Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nmballi1


Nmballi1
csendes tag

várós! remélem a grafikát még egy picit "megturbózzák" :)

tech freak

(#2) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Évente egy-két játékot szoktam igazán várni és megvenni megjelenéskor, idén ez lesz az egyik ilyen.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3) Chapel válasza Nmballi1 (#1) üzenetére


Chapel
addikt

Feltűnt már korábban is máshol, cikk is volt és kamu is volt...

Várom, bár, sajnos boxon volt szerencsém hozzá havernál...a látvány max közepes (oké, nem ez a lényeg, de akkor is, sok helyen nem érte el az enb-s IV szintjét, ami meg hány éves is... ) de ami elszomorító, hogy pont a jó fizika szűnt meg, az autók nfs irányításúak lettek. :(((
1000 órából kb. 900-at töltöttem anno minden résznél az autózással,mászkálással stb. remélem lesz ebből még valami.

Szóval ha a fizika változik (nem hiszem) és szebb lesz a graf(talán) és nem egy hulladék konzol port lesz végtelen gépigénnyel, akkor első nap megveszem :)

szerk:

(#4) Abu85: Csak nehogy egy szállítmányban legyen azzal...

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#4) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

A PC-s Red Dead Redemption rendeléseket leszállították már?

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) HSM válasza Chapel (#3) üzenetére


HSM
félisten

A régi többekközt a fizikai/ai motorja miatt kért olyan nagyon erős processzort, amiért sokan ma is optimalizálatlan, szar konzolportnak tartják. Lehet, az 5-nél teljesül a vágyuk, és kioptimalizálják belőle a számításigényes fizikát/ai-t, hogy a vérpistike 5 éves core2duo gépén is szépen fusson maxgrafikán. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

nagyon remelem nem csak valami tevedes :)

Üdv. Johnny

(#7) Jeanne d'Arc

Várható volt! :R Biztos szép lesz pc-re megfelelő vassal.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) Chapel válasza HSM (#5) üzenetére


Chapel
addikt

Hát azért ennél összetettebb a dolog, mert érdekes, azt a fizikát meg tudták oldani xbox360-on... :))
Amúgy meg jobban fut egy iceglace final 2.1-el mint az alap graffal és a különbség ég és föld.
Amúgy nem értem én ezt, gtanak a jó fizika annyira alapja, mint hogy sandbox, ahhoz NE nyúljanak.

Szigorúan magánvéleményem: én inkább kérek egy kjó játékot, aminek baromi nagy a gépigénye, mint egy közepeset átlagos gépre. Ugyanis, gépet lehet egy év múlva is fejleszteni, a játék nem szalad el. :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) KubanitoS válasza Chapel (#8) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez a legújabb iceenhancer már műxik 1.0.7-tel?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10) Kephamos válasza Chapel (#3) üzenetére


Kephamos
addikt

Ha megnyugtat, akkor a 4 xboxon és ps3-on hajlamos szaggatni.

(#11) Bjørgersson válasza Abu85 (#4) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A GTA konzol exkluzív címként jelent meg?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12) Abu85 válasza Bjørgersson (#11) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Sosem mondták, hogy lesz PC-s port. Ugyanúgy jelent meg, mint az RDR. Jött két konzolra, aztán elkezdték árulni az áruházak PC-re. Azóta is szállítják. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) Bjørgersson válasza Abu85 (#12) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem mondták, ugyanakkor a RDR bejelentésekor már tisztázódott, hogy az a rész is konzol exkluzív lesz (emlékeim szerint), ellenben a GTA V-tel.

Amúgy most komolyan miért értelme az ilyen híreknek? Kb. a hivatalos bejelentés óta elő lehet rendelni még nemlétező platformokra is, holott csak a két "jelenlegi" konzolra jelentek meg és történt meg a bejelentés. Csak a népet szívatjátok, meg a hülyeséget terjesztitek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14) HSM válasza Chapel (#8) üzenetére


HSM
félisten

Akkor hasonlírtsd össze a box és a pc látótávolságát, a város népességét/kihaltságát. Rá fogsz jönni a különbségre, tecsőn régen videó is volt róla.

Minimumra húzva mindent PC-n is a béka segge alatt a gépigénye.

