Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Mi az a kép... :D

Várós lesz, árcédula rendben, jövőhéten pedig béta! :)

(#2) lm83


lm83
őstag

Sajnos 3-4 éve már nem játszok vele, de lehet nem ártana visszatérni...
Vajon az első kieggel mi lesz?
Akkor megjelenéskor az alap lett ingyenes ugye?
Vagy most néztem Itt úgy írja, ha megveszed benne van az alap is

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

Egyik legjobb MMO a piacon, ilyenkor kissé bánom amiért már nincs időm ilyesmikkel játszani.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) Balazs_ válasza lm83 (#2) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Alapjáték ingyenes, de megkötésekkel.
Ha megvan az alapjáték, nincsenek megkötések.
Ha megveszed a HoT-ot, akkor a megkötések megszűnnek.
Ha megveszed a PoF-ot, akkor az alapjáték jár és a PoF, HoT-ot külön kell megvenni majd, de anélkül is tudsz játszani normálisan. (Ami kimarad: HoT sztori, LW 3. évad, raid, legendary trinket.)

Ja és ne vegyél cdkulcsos oldalakról GW2-es kulcsot, mert azok általában bannolva vannak, elég gyorsan.
Itt vannak hivatalos viszonteladók.

[ Szerkesztve ]

(#5) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ki találta ki ezeket a mountokat? Az eredeti GW még elég hagyományos nyugati fantasy volt. Az alap GW2-ben se volt sok ilyen keleti megvadulás, de ez most már kezd egyre jobban elvadulni...

(#6) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Tavaly októberben hagytam abba a játékot.Le sem merem írni mennyi időt raktam bele.Majdnem 29k acsim van, rengeteg aranyam, vagy hét legendary fegyvert szereztem meg...stb...Ez a kieg tetszik, de egyszerűen nincs már rá időm.Mondjuk a guildes játékbeli haverok hiányoznak...
Ajánlom mindenkinek a játékot, mert eszméletlenül letudja kötni az embert.

(#7) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Nekem az alap GW2 minden idők legnagyobb csalódása. Ennyire egy lelketlen, zavaros, béna MMORPG-t még nem nagyon tapasztaltam. 13 ezer forintot veszítettem vele. Mikrotranzakciós ráadásul.

Lvl 13-ig voltam képes elmenni, aztán törlés.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#8) Rakamaz


Rakamaz
tag

Annó imádtam a játék minden percét. Csapat nélkül is jól éreztem magam. Szinte tökéletesen eltalálták az ízlésemet. 90 pontot ért el a Metacritic értékelésében, szóval aki egy jó MMO-t keress, annak érdemes lehet kipróbálnia, tekintve hogy már ingyen is lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

(#9) Balazs_ válasza vegitossj7 (#7) üzenetére


Balazs_
aktív tag

A mikrotranzakciókat már megjelenés előtt bőven lehetett tudni, semmi előnyt adó tárgy nem volt megjelenéskor, plusz csak az nem bétázott aki nem akart, szóval gyanítom megtanultad, hogy előrendelés előtt nem árt a béta vagy gameplay nézés. :))

(#10) Submarine válasza Balazs_ (#9) üzenetére


Submarine
senior tag

Utána meg kb. félévente volt egy egy ingyenes hétvége kipróbálásra.. na mindegy. Ő tudja miről beszél.
:Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.