Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1)



aktív tag

kár hogy eladtam a DS-em.
de lehet hogy csak ezért a játékért beszerzek megint eggyet.
és köszi a cikket :C

Már 16 éve itt :)

(#2) SuTty


SuTty
csendes tag

Nem rossz:)

Telefon:20-372-63-81 Msn: suttymsn@hotmail.com

(#3) Depression


Depression
veterán

Még sosem láttam ilyen gépet, de most kíváncsivá tettetek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) bishoplogan válasza Depression (#3) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Elvileg az egyik típus így néz ki, több profilja van.

[ Szerkesztve ]

(#6) Breki's válasza (#1) üzenetére


Breki's
tag

Inkább vegyél egy PSP-t. Arra is van GTA és mérföldekkel odaveri ezt a béna DS-t. :P

Breki's

(#7) wolruf válasza Breki's (#6) üzenetére


wolruf
őstag

Ne legyél már ilyen. Nekem is PSP-m van, megvan a GTA is (eredeti), de koránt sem adja ugyanezt az élményt. Teljesen más a kettő. Szerintem hangulatban a DS verzió jócskán megeszi a PSP-set. Akárhogy is szeretem a kis Sony gépem, ebben a Nintendo jobb volt. PSP-n az irányítás is egy kalap... kabát.
Nem kéne szidni ezt a kis kütyüt sem, nagyon jó ez, de más világ mint a PSP.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8) sinus1 válasza Breki's (#6) üzenetére


sinus1
csendes tag

Gondolom tapasztalatból beszélsz, mert ha nem, te is csak egy szemellenzős fanboy vagy ... Volt alkalmam kipróbálni, brutális, hogy mit hoztak ki a DS-ből.

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Mindenki inkább vegyen "nagylevegőt". :DDD

(#10) válasza Breki's (#6) üzenetére



aktív tag

volt már PSP-m is és el is adtam mert nem tetszett eggyáltalán és meg is volt rá a Libety City Stories , jó volt mondjuk az de nagyon kiváncsi lennék a DS-es Chinatown Warsra :K

Már 16 éve itt :)

(#11) kukac7


kukac7
tag

emuval is mukodik.
en ugy probaltam es tenyleg jo. :D

(#12) robisz válasza Breki's (#6) üzenetére


robisz
senior tag

Tippelhetek, hogy még 5 percnél tovább nem volt DS a kezedben? :D
Nekem volt mindkettő de a PSP-t már eladtam... :))

(#13) geezer válasza robisz (#12) üzenetére


geezer
aktív tag

Nekem is volt PSP Slim-em, és most DS Lite-om, mindkettő GTA megvolt a PSP-re (Liberty City Stories, Vice City Stories), és bár grafikában tényleg erősebb a PSP, de az a két GTA játékélményben nem ér fel ezzel az egy DS-es verzióval.
Nem részrehajlás, hiszen szerettem a PSP-t, elég komoly masina, komolyabb hardverrel, de a tény, hogy a DS-en érintőképernyő is van, ÉS ezt ki is használja a játék profi módon, nagyon sok előnyhöz juttatja a DS-es verziót.
Írok egy példát: kiszemelsz magadnak egy kocsit a parkolóból. Beülsz, és indulnál......
de a kulcs ugye nincs benne (ellentétben azzal amikor az úton kitéped a fazont a kocsiból, és már hajtasz is tovább, mert akkor ugye jár a motor, benne a kulcs, de itt nincs!).
Ha egy régebbi/egyszerűbb gépet nyomtál fel, akkor csak lecsavarozod a gyújátskapcsoló paneljét (szó szerint "csavarozod" a csavarokat a kijelzőn körkörös mozdulatokkal) kitéped a zöld és a sárga vezetékeket, és összesodrod őket. Mindezt az érintőképernyő segítségével, ami hatalmas vigyort csal az ember arcára. Nem gombokat nyomkodsz. Csavarozol, vezetékeket tépsz ki, és sodorsz. Mindezt a stylus-sal az érintőképernyőn.
A lakásod szobájában MINDEN érinthető, a PDA kialakítása szuper lett SZVSZ.
Az már csak hab a tortán, amikor szeretnél pár molotov koktélt, ezért elmész a benzinkútra, veszel benzint, majd az üvegekbe szépen beleirányítod a benzinadagolót, és beletömködöd a végén az üveg szájába a rongyot, mint egy tisztességes molotov koktélnál. Érintőképernyőn keresztül, ugye..... :K Apróság, de nagyon király. :R

