Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) keIdor válasza BlackSoft (#45) üzenetére


keIdor
titán

Azert ne tulozz mar a 2014-el, harom es fel honap van addig, a jatek meg gondolom valahol 2010-2013 kozott keszult...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#52) Bjørgersson válasza BlackSoft (#47) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ja hogy te YouTube-on néztél róla videót? Én meg azt hittem te magad játszottál vele konzolon.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#53) BlackSoft válasza Bjørgersson (#48) üzenetére


BlackSoft
addikt

Xbox-on is játszottam már vele. PC-n sokkal szebb természetesen. Ahhoz képest a GTA V esetében van javulás, de nem számottevő. A GTA IV nem szebb, csak vannak benne jobb dolgok, mint a törésmodell. Az animációk viszont ugyan olyanok mindkét játék esetében, ami már nem attól függ, hogy konzol vagy pc, vagy akármi. Tehát előregedett motívumok vannak a játékban, és az zavar. Keveset fejlődött 5év alatt, és vannak dolgok, amik rosszabbak lettek.

Bár ezek lehet, hogy a hatalmas map miatt vannak, és az összetett történet miatt. Ugyan akkor ez nem kellett volna, hogy más dolgok rovására menjenek.

(#52) kovy29: játszottam vele én magam is, viszont haznánkban nem lehetett hozzájutni eredetihez. Bár mind tudjuk, hogy ez nem változtat semmin, hiszen nem lehet azt mondani, hogy volt az eredetihez azóta 3 patch...

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#54) r-chee


r-chee
őstag

....Ezmiez....San Andreas? Legalább is grafikailag ott tart :)
Tudom, a játékélmény fontosabb. Kíváncsi leszek azért, Xbox One-on és PS4-en milyen grafikát fog villantani. Remélhetőleg szépet.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#55) Bjørgersson válasza BlackSoft (#53) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A GTA V-ről beszéltem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#56) BlackSoft válasza Bjørgersson (#55) üzenetére


BlackSoft
addikt

Már kiegészítettem. Közben láthatod, hogy itt jönnek még emberek, akik szintén nem arra számítottak, amit kihoztak a játékból így végül.

De mindegy. Maradjunk annyiban, hogy ha minden jó, akkor PC-n és új konzolokon sokkal tágabb lehetőségek lesznek, és az ilyen ronda kisfelbontású textúrák le lesznek cserélve sokkal jobbra. Az animációk ugyan nem fognka változni, de az effektek igen. Szebb lehet majd a füst, és a tűz/robbanás effekt, pláne, ha esetleg majd PC-n támogatja majd a PhysX-et is. :K

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#57) #81556480


#81556480
törölt tag

Kíváncsi lennék hányan játszottak vele azok közül akik szidják a grafikát . JAAA hogy csak 2 és fél óra múlva lehet a kezében hivatalosan. nnna mindeggyyy ... :C

Mert ha ezt a játékot bekapcsolod, lehet hogy a grafika nem a csúcs de a tartalom ezerszer kárpótol, és 1 perc után más már nem érdekel.

(#58) Real_Gabe válasza BlackSoft (#56) üzenetére


Real_Gabe
tag

Üdv!

A PC-s és a konzolos verziót ne hasonlítsd össze!

Konzol gyenge hardvere miatt alacsonyabbak a textúrák, a részecske effektek, fizika, mesterséges intelligencia, törésmodell vissza van fogva.

A PC-s GTA IV-nek azért jobb a törésmodellje mint a konzolos GTA V-nek, mert a PC képes megfelelően kiszámolni, míg a konzol nem, mert a rovására menne a játék teljesítményének.

Szóval be lehet fejezni az ámokfutásodat!

sáríála

(#59) BlackSoft válasza #81556480 (#57) üzenetére


BlackSoft
addikt

Már van aki árulja ebay-en a raktárról elhozott példányokat :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#60) Def26 válasza BlackSoft (#56) üzenetére


Def26
félisten

Az a gond, hogy ez a grafika majmolás pc -s betegség. Zavar, hogy dísznek van a vga -d a gépedben. A konzolosok nagy része szarik a grafikára, mert nekünk a játékélmény a fontos nektek meg ott a 3dmark. Oszt' jó napot.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#61) #81556480 válasza Def26 (#60) üzenetére


#81556480
törölt tag

Akinek GTX 780 Unboxing videója van annak ezt mondhatod :D

(#62) joey04


joey04
titán

várom pc-re... pedig eskü csak ezért vennék egy konzolt, de sajnos nem tudok hozzászokni a kontrolleres irányításhoz a sportjátékok kivételével. :W

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63) munky válasza BlackSoft (#45) üzenetére


munky
őstag

A GTA játékokra már az előző generációban (GTA III, GTA VC, GTA SA) is az volt a jellemző, hogy az átlagosnál gyengébb grafikai megvalósítással jelentek meg. A GTA IV egész korrekt látvánnyal érkezett 2008-ban, de nyilván az a grafikus motor mostanra már kevés ilyen téren.