(#15) kovsol válasza Abu85 (#4) üzenetére


kovsol
titán

Ezen most hangosan felnevettem :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16) Gergosz2 válasza Kephamos (#10) üzenetére


Gergosz2
veterán

AZ 5 is ! Főleg akkor amikor az ember Sandy Shore-i hangárból vezet tankkal a reptér felé az autópályán és persze közben mindenkit szétlő.
Meg apróbb bugok pl az hogy negatívba is lemegy a pénzed .

Ez van, már azon is csodálkozom , hogy ezt a látványt kitudták préselni a boxból!

(#14) HSM

A látótávolséggal nincs gond a mostani részben, de a játék a város tényleg kihaltank tűnik annak aki pc-n tolta végig pl a 4-et. De ezt van hamar megszokja az ember szerintem , legalábbis én megbékéltem vele.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#17) Abu85 válasza Bjørgersson (#13) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem tisztázódott. Ugyanazt mondták, mint a GTA5-nél. Két platformra van, ennyi. A Rockstar nem szokott előre bejelentéseket tenni, hogy esetleg lesz más platformokra is.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#18) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Amúgy CDG-ben már tavaly december óta fent van a holnapon ;]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#19) Kephamos válasza Gergosz2 (#16) üzenetére


Kephamos
addikt

PS3-on nyomtam bele kb 10-20 órát és nem tapasztaltam veszedelmesen alacsony értéket. Inkább 30 volt, mint 60, de teljesen játszható és élvezhető.

(#20) Gergosz2 válasza Kephamos (#19) üzenetére


Gergosz2
veterán

igen , teljesen jó!

Arról meg fogalmam sincs mennyi fpssel ment , nekem az egy két laggot leszámítva teljesen folyamatosnak tűnt.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#21) ryori


ryori
senior tag

Kár érte. miért nem maradt konzol only :O

(#22) Kephamos válasza ryori (#21) üzenetére


Kephamos
addikt

???

(#23) Bjørgersson válasza ryori (#21) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Így már nem is fogsz nyugodtan aludni éjszakánként?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24) Xerxész válasza Chapel (#3) üzenetére


Xerxész
őstag

Változni nem fog semmi, max. a grafika lesz szebb a konzolnál.
Ellenben én inkább abban bízok, hogy talán modderek helyreteszik a fizikát...meg az egyéb dolgokat.
Fentiekhez hozzáteendő, hogy "amennyiben tényleg érkezik PC-re". :)

(#25) Kephamos válasza Xerxész (#24) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem értem mi baj van a fizikával. Ha azzal baj van akkor kb egymillió másik dologgal is.

(#26) Scholes9 válasza ryori (#21) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :U :C :W

Egyébként tuti, hogy jönni fog majd PC-re.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#27) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Remélem pc-vel együtt jön One-ra is..(nem bánom, jöjjön PS4-re is :) )
Sajnos anno mielőtt végigjátszottam volna, megadta magát a boxom.

[ Szerkesztve ]

(#28) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Azért meg kell vallani, elég szórakoztató a PC Master race tagjainak siránkozását olvasni minden GTAV-ös fórumban. Én meg troll vagyok.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#29) Gergosz2 válasza Xerxész (#24) üzenetére


Gergosz2
veterán

mi baj a fizikával? :F
Nekem ugyanolyannak tűnt mint a 4-ben.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#30) Bjørgersson válasza bLaCkDoGoNe (#28) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31) Xerxész válasza Kephamos (#25) üzenetére


Xerxész
őstag

Ragad az autó a talajra, a frontális törést nem ismeri a játék (na, maximális sebességnél azért behorpad az eleje :U ), az autó nem dől be a kanyarban, stb. Ez a baj vele. :)

(#32) bLaCkDoGoNe válasza Bjørgersson (#30) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Inkább.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#33) Chapel válasza Xerxész (#24) üzenetére


Chapel
addikt

No igen, manapság már csak a modderekben bízhat az egyszeri pc player, ha igazán jó játékot akar.
Lassan kezdem azt hinni, hogy amikor kijön egy-egy játék, az még csak a béta és majd a modderek után lesz teljes :U
Grafikán biztos moddolnak majd, a fizikai része már más kérdés, de reméljük a legjobbakat!

