Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

túl fiatal vagy még ahhoz, hogy bogyóval tedd egyenesbe magad. ráadásul ez tüneti kezelés
megmondom, mi az ok kezelése: pofánvered egy lendületes parasztlengővel :)
civilizáltabban: építsd le.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) greenity válasza bambano (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Ha egyetlen egy oka lenne akkor is nehezen tenném meg, de legalább 4 okot tudok arra, hogy miért akadtam ki.
Persze a legjobb megoldás az lenne, ha kipihenném magam és utána átgondolnám a dolgokat rendesen. S megtanulnám a stresszt levezetni.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) tope


tope
addikt

Nem a probléma elnyomása a megoldás Zöldike, hanem a megelőzése/megszüntetése.
Egyébként meg ilyet vegyél be, illetve tedd látható helyre mikor irritálnak.

UI: Aláírásodhoz tartsd magad :)

[ Szerkesztve ]

(#4) kemotox


kemotox
addikt

Így kell szépen először gyógyszerfüggőnek majd drogosnak lenni. Rúgj be inkább, jobb az:D

(#5) greenity


greenity
aktív tag

tope tudom hogy ez így nem jó, de ha most nem csinálok valamit teljesen összetörök. Az aláírásomhoz tartom magam és igyekszem mosolyogni, néha nehéz.

kemotox hidd el nem leszek gyógyszerfüggő elég volt az arcidegzsábára az antidepresszáns és az epilepszia gyógyszer, mindkettőről úgy kellett leszokni, nem tervezek rászokni semmire.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) bambano válasza greenity (#5) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

oké, de ha pl. defektes lesz a kerék az autómon, akkor nem veszek be gyógyszert, hogy ne idegesítsen, hanem kicserélem a kereket.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) tope válasza greenity (#5) üzenetére


tope
addikt

Hobbid nincs ? ott kipihenhetnéd magad
UI: pl. próbálj sportolni, már ha nem teszed, jót tesz a léleknek is.

Kalandor: Ez általában így van, de ha másokon tudunk segíteni, akkor talán elhisszük, hogy magunkon is tudunk.

[ Szerkesztve ]

(#8) greenity válasza bambano (#6) üzenetére


greenity
aktív tag

Értelek :) Nem ilyen szintű problémáim vannak, de igyekszem őket megoldani.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az emberek mindig a mások problémáira tudják a megoldást. :R

(#10) Vakegérke válasza greenity (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az oko(ka)t kell megszüntetni, nem pedig gyógyszerrel kezelni a tüneteket.

Kalandor: Volt egy becenevem: Főnix. Bármi lesújtott, mindig felkeltem poraimból, és újjá születtem. Soha nem fanyalodtam gyógyszerre.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) greenity


greenity
aktív tag

Kalandor Mások bajaival én is így vagyok.

Vakegérke Nem szándékozom rászokni és nem tartom én sem jó ötletnek azt, hogy ebből rendszert csináljak, most kellett, kellett az, hogy ne úgy menjek be a terembe, hogy gyomorgörcsöm van, vajon mi lesz most az órán.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#12) Hieronymus válasza greenity (#11) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Gondold át a hogyan tovább lehetőségeket.
Sokkal hatékonyabb eljárás, mint bármely nyugtató, mert tartós hatást érhetsz el.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#13) mickemoto


mickemoto
őstag

Egyszer próbáltam ezt a valeriana bogyót, 2 szemet vettem be este hogy tudjak aludni de túrót nem ért sőt még tovább kuruttyoltam tőle. :Y

(#14) greenity válasza mickemoto (#13) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem tudom, nekem bejött, még tart a dolog, pedig kettő körül vettem be...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#15) mickemoto válasza mickemoto (#13) üzenetére


mickemoto
őstag

Nekem alváshoz a legjobban a sör vált be, egy üveggel lefekvés előtt és alszok mint a tej.Ugyanakkor ha felbosszantanak valamivel akkor is jó nyugtató gyanánt, persze ilyenkor is csak mértékkel. :)

(#16) greenity válasza mickemoto (#15) üzenetére


greenity
aktív tag

:) A sör az jó dolog, de csak társaságban.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#17) Vakegérke válasza greenity (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

