Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121) bossbob válasza Chaser (#120) üzenetére


bossbob
csendes tag

Ez aláírom!
Sajnos még kissé mindig magas a GPU-k ára a bányászláz miatt, éppen ezért mostanság ha új gépet akar venni valaki, akkor a legjobb budget opció szerintem egy Ryzenes APU, persze hozzáfűzöm hogy szigorúan asztali kategóriában.

Egyébként, hogy mi pontosan milyen árkategóriában van, ehhez nekem annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy a notikban lassan már 10 éve beállt (némi kivétellel) a HD TN panel 150 ezer alatt, a mobiloknál meg már lassan az alsó kategóriában is HD+ kijelzők vannak IPS panellel.

A magyarok postájától ments meg uram minket! (MPL kivétel ezalól, mivel az külön entitást képez)

(#122) Chaser válasza bossbob (#121) üzenetére


Chaser
titán

panelek terén a fhd tn már egy ideje benn van 120e-s kategóriában is, sőt 100-ért is volt olyan gép, de iszonyat ocsmány, ezen szoktam mosolyogni, mikor annyi az indok : nincs igény rájuk
nincs hát, 5,5"-os telefonomban azért van fhd ips ( :, 15,6-ban meg a hd is jó tn alapon, hápersze'
az a baj, amíg megveszik ezeket a szemeteket addig gyártani is fogják, ha senki nem venné akkor kénytelenek lennének váltani, de addig nem, részemről fejükre rohadhat az összes, nem adnék pénzt hd tn paneles gépért

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#123) kenwood


kenwood
veterán

Regen az ilyen kartyak 10-12 kornyeken mentek.
sok mindenre alkalmas,de egy gts 250 ,vagy a gt 440 isanno.
csak akkoriban meg 30k-ert mar jatekra arultak kartyat,nem multimediara a legaljat.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#124) bossbob válasza kenwood (#123) üzenetére


bossbob
csendes tag

Igen, ha olyan 12-15 között adnák, akkor egy GT1030 egy pentiummal vgy egy régebbi procival párosítva már reális budget megoldás lenne egy Ryzen 3 2200G ellen, de ilyen áron sajnos nem igazán éri meg az utóbbival szemben.

Volt szerencsém rokonomnak összerakni egy ilyen Ryzen 3-as gépet és le tudtam tesztelni a laptopomban lévő MX150-nel szemben. Nem mondom hogy a Ryzen elpicsázta de azért érezhető volt a játékokban a különbség. (Persze az összehasonlítás nem volt igazán fair laptop vs. asztali budget kategóriában...).

De mivel a Ryzen 3-as kb. 5 ezer forinttal drágább mint egy GP1030 magában, ezért szerintem nem igazán kérdéses, hogy hosszú távon melyik a jobb beruházás.

A magyarok postájától ments meg uram minket! (MPL kivétel ezalól, mivel az külön entitást képez)

(#125) #96851200


#96851200
törölt tag

Vajon ideális választás eSport géphez?

(#126) kenwood válasza #96851200 (#125) üzenetére


kenwood
veterán

Ha teljesen eselytelen a 1050ti, nem szansz ra ennyit,akkor igen,kompromiszumokkal oke a 1030.
Ha vacilalsz, hogy ez,vagy egy erosebb,akkor inkabb erosebbet.

Egy overwatch mar ryzen 3 mellett sem tudja a 60 fps atlagot highon [link]
Ha mar iden mediumra kell venni, az esport beallitasokat,az nem jo jel a jovore nezve.

Rovidtavra jo lehet,ha most eselytelen egy 1.5-2x ennyibe kerulo kartya, mert minden esport normalisan jatszhato rajta medium-high kornyeken.
Egyelore.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#127) #96851200 válasza kenwood (#126) üzenetére


#96851200
törölt tag

1024x768 Low beállítások mellett lenne használva.

(#128) snecy20 válasza #96851200 (#127) üzenetére


snecy20
veterán

Arra jó lehet az 1030.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#129) kenwood válasza #96851200 (#127) üzenetére


kenwood
veterán

Akkor meg a kerdest nem ertem.
kb. mintha azt kerdezned,hogy 50-es varosi tempora melyik uj auto kepes.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#130) #96851200 válasza kenwood (#129) üzenetére


#96851200
törölt tag

Nem egészen.

(#131) budaifabi


budaifabi
csendes tag

Irodai GTX 950 kiváltására jó lesz majd egy 1030. 99% munka - 1% játékra biztos elég lesz a továbbiakban is.

Jó írás lett!

a nő matematikai, műszaki és logikai affinitása nem szignifikálható

(#132) TheFeni


TheFeni
csendes tag

Kiváncsi vagyok lesz-e, vagy egyáltalán jön-e GTX 2030. Mondjuk egy GTX 1050ti / 1060 tudással

Üdv, Levente

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.