Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) keIdor válasza djculture (#100) üzenetére


keIdor
titán

Igen jó végig nyomni, de van, ami csak porosodni fog az accodon és azt a 25-50%-ot sem kapod már vissza...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#102) ETOM


ETOM
addikt

Én örülnék ennek a "konzolos" grafikának is PC-n talán elmenne a mostani gépemen is rendesen. :DDD
Értem mire gondolt BlackSoft nekem is furcsa volt pl. az autók viselkedése a 4hez képest. De csak youtube videókon láttam attól még így is nagyon jónak néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#103) gianni85 válasza Bjørgersson (#23) üzenetére


gianni85
veterán

Bocs, lemaradt, hogy nekem, és a játékostársadalom többségének az év játéka :P :D
Aki meg a grafika miatt rinyál, az szánalmas. Sokkal szebb lett, mint a GTA4, vagy akár a Red Dead... ok lehet, hogy a PCs GTA4 un-official HD pakkokkal szebb volt, de az ne legyen már viszonyítási alap. Sokaknak csak savanyú a szőlő, mert egyenlőre nincs PC-re

[ Szerkesztve ]

(#104) kengyel


kengyel
nagyúr

Nem csodálkozok a maximális pontszámokon :) Már alig várom a PC megjelenést, nagyot várok tőle .

kengyel

(#105) Tsebacsi válasza gianni85 (#103) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Azért ez a savanyú a szőlő duma már kezd kicsit idegesítő lenni azoknak, akik nem trollkodnak, csak szépen csendben olvassák itt a kakasok csipogását GTA5 híreket, és PC-sként várják a játék megjelenését az ő platformjukra.

Nem savanyú a szőlő, NINCS! És addig bizony irigykedéssel kevert kritikus szemmel nézünk rátok. De több nyugodtabb hangú fórumtársam nevében kérlek Téged és titeket, nem kell itt a mellveregetés, hogy konzolon kint van, PC-s maradjon csak csendben...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#106) gianni85 válasza Tsebacsi (#105) üzenetére


gianni85
veterán

Lehet korán reggel rosszul fogalmaztam, de én bizony nem veregettem a mellem. Ne maradjon a PC-s csendben, csak azért ne húzza le a játékot, mert 1-2 videó alapján nem tetszik neki, és/vagy mert mérges, mivel nem elérhető a platformján. Én is várom a PC-s kiadást, mert egyenlőre még ezért az egy játékért megtartottam a konzolomat, de jelen állás szerint nextgen helyett PC-re költözöm, és szeretném majd ott kiteljesedettebb pompájában is élvezni ezt a játékot.

(#107) Tsebacsi válasza gianni85 (#106) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jogos az érvelésed, nekem is kicsit elgurult a gyógyszer, mert én is első rész óta nyúzom a GTA-t és nagyon várom. Csak ami itt elkezdődött, az nem tetszik, egyik féltől sem. Na písz és reméljük nemsokára mindenki élvezni fogja ezt a "hülye" játékot :DD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#108) gianni85 válasza Tsebacsi (#107) üzenetére


gianni85
veterán

Iszonyatosan jó a játék már az ősrégi konzolokon is... ha a későbbi PC verzió csak annyiban különbözik, hogy kap HD textúrákat és 1080p/60fps-ben fut... már megérte a várakozást. Tudom nem mindenkinek alternatíva, meg nem mindenki türelmetlen, de okosan talán 40-50ezer forint beruházással beszerezhető egy konzol GTA-val, és később minimális veszteséggel továbbadható. A multit valószínűleg már én is csak PC-n fogom tolni.

(#109) gianni85 válasza BlackSoft (#53) üzenetére


gianni85
veterán

Ember. Töltés nélkül bejárhatod a GTA4 területének a többszörösét, sokkal szebb lett a játék, színesebb, és több egyedi emberekkel és tevékenységekkel találkozol. 1 hónapja vettem meg Live-on 990Ft-ért a GTA4-et nosztalgiázni, tehát elég friss az összehasonlítási alapom. A törésmodell se jobb a GTA4-ben, cserébe szarabbul viselkednek az autók és borzasztó a kamerakezelés vezetés közben.