A sör nem sértődik meg, ha kettesben akarsz vele lenni, és nem bombáz kétes értékű ajánlatokkal. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) mickemoto válasza greenity (#16) üzenetére


mickemoto
őstag

Igen, ökör iszik magában, tartja a mondás.Erről eszembe jutott nagyapám szólása,mikor valaki magába beszélt mindig azt mondta: -Szereti az intelligens társalgást. :D

(#19) greenity válasza Vakegérke (#17) üzenetére


greenity
aktív tag

Őszintén? Most még a kétes értelmű ajánlatok is jólesnének a lelkemnek.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#20) Simi87 válasza kemotox (#4) üzenetére


Simi87
senior tag

Én a vészes heteket Xanax-al húzom ki. Elmúlik a vész, simán dobom. Mondjuk embere válogatja, de én nem szoktam rákattanni semmire.
Dohányozni is azért dohányzom, mert szeretem.

(#21) greenity válasza Simi87 (#20) üzenetére


greenity
aktív tag

Jelenleg nem érzem szükségét újabbnak :D ez az egy is elég volt ahhoz hogy kicsit megnyugodjanak az idegeim.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#22) Simi87 válasza greenity (#21) üzenetére


Simi87
senior tag

Jó neked. :) 17.-ik napja dolgozok zsinorban. Lassan valami keményebbhez nyúlok. :D

(#23) greenity válasza Simi87 (#22) üzenetére


greenity
aktív tag

Elkiabáltam olyan szintű remegés jött rám, hogy az már ihaj....

"Egy mosolynál jobb a több"

(#24) Vakegérke válasza Simi87 (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meddig akarsz élni? Ha nem sokáig, jó irányba haladsz. Nem embernek való a 17 napi meló zsinórban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) tope válasza greenity (#23) üzenetére


tope
addikt

Ej-ej, itt komolyabb a baj, ne tedd magad tönkre, probléma forrását kell megszüntetni, mert ez így nem járja.

(#26) Simi87 válasza Vakegérke (#24) üzenetére


Simi87
senior tag

Tudom, de ez van, ezt kell szeretni.
Sajnos nehéz megbízható munkatársat találni. :(

(#27) Vakegérke válasza greenity (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Húzz magad köré falat, és csak azt engedd a közeledbe, aki megérdemli.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) bambano válasza Simi87 (#22) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

pl. munka törvénykönyve? az elég kemény anyag :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#29) greenity


greenity
aktív tag

Tope jelenleg 2 stresszforrástól szabadultam meg, remélem elegendő lesz arra hogy rendbejöjjek. Mondjuk pihenni sem ártana...

Vakegérke A falat elkezdtem építeni :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#30) #81556480


#81556480
törölt tag

én hajtom a szopórollert vagy 2 éve.. vettem ilyen hova tablettát nem ért semmit.., most szedem marokszám a magne b6-ot. De igazából ezek csak ilyen tüneti kezelések. attól még tiszta ideg vagyok. minden nap . ennek meg következménye lesz. űzöm a változást de csak nem érem utol :DDD sőt.. néha csak rosszabb lesz.

(#31) Vakegérke válasza #81556480 (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit takar az, hogy szopóroller?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) #81556480 válasza Vakegérke (#31) üzenetére


#81556480
törölt tag

kemény munka, kevés pénz. sok kiadás, egyéb idegesség közepette lkövetett hibák. szakítás ilyesmik . csak átlagos emberek problémái.

(#33) Vakegérke válasza #81556480 (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez kemény. Viszont ha meg tudsz békélni azzal, hogy ez csak ideiglenes állapot, és idővel már emlékké szelídül, jó nagy ballaszttól szabadulsz meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) #81556480 válasza Vakegérke (#33) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja! bízok abban hogy jobb lesz egyszer. ez ad erőt. (bár nem szeretek ilyen nagy szavakat használni) :D

(#35) Vakegérke válasza #81556480 (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezek nem nagy szavak, hanem az a tudat, amely vigaszt nyújt. Erősítsd a hited, sokkal könnyebb lesz átvészelni ezt a nehéz korszakot.

