Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Én nem azt látom, hogy mi tényleg Gay-ek lennénk. :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) kingabo válasza keIdor (#1) üzenetére


kingabo
őstag

Már rengetegszer le lett írva, hogy a főnök a Gay Tony nem akit irányítani fog a játékos... :N

(#3) puttputt


puttputt
őstag

Kis "live" bemutató:

[link]

:)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4) JanR


JanR
addikt

Csak egyszer jojjon PC-re is :O

(#5) Tomcat válasza JanR (#4) üzenetére


Tomcat
őstag

Titkon én is reménykedek benne hogy kb. 1 év múlva talán kiadják PC-re is.

Tomcat

(#6) DriderG válasza Tomcat (#5) üzenetére


DriderG
tag

Ki fogják, hiszen ez benne az üzlet: Először eladni az X360 tulajoknak, majd PC-re, ahol úgyis agyba-főbe torrentezik majd.

A kiegészítő úgy tűnik a San Andreas hangulatát próbálja majd visszahozni. Nem tudom miért, de szerintem ritka rondák a GTA karakterei, mintha nem láttak volna még élő embert a készítők. Az más, hogy van Euphoria fizikai motor, de akkor is csak élő húsként vergődnek a testek. A másik meg az alpárisága/alvilágisága: rendben, hogy játékélmény, meg minden, de az, hogy főnöködet a kur**i sz*pják napi rendszerességgel, amíg te magad is egy 2 általánost megjárt vérbeli iqbetyár vagy... Mindegy, ilyen a GTA, hiányzik már egy jó Driver 4, lehet az a bajom...

(#7) Tomcat válasza DriderG (#6) üzenetére


Tomcat
őstag

Így legyen! :K

Tomcat

(#8) 2010 válasza DriderG (#6) üzenetére


2010
csendes tag

Szerintem nem fogják kiadni más platformra, mert több helyen olvastam, hogy a Microsoft megvette a jogokat, így kizárólag csak XBOX360-ra gyártanak.

Mellesleg szóval a Rockstar már a GTA IV-et se akarták PC-re kiadni.
Végül is kiadták, csak sok mindenben gyengébb lett. (szerintem nem véletlen)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.