(#110) Tsebacsi válasza gianni85 (#108) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Való igaz, én viszont általában nem szeretem az ideiglenes, vagy szükségmegoldásokat, márpedig ez az lenne :( Ha már veszek konzolt, az next gen lenne. Viszont végiggondolva, kb. nincs sok értelme, csak 1-2 játék kedvéért nagy luxus az ilyen manapság.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#111) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Ezeket a 100/100-akat nem értem. Most akkor nincs benne hiba? Mert ha 10/10-et adnak valamire azt még el tudom fogadni, nem túl széles az értékelési sáv, ezért lehet, hogy 96-ot jelent mondjuk. Ami fantasztikus meg minden, de nem tökéletes. De majd meglátjuk. Lehet, hogy csak rosszindulatú vagyok és simán atomtökéletes a játék.

(#112) Shing válasza Trevize1987 (#111) üzenetére


Shing
őstag

Az éven olyan játékok is kaptak 9/10, 90/100 körüli értékeléseket amik hagytak maguk után kívánni valót. Pl. Bioshock Infinite, Tomb Raider. Akkor egy ilyen összetettségű játéknál egyértelműen megadják ezeket a pontszámokat.

(#113) djculture válasza Trevize1987 (#111) üzenetére


djculture
félisten

Hogyne lenne egyik fórumon már összegyüjtöttek vagy 50 féle bugot, egyik miatt állitolag aküldetést se lehet megcsinálni. Ettől föggetlenül gta4-nél sokkal jobb már most is.

[ Szerkesztve ]

(#114) #57919488 válasza KubanitoS (#99) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ezt a grafika majmolast en sem ertem. Crysis 3 is sokra ment a grafikaval. Skyrim eseteben is voltak mar joval szebb jatekok megsem vesztett semmit sem a jatek elmenybol mert nem volt Cryengine xy vagy FrostBite xy alatta.
Ha meg a grafika is hozta volna az elvart latvanyt akkor meg az lenne a gond, hogy a jelenlegi kozolokora miert nem jelent meg es PC-n miert csak a felhasznalok 5%-nak van olyan gepe amin elfut :DDD :F

(#115) MaxxDamage válasza kengyel (#104) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

+ 1

:)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#116) GeryFlash válasza Shing (#43) üzenetére


GeryFlash
veterán

A gamepodon nagyon kell arra figyelni, hogy a grafikáról csak úgy mint a halottról csak jót vagy semmit. Max akkor fikázhatod a grafikűt, ha arról a gamepod tagoknak magáról az egész játékról egyöntetűen rossz véleménye van, így például itt nem ér olyat írni, hogy a diablo 3-nak rossz a grafikája, vagy az assasins creed 4 év után sem fejlődik semmit. Nem. Ezek jó játékok ergo a grafikájuk is szép, és nem szólsz be.

2007-ig nagy divat volt a grafika fanboynak lenni, most ,,bezzeg a régi játékok ahol nem a grafika számított" mentalitás a menő.

A játék videók alapján nekem tetszett, de a 9-10-es osztályzatok szerintem is túlzóak

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#117) gianni85 válasza GeryFlash (#116) üzenetére


gianni85
veterán

játssz vele, és ha szereted a TPS zsánert és a jelenkorban játszódó történetet, akkor biztos vagyok benne, hogy nem találsz jelenleg ennél jobb játékot. Van egy olyan érzésem, hogy a multi is nagyot fog ütni.
Sandbox TPS játéknak ez 10es, és szerintem úgy összességében a TPS kategóriában is 10es.