Sajnos nem volt lehetőségem kipróbálni az új részt, de az eddig látottak alapján a grafika bőven megteremti az alaphangulatot és ennél több funkciót általában nem kell betöltenie egy GTA játékban. Ez a sorozat egyszerűen nem a legújabb effektekről és nagy-felbontású textúrákról szól. Aki szereti ezt a szériát az valószínűleg ilyen látvány mellett is megtalálja a számítását az új részben is...

(#64) Kanczy válasza Def26 (#60) üzenetére


Kanczy
veterán

Ugyanaz, mint a telefonoknál. Az emberek fele leszarja,hogy milyen élmény használni, csak minél több RAM és minél gyorsabb proci legyen benne :(((

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#65) Def26 válasza joey04 (#62) üzenetére


Def26
félisten

Anno így voltam én is. 12 év pc -s fps után gtaiv volt az első játékom amiben elkezdtem bénázni. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#66) capulet75


capulet75
addikt

Tényleg fárasztó már ez a parttalan konzol vs PC vita. Totál felesleges grafikáról papolni ha egyszer még nem jelent meg PC-re. És nem kell a felesleges VGA-ról meg a "konzolosok szarnak a grafikára" igézetekkel jönni, tudja mindenki hogy már harmatos nagyon a jelenlegi konzol hardvere.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#67) keIdor válasza capulet75 (#66) üzenetére


keIdor
titán

Ezert jon az uj szeria. Aki akarja varja meg... en inkabb holnap mar elvezem a jatekok kiralyanak ujabb reszet...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#68) SadAsid


SadAsid
csendes tag

Videó alapján érezni azt amit a korábbi GTA játékokban, hogy jó. Mint ahogy azt is látni hogy egyetlen hiba "maradt" a játékban ami az összes részt jellemzi, a kicsit megkopott grafika.. mit lehetett volna belőle kihozni egy FB2alatt úristen.. persze ahhoz meg erősebb vas kell.. de konzolon ez fix ugyebár.. de már a gta is elfelejtette hol kezdte "a pénz irányít mindent".

(#69) Def26 válasza capulet75 (#66) üzenetére


Def26
félisten

Igen mindenki szerint unalmas de egy dolgot nem értek. Miért van az, hogy mindig akad 1-2 végletekig csalódott only pc gamer aki irigyen amolyan savanyú a szőlő stílusban panaszkodik/trollkodik egy olyan játékra ami meg sem jelenik a közeljövőben az Ő által preferált platformra?

Nekem is van pc-m. Ami ott jobb azt pc-n játszom de ez mellett van konzolom is. Lehet követni a példát és akkor nincs probléma. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#70) BlackSoft válasza Def26 (#60) üzenetére


BlackSoft
addikt

Van akinek nem számít a grafika, de az nem én vagyok :))

Ja, dísznek van benne. Majd ha lesz olyan grafika XBOX-on, mint PC-n, és stabil 60FPS, akkor nem kell többet ilyen grafikára költeni :U Vagy de? Ja...igen...dolgozom is vele, sőt 1 nem is elég, ezért nemsokára rendelem a 2. kártyát is... :P

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#71) Glenda válasza SadAsid (#68) üzenetére


Glenda
addikt

De most szerinted mit nézzenek? Tudod hogy működik egy cég? "Adjuk ki PC-re, igaz 10x kevesebben veszik meg, de hát ott kezdtük!". Ugyan. Én is ezt csinálnám.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#72) Shing válasza Glenda (#71) üzenetére


Shing
őstag

Azért azt meg is jegyeztük ha visszaolvasol, hogy jóhogy kevés az eladás PC-re ha mindenki megveszi fél év alatt konzolra nem? A 4. részt ráadásul még rosszul is optimalizálták. Mit gondoltak, hogy 10millió ember megveszi? Nem is volt 10millió ember a játékra alkalmas géppel. :DDD

(#73) Def26 válasza Glenda (#71) üzenetére


Def26
félisten

Mindkét platformon kijött az első rész. Én legalábbis így tudom. 1997 okt. Pc és 1997 dec. Ps1.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#74) gyuszaa


gyuszaa
őstag

2 kiragadott kép, marhára nem így néz ki a játék. Nézzetek körbe youtube-on. :U

(#75) goodboy007


goodboy007
senior tag

Ki a tökömet érdekel a grafika egy GTA játékban?! Akit igen, az nyugodtan menjen és játsszon a csőjáték Crysis 3-mal vagy Battlefield 3-mal
Felőlem a Vice City motorjával is kiadhatnák, ilyen szintű és minőségű tartalom és szabadság talán évente 1-2 játékban van és amíg a Rockstar égisze alatt készülnek a GTA játékok, addig a sorozat új tagja lesz mindig az aktuális koronázatlan király.

