beszélek, nem a 30 évvel ezelőttiekről :DDD

(#44) Kelori válasza Synthwave (#36) üzenetére


Kelori
tag

Maximálisan egyetértek. A matt fekete + lila egy gyönyörű színkombináció és teljesen unisex. Ha mások szerint csajos hát ez van, én akkor is szeretem.

if it ain't broke, don't fix it

(#45) --ka válasza Kelori (#3) üzenetére


--ka
senior tag

Me, too! :K

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#46) anaqer válasza Kelori (#44) üzenetére


anaqer
veterán

+1 for lila.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#47) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kalibráljátok be a monitorotokat (vagy a szemeteket), mert az VGA nem lila, de nem is rózsaszín, hanem magenta színű. :P ;]

Valahogy úgy van, hogy a magentában ugyanannyi kék és piros van, míg a rózsaszínben a piros több, a lilában a kék.

szerk: kimértem pipettával egy képet a VGA-ról, s egy hangyafingnyival több a piros, szóval a fenti definíció szerint rózsaszín. :D

szerk2: ja és ez nem egy coming out akart lenni... ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#48) Janby válasza #46105344 (#40) üzenetére


Janby
tag

Lehet macica :DDD

I AM:D

(#49) Synthwave válasza Janby (#48) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mosómedve az.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#50) Darth-anyán


Darth-anyán
tag

Ha vinni fogják, akkor az nv meg kiadhatna egy 1060 chillamfaszlama editiont, mert tènyleg megérdemeljük.

Csak azért, mert senki nem panaszkodik, még nem biztos, hogy minden ejtőernyő tökéletes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.