[ Szerkesztve ]

(#118) Aakisan válasza szben05 (#44) üzenetére


Aakisan
aktív tag

arra én is:)

(#119) Glenda válasza GeryFlash (#116) üzenetére


Glenda
addikt

Már ne is haragudj, de játékban a grafikát nézni mindig is sznobság volt. Ha te grafikabuzi vagy, akkor neked és a hozzád hasonlóknak kell megköszönni a mai játékok színvonalát. Ha techdemó kell, ott a Crysis, tessék.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#120) Shing válasza Glenda (#119) üzenetére


Shing
őstag

Ennyi erővel FullHD-ben filmet nézni és jó minőségben zenét hallgatni is sznobság. Most tényleg nem értem ezeket a hatalmas fennakadásokat. Valljuk be, 1280x720 felbontás és alacsony felbontású textúrák nem a legjobb minőséget, látványt képezik egy közepes méretű TV-n sem, ami akár hiszed, akár nem, valakinél nem ütnek meg a mércét.
Egyébként, hogy megvédjem magam a sznob titulustól elmondanám, hogy a mai napig Battlefield 1942 multin játszok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#121) Glenda válasza Shing (#120) üzenetére


Glenda
addikt

.

[ Szerkesztve ]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#122) Aakisan válasza Shing (#120) üzenetére


Aakisan
aktív tag

akkor mit baszakodsz a gta 5 topikban? :(((

[ Szerkesztve ]

(#123) #57919488


#57919488
törölt tag

Erdekes dolgok jottek fel :DDD
En ugy irnam le, hogy pl. egy filmet amit csak a latvanyra terveztek az csak 1x nezos altalaban.
Annal a filmnel ahol meg mondjuk nem a latvany az elso tobb esetben tobbszor nezos mert azon kivul minden reszletet 100%-ig kidolgoztak. Mas ha a tartalomra mennek es mas ha csak a latvanyra. Egy GTA jatekban a szabadsag es a artalom mindig is fontosabb volt mint a csillamponi effektek + grafika majmolasa.

Elmultak azok az idok mikor J. Carmack jatekai hoztak a grafikai fejlodest evrol evre es jok is voltak, ennek mar vege. Ma mar a jo es a szep nagyon ritkan fer el egymas mellett.
Kar egy GTA-tol elvarni azt a Nextgen grafikai hype-ot amit sokan annyira varnak, plane a mostani konzolokon amikbol vannak a mostani videok.

[ Szerkesztve ]

(#124) velizare válasza GeryFlash (#116) üzenetére


velizare
nagyúr

csodálkozol?
az ide írók egy része, magamat is beleértve, akkor nőtt fel, amikor egy csúcsminőségű számítógépes játék felbontása nem 1920*1080 volt, hanem 320*200, 8*8as blokkonként 2-2, összesen 16 színnel.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#125) balazs1022 válasza velizare (#124) üzenetére


balazs1022
őstag

Nagyon szeretem a gta-t, nincs is más játék a gépemen. Sokat vártam a gta5-re és sokat is vártam tőle, de sztem az autók fizikáját elrontották, sőt még visszalépés is a gta4-hez képest.
Ez elszomorító... :(

A történet és a játékmenet viszont viszont zsíros király!!

GTA SA + GTA IV = GTA V

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#126) GeryFlash válasza velizare (#124) üzenetére


GeryFlash
veterán

Értem, én csak azt mutattam be, hogy a szintén idegesítő grafika Vér Istvánokat leváltották a ,,grafika semmit nem számít" hozzászólók, akik boszorkányüldözést rendeznek azokkal szemben, akiket érdekel, hogy mennyi pénzt öltek abba a játékba, amiért 10 ezret fizetnek.
Erre szokott jönni a tipikus, magas színvonalú kontra, hogy ,,neked csak a grafika számít" duma, hogy akkor ott a ,,crysis 3, játsszál azzal ". Nem tudom miért lenne evidens, hogy a kettő egymást kizárja. Nálam sem játszik döntő szerepet a grafika (annak ellenére, hogy Glenda megmondta a tutit, a magamfajta grafikabuzik miatt tart ott a világ ahol tart ), lehet egy játék jó, ha a grafika nem jó, de nem 10/10-es hanem mondjuk 10/9.
Egy lista azokról a mostanság kijött játékokról amik szépek, és lám mégsem ment a játékrovására a grafika:
- Witcher 2
- Far cry 3
- Batman gamek
- Company of Heroes 2
- Tomb raider (2013)
- Skyrim
- Civilization
stb.
És 100-nál olyan, ahol nem számít a grafika, mert a játék teljesen kárpótol érte.
Ránézésre (1-2 óra yt vidi után) kb 10/8-as ez a gta5, ami semmit nem jelent, lehet 9-et is megérdemel, de nehogy már 100/100 miközben az autók fizikája...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#127) ldave válasza GeryFlash (#126) üzenetére