Másrészt egy ekkora lemodellezett világban egy 8 éves konzolra írt játékban még tükröződjön a hó az ablaküvegen, hát beszarok :W!

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#76) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Akit érdekel: GTA V Live Stream (MAGYAR) Végigjátszás. (Hivatalos!) - GS Hungary

Azthiszem ők próbálják ki elsőként a teljesen legális verziót nálunk :D

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#77) Glenda válasza Def26 (#73) üzenetére


Glenda
addikt

Igen, meg még kézikonzolra is.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#78) SzlobiG válasza BlackSoft (#70) üzenetére


SzlobiG
félisten

"Van akinek nem számít a grafika, de az nem én vagyok "

Akkor minek trollkodsz ide be? Mer látom több hsz-en keresztül csak a grafikával vagy elfoglalva tán fáj, hogy nincsen PC-re hiper szuper grafikával? A gémerek nagy része lesz@rja egy ilyen kaliberű játéknál a grafikát akinek meg az számít mennyen játsszon pl crysis 3-al.

(#79) #19617792 válasza Bjørgersson (#48) üzenetére


#19617792
törölt tag

és a kettő már csak azért sem összehasonlítható, mert a GTA V-ben a Crysishoz képest iszonyatos, orbitális, brutális mennyiségű content van, és nem mellesleg egy olyan hatalmas map, amiről a mindenkori Crysis is álmodhat. ja, és sandbox játék, tehát arra mész, amerre akarsz és a mapnak nem kis része van folyton betöltve.
aztán a GTA-t sosem a grafika adta el. szerencsére.

(#80) adamssss válasza BlackSoft (#56) üzenetére


adamssss
veterán

Értem amit mondasz, de nekem ezek az érveim.

1. 7-8 éves HW-eken néz ki így.
2. A GTA sohasem a világmagváltó grafikájáról volt híres, és mégis az egyik bestseller lett.
3. Itt azért nem lehet crysis3 grafikát csinálni, mert nem egy lineáris játékmenetről van szó. Ugye a Crysis-nál minden egyes pályán megvannak az adott pályára jellemző textúrák. Ezeket szépen betölti a rendszer aztán csókolom. A GTA-ban meg nincsenek töltések hanem egy pálya az egész, ahol lehet hogy valahol száz ágra süt a nap, míg máshol szakad a hó. Tök más viszonyok, más textúrák stb... Lehetetlen hozni egy Crsysis szintet.
Ahogy látom programozó vagy, legalább is azt állítottad, hogy Te szebben tudtad volna megoldani. Kétlem. Egy 7-8éves HW.en egy ilyen komplexitású játéknál ez a max. A Rockstar 4 éve dolgozik a játékon. Gondolom nem jó kedvükből csinálták ilyenre.

Akik meg várják a PC portot megsúgom, hogy egyelőre még az sincs eldöntve, hogy lesz-e port, az meg hogy mikor... Szóval cumi.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#81) keIdor válasza adamssss (#80) üzenetére


keIdor
titán

Na ja, Red Dead Redemption után én mérget nem vennék semmire. Az biztos, hogy Xbone-ra és PS4 elsőbbséget élvez, mert ott több eladás lenne/lesz...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82) BlackSoft válasza adamssss (#80) üzenetére


BlackSoft
addikt

Én is értem, amit mondanak páran, veled együtt, csak azért mégis...Szerintem ezekből a konzolokból is egy kicsit többet kilehetett volna hozni. És most nem a grafikára gondolok, mert x360-nak tényleg vannak korlátai, de az animációkat sokkal szebben meg lehetett volna csinálni, bármilyen hardware-ről van szó.

Nem vagyok programozó, hanem grafikus, és modellező. Olyan ronda néhány objektum modellje, hogy az valami katasztrófa. Persze nem az a lényeg, de a kisebb részletek sem legyenek már szögletesek, ha az egy kerek valami akar lenni.
Tehát vannak olyan dolgok, amiket sokkal szebben megtudtam volna csinálni. És nem terhelné jobban a hardware-t.

