Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74) Y72


Y72
aktív tag

Üdv!
Nemrég váltottam bada-ra, mert úgy gondoltam, nem kell nekem millió alkalmazás, elég 3-4, amit rendszeresen használok (gps tracker; goggle maps FB, gmail, internet).
És a bada még ezt sem tudja normálisan megoldani! Elég nagy csalódás.
Hiába vettem 50e körül újonnan, kidobott pénz volt. Üzemidő lószar, áradoznak a fórumokon, hogy milyen sokáig bírja, persze, ha nem használod. Szerintem még gyorsabban is merül mint egy androidos. Fém házat is azért kapott, hogy elvigye az optimalizálatlan rendszer által termelt hőt - ami már 10perces netezésnél is jelentkezik és kényelmetlen fogni a telefont.

A gps nem csak badan-n szar, az összes telefonon az.
Volt androidos samum, gps miatt váltam meg tőle és a wave2 sem jobb, pont ugyanannyit téved. DE ez az ingyenes gps rendszer hibája, garmin-nál a csúcsmodelleken légnyomás- és hőmérővel korrigálják a magasságadatokat. pl: [link]

Írhatnék még km hosszú sorokat, hogy milyen hibái vannak bada-nak, de inkább csak annyit hogy szerintem az 50-120 éves korosztálynak való, ezen belül is azoknak, akik szigorúan csak ismerkednek az okostelefonokkal és nem akarnak beruházni 80-100e Ft-ot. Nekik ajánlott, a többiek messzire kerüljék. Telefonálásra jó, másra nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.