(#35) alevan: Látod, ezért is jó a pc, sokkal gyakrabban nosztalgiázik az ember ;]

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#34) #57919488 válasza Abu85 (#4) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mortal es Injustice szallitasokkal biztos semmi gond nem volt :)

(#35) alevan


alevan
őstag

Én már unom a GTA 5-öt. Beletoltam kb 60 órát, tőzsdét robbantottam. Jó játék volt, de már olyan régi, hogy lassan retrónak számít. ;]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#36) gianni85 válasza bLaCkDoGoNe (#28) üzenetére


gianni85
veterán

teljesen rendben van, hogy várják az emberek PC-re...én szeptemberben azt gondoltam, hogy mostanra már legalább megjelenési dátumot is kapnak. Ami számomra mosolyogtató, amikor egy Last of Us (vagy bármely más PS exkluzív) játéknál jön a :O miért nem jön PC-re??

[ Szerkesztve ]

(#37) csecso22


csecso22
tag

én nemcsak amazonon láttam,supergamer.hu-n is ott 2014.06.13-t írnak,megjelenéshez

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#38) F e Z o


F e Z o
veterán

GA2.com-on is előrendelhető.

H2O über alles!

(#39) Kephamos válasza Xerxész (#31) üzenetére


Kephamos
addikt

Ja, hát ez GTA nem iRacing. :) Én baromira jól elszórakoztam vele a téli szünetben, mikor tesóm elhozta a PS3-at.

alevan: Igen, és? Mit szeretnél ezzel mondani?

[ Szerkesztve ]

(#40) Benito94


Benito94
tag

GTA 5 fizikája egy trágya a 4-hez képest.. nálam az verte ki a biztosítékot, hogy a levegőbe lehet irányítani a kocsit meg ha felborul és a tetején van akkor 4kerékre lehet állítani... a 4-nek a fizikája szinte egy autós szimulátoréval vetélkedett, a törést meg hagyjuk mert az is egy siralom.

(#41) Sonja válasza bLaCkDoGoNe (#28) üzenetére


Sonja
veterán

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#42) Xerxész


Xerxész
őstag

Ez volt már?

Kiszivárgott GTA V PC játékmenet?

Nem állítok semmit, de az mindenesetre furcsa, hogy azonnal le is törölték a videókat.
Vagy egy nagyon ügyes videószerkesztő srácról van szó, ahogy a videóban is említik. :)

(#43) alevan válasza Benito94 (#40) üzenetére


alevan
őstag

Kétlem, hogy a PS3-ban és az Xbox360ban lett volna még tartalék fizikát számolni (mondjuk a PS3ban talán...)

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#44) Gergosz2 válasza Benito94 (#40) üzenetére


Gergosz2
veterán

nekem tökéletesen megfelelt. :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#45) bbTamas77 válasza F e Z o (#38) üzenetére


bbTamas77
aktív tag

Ez nem jelent semmit.
Számomra a GTA 5 csalódás, tipikusan el 'COD'-sodott, egy lépést előre kettőt hátra.
Kivették a fizikát, ami a GTA 4-ben szerintem fantasztikusan jó volt, hogy a sok vérpistike örüljön.
Nincs már az a WOW érzés mint a San Andreas-nál.

(#46) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Nehogy már kivegyék belőle a fizikát.
Akinek csak amd-je van és nem bírja a gépe, annak nem kell vele játszani.
Nem a játékot kell a gyenge gépekhez butítani.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#47) Bjørgersson válasza bbTamas77 (#45) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy talán mert a jelenlegi konzolokból ennyi a max, amit ki lehet hozni egy ekkora játékterület mellett? Ha még ennél komolyabb fizikát is kellene számolniuk, megolvadnának.

(#46) hokuszla: Ezt honnan sikerült levonni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#48) Xerxész válasza hokuszla (#46) üzenetére


Xerxész
őstag

Múlt időt kellett volna használnod. Merthogy a játékot már rég kiadták, és a fizika meg a törés olyan lett, amilyen. Szar...a 4. rész után.
Ha meg jön PC-re, csak a PC kiadás miatt nem fognak változtatni se a fizikán, se a törésen. Ezen már csak önszorgalmú hozzáértő modderek tudnak javítani...ha egyáltalán moddolható lesz a játék.

[ Szerkesztve ]

(#49) Benito94 válasza Gergosz2 (#44) üzenetére


Benito94
tag

Akkor nem játszottál a 4-e :D

(#50) Abu85 válasza Xerxész (#48) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A next-genre feljavítható a fizika. Eleve a játék Bullett motort használ, aminek van már OpenCL és kezdetleges HSA portja. Simán rá lehet rakni a konzolok IGP-jére.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.