De pont azt remélem, hogy PC-re, és nextgen-re ők is jobban megcsinálták ezeket a dolgokat. Az animációk nyilván nem lesznek mások, de szerintem lényegesen szebb lesz, ami nagyon sokat számít.

Lesz PC-re :DDD Most az eredeti játékban, ami XBOX 360-ra van, találtak többen is olyan file-okat, amiknek csak PC-hez van közük. Tehát olyan dolgok, amiknek nem kellene ott lenniük, mert semmi köze a konzolra való fejlesztésnek. Ráadásul egy nagyjábóli dátumot is felfedtek ezek a dolgok elvileg.

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#83) #81556480 válasza BlackSoft (#82) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szerintem felvételizz a rockstarhoz, majd a 6ot megcsinálod nekik f*szául :D

(#84) SzlobiG válasza #81556480 (#83) üzenetére


SzlobiG
félisten

:DDD

(#85) demyen


demyen
tag

Szeretném még evvel az asztali gépemmel megérni, hogy kijön a GTA5 pc-re , mert ezen kivül nem nagyon látok értelmes játékokat, ami lekötne sokáig. És jól legyen optimalizálva,!
valószinü ha ez a gépemen már nem futnak türhetően a játékok, befejezem a pc-s pályafutásom, (20 év, ami az állandó fejleszgetésből ált, hogy állandóan fussanak a játékok, stb, de szép volt...)
és akkor , a játékok terén beruházok egy Next Gen Konzolra. Aztali pc pedig , Konec.

A GTA mindig is egy etalon volt számomra. Rengeteg szorakozást nyújtva
Szerintem 10-15 éve, a mai napig a GTA egyik aktuális része mindig fent volt a gépemen.

[ Szerkesztve ]

(#86) munky válasza adamssss (#80) üzenetére


munky
őstag

"Akik meg várják a PC portot megsúgom, hogy egyelőre még az sincs eldöntve, hogy lesz-e port, az meg hogy mikor... Szóval cumi."

Ja, persze cumi... A RockStarnak 2001 óta nagy szokása bejelenteni a PC-s változatot még a konzolos megjelenés idején, igaz? Valóban nincs semmi hivatalos infó egy esetleges PC-s portról, de ez a GTA III óta így volt minden egyes nagyobb epizód esetén...

(#87) Sanya18


Sanya18
csendes tag

Sikerült ebben a 2napban beletenni jó pár órát a Játékba.A történet csillagos ötös.Trevor egy nagyon nagyon Beteg karakter és ahogy a szálak összefutnak márt azért megéri megvenni a játékot!Grafikával semmi bajom sincs.Hozza a maximumot amit az xbox tud így 7 év után.Sok helyen olvastam ezt a kocsitörést ami nem nagyon fedi a valóságot és látszik hogy nem játszottak vele.Nálam az év játéka.Annyi lehetőség van a küldetéseken kívül is hogy 2-3óra elmegy azzal hogy barangolsz teniszezel vagy csak kimész az erdőbe vadászni egyet.Csak ajánlani tudom mindenkinek! :R

(#88) keIdor válasza BlackSoft (#82) üzenetére


keIdor
titán

Tök mindegy, mert csak a textúra meg a felbontás lesz a jobb és ennyi.:) Marad minden a régiben, nem kell neked ez a játék, úgyis csak fikázás lenne a vége, hogy miért nem a Crysis 3 volt a mérce...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#89) adamssss válasza BlackSoft (#82) üzenetére


adamssss
veterán

Persze lehet, hogy meg lehetett volna csinálni, de valamiért nem tették, és van egy olyan sejtésem, hogy az okát egyikőnk sem tudja.

A GTA-t a játékélmény adja el, és ahogy nézegetem a videókat az tényleg 10/10-es. Aztán majd látjuk a next gen konzolokon a minőséget. Én is kíváncsi vagyok.

munky: Nem kívánok ezen vitatkozni. Mondtam amit mondtam, és tudok amit tudok... Ha nem lesz igazam meg lehet kövezni, de egyelőre nem úgy tűnik. (és nem azért hangoztatom, mert eddig semmi hivatalos infó nem látott napvilágot)

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#90) BlackSoft válasza keIdor (#88) üzenetére


BlackSoft
addikt

C3-at is csak arra hoztam fel, hogy nincsenek akkora korlátok, mint ahogyan egyesek állították.