ldave
félisten

Mi számít rossz grafikának? Ami nem élethű? Vagy ami alacsony részletességű? A Minecraft szép vagy nem? A PS3-as Journey szép vagy nem? Esetleg a Ni no Kuni?

A Slime draws near! Command?

(#128) Glenda válasza GeryFlash (#126) üzenetére


Glenda
addikt

Szerintem is 10/8 a videók és a reviewok alapján, de sajnos 125%-os értékelés nincs.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#129) GeryFlash válasza ldave (#127) üzenetére


GeryFlash
veterán

A Minecraft tipikusan ,,kinemszarjale hogy néz ki" kateg, mert az egy egyedülálló játék, egyedülálló élménnyel.
A gta viszont AAA amit pont a grafikájával reklámozták, erre az autók fizikája a 4-ben jó, ami azért nem pozitívum, és zavaró is.

Szerintem úgy lehet megítélni egy játék grafikáját, hogy abban a kategben lévő abban az időszakban kijött játékok hogy néznek ki. Ehhez hozzá szoktam venni, hogy mennyi pénzből készült, és mennyiért adják, persze ettől nem lesz szebb, csak figyelembe veszem. Elég nagy alázás például, hogy a szinte semmi pénzből készült, 10 fős ausztrál diablo 2 fanok szebb játékok csináltak (Path of excile) mint a Diablo 3, ahol csak a cinematicoc néznek ki jól.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#130) capulet75


capulet75
addikt

El kell fogadni hogy ezekben a konzolokban már nincs több, attól még lehet baromi jó játék a five. Az tényleg elég unalmas takaró hogy a konzolosoknak a grafika nem számít,erre is rá lehet mondani hogy savanyú a szőlő. Ide a rozsdás bökőt hogy a nextgen konzoloknál ezek az emberek verik majd a legjobban a mellüket a grafikára. :K A PC verzió amikor kijön, nyilván szebb lesz, egy xbox 360 vagy ps3 képességei miatt limit van a grafikán (is). De csak emiatt sírni szvsz eléggé szánalmas.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#131) ldave válasza GeryFlash (#129) üzenetére


ldave
félisten

A hogy néz ki meglehetősen szubjektív, érdemes megkülönböztetni szerintem a grafika technika és művészi megoldását. Én szerintem ez a kettő akkor jó, ha ez a két terület kiegészíti és erősíti egymást. A Diablo 3 technikailag sokkal jobban fut, mint a Path of Exile, játszottam mindkettőt, a Blizzard játéka röccenésmentesen futott a gépemen végig, míg a másik játék elég gyakran volt hadilábon a megjelenítéssel.
Nekem pl a művészileg legszebb játék az elmúlt időszakból a PS3-as Journey, nem tudok egy játékot se mondani, aminek számomra jobb lenne a grafikája. Technikailag pedig a Crysis 3-tól esett le az állam, haver gépén láttam csak (valami tavalyi csúcsgép) és hát le a kalappal a Crytek előtt, iszonyat szép lett a játék.

A Slime draws near! Command?

(#132) Def26 válasza Glenda (#119) üzenetére


Def26
félisten

Istenem ez mekkora szöveg. :R :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#133) #57919488 válasza GeryFlash (#129) üzenetére


#57919488
törölt tag

Melyik GTA-t reklamoztak a grafikaval? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.