22 évesen a nulláról indultam, sőt, alóla. Tudom, hogy mit beszélek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) Simi87 válasza bambano (#28) üzenetére


Simi87
senior tag

Én válaltam be. Inkább most szívok 1 hónapot, mint megint egy hikomat kollégám legyen. De sajnos ebben az országban mindenki úgy tele van hogy nem jó neki a 150-es kezdőfizu, ha meg igen akkor nen megfelelő. Pedig nincsenek nagy igényeink. :(

(#37) bambano válasza Simi87 (#36) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ez magában hordozza annak a veszélyét, hogy a főnökség rájön, plusz ember nélkül is gurul a szekér és állandósul a helyzet.
most még lehet mosolyogva azt mondani, hogy 17 napja dolgozom egyhuzamban, de ugyanezt mondani később, hogy 170 napja dolgozom, ott a mosoly nem lesz őszinte.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#38) Simi87 válasza bambano (#37) üzenetére


Simi87
senior tag

Tisztában van a vezetőség a problémával, hogy ha 3 hetet lehúzok zsinorban, utána egy hónapig nem lehet hozzám szólni. :)

[ Szerkesztve ]

(#39) tope válasza greenity (#29) üzenetére


tope
addikt

Akkor go to relax

(#40) Huma


Huma
addikt

Napi fél óra torna és egy kis meditáció aranyat ér. Lehet érdemes lenne kipróbálnod.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#41) banhammer


banhammer
veterán

Vigyazz, mert konnyen ra lehet szokni az ilyen.szarokra es nagyon, nagyon, nagyon nehez leszokni roluk.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#42) myk74


myk74
senior tag

A sima macskagyökér tea fű hatásosabb.Nekem egy mérgezés után ezzel sikerült leszokni a nyugtatókról.Pedig volt olyan hogy remegtem és halálfélelmem volt.Asszonypajti már főzte is a teát és minden helyreállt.Évek óta nem volt rá szükség de a konyhaszekrényben most is van :)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#43) greenity


greenity
aktív tag

Köszönöm a tanácsokat.
Edzésre, ha időm engedi járok, ha pedig nem, akkor napi 10-20 perc torna van itthon. Illetve munkába és munkából menet a séta összesen 45 perc szerintem.
Kikapcsolódásként ma bálban voltam :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#44) banhammer


banhammer
veterán

Jó még a ginseng.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#45) greenity válasza banhammer (#44) üzenetére


greenity
aktív tag

Attól sajnos fáj az arcom :(

"Egy mosolynál jobb a több"

(#46) banhammer válasza greenity (#45) üzenetére


banhammer
veterán

Nekem a gyomrom.

Próbáld meg a bioboltokban kapható nyugtató teákat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#47) greenity válasza banhammer (#46) üzenetére


greenity
aktív tag

Lehet holnap ellátogatok egy ilyen helyre :)

Most picit jobb, érdekes módon tegnap még ki voltam akadva, egy bizonyos személy nevének kiejtése után remegtem mint a bánat, remélem elmúlik.

szerk.: az arcom nem egyszerűen fáj a ginsengtől, hanem kijön az arcodegzsábám.

A másik: pont ezen gondolkoztam, hogy mostanában lényegesen több stressz ér, mint eddig bármikor, mégsem jön ki (lekopogom :) ) most vagy jó volt a gyógyszer, vagy megedzőttem, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#48) Vakegérke válasza greenity (#47) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az idő a legjobb orvos, de segíthet a már említett macskagyökér, és/vagy a citromfű is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#49) greenity válasza Vakegérke (#48) üzenetére


greenity
aktív tag

Ezt már megbeszéltük :) időm nincs. Illetve kevés. És mindig eltökölöm. De most azon kívül, hoyg fáradt vagyok, pedig aludtam majd 7.5 órát jól vagyok. Majd a buszon alszom még egy picit.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#50) tope válasza greenity (#49) üzenetére


tope
addikt

Pedig az idő az amit nem szabad néha egy kis pihenésre fordítani, szóval gyerünk, tessék relaxálni, pihizni élvezni a napsütést mikor lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.