Nem kell kiforgatni a szavaimat :U

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#91) keIdor válasza BlackSoft (#90) üzenetére


keIdor
titán

Nem forgatom, de látszólag a story, a játékmenet, a szabadság semmit sem számít. 10/10-ről egyből a felére értékeled, ez sok mindent elmond... nem PC-s verzió kell ide, hanem egy lineáris GTA jobb grafikával és mehetne rá a 10/10, ennyi jön le, sorry. :U Ezzel amúgy nem is lenne baj, csak nem kéne ismételni, elsőre is lejött mindenkinek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92) gyuszaa válasza BlackSoft (#82) üzenetére


gyuszaa
őstag

Ajánlom olvass el pár fejlesztői interjút, mielőtt ilyen kijelentéseket teszel. :U

Kiragadok egy kis részletet :

"A világ minden része "kézzel" készült, és jól át lett gondolva. Mindenhol értelmes, és van egy belső logikája is. Sokkal elragadóbbnak és valóságosabbnak tűnik, mert minden egyes részt több ember vizsgált felül.

Úgy gondolom, a legnagyobb amit tettünk, hogy egy olyan világot alkottunk meg, amiben könnyen elveszhetsz.

"Talán veszítünk egy kis realitást azzal hogy nem tudjuk megalkotni azt a részletességet, amit a lineáris játékok igen, de szerintem ebből sokkal többet nyerünk. Semmi sem tölt el több bizalommal, mint felfedezni egy világot amiben jó érzés mozogni, valódinak tűnik, és emelett megvannak az eszközök arra hogy bármit csinálj. A kulcs azonban az, hogy az élmény határát csak a képzeleted szabja meg, és nem pedig a fejlesztők akik beleraktak egy "csőbe", és amit melléd raktak, azt kell látnod. Azt hiszem, jó munkát végeztünk, ha megalkottunk egy világot, amiben jó érzés időt tölteni és amiben még évekig jól érezzük magunkat. Már a GTA III óta erre törekszünk, de most nagy lépést tettünk előre."

[link]
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#93) djculture válasza demyen (#85) üzenetére


djculture
félisten

Ja azután veheted 20 ezerért rá a játékokat, sőt aztmondják az új konzolokra már 25k-s szint is elképzelhető. Nekem egy játék se ér ennyit max ha megfőzi reggel akávét meg a piritóst és behozza.

[ Szerkesztve ]

(#94) demyen válasza djculture (#93) üzenetére


demyen
tag

igen, ez igaz,
sajnos ha igy lesz nagyon meggondolandó lesz :((

(#95) maliboo válasza djculture (#93) üzenetére


maliboo
csendes tag

Én úgy hallottam, hogy pénzt el se fogadnak értük. Különféle drágakövekkel lehet majd hozzájutni a nextgen címekhez!! Ne terjesszünk már hülyeséget... Mind a Sony és mind a Microsoft bejelentette, hogy marad a 60 dolláros ár. :U

PSN: ewerlast

(#96) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Eddig még egy GTA-val sem játszottam PC-én. Nah jó PSP-én az LCS-vel elszórakoztam ;]

Lehet hogy ez lesz az első amit meg fogok venni ha megjelenik PC-re :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#97) keIdor válasza djculture (#93) üzenetére


keIdor
titán

Cserébe el tudod adni, PC-n meg nem hála a Steam, Origin, uplay triónak.
Ugyanott vagy vele...

Szerk.: Sőt ezeken ugyanolyan drága a játék, mint konzolon. 60€, de konzolon legalább el lehet adni, sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Maximálisan egyetértek kiváló lett a Gta 5 eddig nálam bőven 90% feletti. Mondjuk én elfogult vagyok mert az első rész óta tolom...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#99) KubanitoS


KubanitoS
veterán

A világért sem akarok belekeveredni ebbe a vitába, de azt kijelenteni, hogy a grafika gyenge lenne, egészen vicces. Nem, nem játszottam a játékkal, csak youtube videókat néztem, azokból is a félkész, régebbi gameplayeket és ott is jól látszódik, hogy minden rendben van. Kövezzetek meg, de én egyszerűen szánalmasnak tartom, hogy egyesek ezen lovagolnak, amikor ebben a játékban annyi, de annyi lehetőség van, hogy még felsorolni is nehéz és egyébként is: mióta van GTA játékok esetében a grafika az első helyen? Ráadásul a grafika bőven fejlődött a negyedik részhez képest, sokkal színgazdagabbnak és látványosabbnak tűnik a videók alapján.

Aki ebben a játékban csak azt látja, hogy "gyenge a grafikája" és semmi mást, az nem GTA rajongó, hanem egy nagy, kövér troll.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#100) djculture válasza keIdor (#97) üzenetére


djculture
félisten

Franc se akarja eladni megjelenés után 2 hónappal már fele az ára fél évvel már negyede annyit megér. Kedvenceket néha jó végignyomni megint és megint.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.