(#14) Crus válasza Breki's (#6) üzenetére


Crus
őstag

PSP-n gyakorlatilag hozza a PS2 szintet, term. saját zenéket is lehet betenni, ahogy kell ;-)

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#15) válasza geezer (#13) üzenetére



aktív tag

most még nagyobb kedvet kaptam hozzá , bár ,már youtubon meg mindenhol nézegettem a videókat róla :DD

Már 16 éve itt :)

(#16) wolruf válasza Crus (#14) üzenetére


wolruf
őstag

Ez így van, azonban az irányítása rettenetesen nem eltalált. Vagy nekem van túl nagy kezem, de ezt a gombával irányítani egy szenvedés. Számomra pont az élmény veszett el a nagy kínlódások közepette. Akkor is szeretem a PSP-met :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17) ptogamer


ptogamer
csendes tag

Telleg keszul egy ujj psp-s gta?

(#18) Zsoccc válasza ptogamer (#17) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Nem viccből írtam. Minden jel arra utal, hogy készül.

(#19) Mike27


Mike27
csendes tag

Nekem jelenleg is van PSP Slim&Lite-om, meg Nintendo Ds-em is, és szerintem a Chinatown wars messze veri a PSP-s GTA-kat. Lehet, hogy a grafikája nem a legcsilivilibb, de a a hangulata nagyon ott van...

Éppen most játszom végig, csakis a 100 százalékra megyek...
Ajánlom ezt a térképet, nagyon jól jött nekem is, például a biztonsági kamerák megtalálásában:[GTA Chinatown Wars Combined Map]

[ Szerkesztve ]

(#20) wolruf válasza Mike27 (#19) üzenetére


wolruf
őstag

Basszus ez tényleg a GTA IV térképe :) Játszottál a IV-el? Mennyire ugyanaz? :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#21) válasza wolruf (#20) üzenetére



aktív tag

tyűha. :Y
nem is tudtam hogy ekkora a bejárható terület. nem aprózták el az biztos :))

Már 16 éve itt :)

(#22) wilddog


wilddog
tag

A Chinatown Wars nekem egy kicsit, a GTA 2 - re hasonlít, ami annak idején, és még most is jó játéknak számít. Szóval a Gta 2 - őt is nagyon bírtam, de a San Andreas az már szerintem kaka. -> Meg maga a története is az.
Az új, ds - re kitalált rész visszaidézi azt a régi, jó, egészséges feelinget, ami az akkori játékokat és korszakot jellemezte. Az érintőképernyős játékmód pedig még érdekesebbé teszi az új Gta -t. Az is kifejezetten tetszik, hogy az alkotók megpróbáltak viszonylag nagy Map - et , World -öt készíteni , erre a kis konzolra, hogy egy percig se unatkozzon az ember, ha leül vele játszani.
Én, a játékélményt sokkal fontosabbnak tartom, mint a grafikát.

(#23) ptogamer


ptogamer
csendes tag

Akinek nincs ds-e kiprobalhassa pc-en emuval

(#24) rumkola válasza Breki's (#6) üzenetére


rumkola
veterán

:U hogyne
:)

(#25) K3NZO válasza Breki's (#6) üzenetére


K3NZO
senior tag

Azért ezt te sem gondoltad komlyan? Hol nyújt olyan játékélményt egy PSP mint egy DS? Abban igazad van, hogy grafikailag szebb de kb ennyi. Nem volt alkalmam végigjátszani DS-en ezt a játékot és még soha nem szórakoztam ilyen jót :). ( Jobban tetszett mint boxon gta4 :) )

"Per aspera ad astra"

(#26) SuTty


SuTty
csendes tag

Nem rossz kipróbáljuk nemsoká :) :)

Telefon:20-372-63-81 Msn: suttymsn@hotmail.com

(#27) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

Hat ahogy olvastam kapott hideget meleget a jatek, nos a psp-t es a nintendo ds-t nem lehet osszehasonlitani, mert merfoldekkel elter a ketto egymastol. Elottem szolo emberke (breki*s) bolcs hozzaszolasabol azt fuztem le, neki nem tetszik se a konzol se a jatek, szerintem *aranyos*. Mas evjaratot is celoz meg a ket ketyere...

Udv tacsk0

ui:volt ds-em es van psp-m... szoval nem vagyok elfogult

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.