Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dunc


dunc
nagyúr

Nagyon rendben van a játék!

(#2) krx21 válasza dunc (#1) üzenetére


krx21
nagyúr

Viszont még csak a nyomába sincs tartalmilag a Forza 7-nek.

(#3) Peat76


Peat76
őstag

Én csak ámulok! A legjobból hogy lehet még jobbat csinálni?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#4) dunc válasza krx21 (#2) üzenetére


dunc
nagyúr

:D Tartalom, vagy felesleges töltelék, mindkettőhöz van szerencsém, Forza 7 egy árkádos instant játék, csapnivaló onlinre résszel. A GTS sokkal jobb, tartalmasabb időtöltés, pláne nyomják még bele a tartalmat.

(#5) krx21 válasza dunc (#4) üzenetére


krx21
nagyúr

Elfogadom a véleményed. Nekem nem jött be a GT. Olyan félkész érzésem van. Kevés autó, kevés pálya, nincs sebesség érzet és nincs single player. A többi rendben van. ;]
Amúgy a Forza-nál tényleg ki kell kapcsolni minden segítséget és akkor már rendben lesz...

[ Szerkesztve ]

(#6) dunc válasza krx21 (#5) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem fogunk egyetérteni, de jó is ez így! :R

(#7) krx21 válasza dunc (#6) üzenetére


krx21
nagyúr

Ezért van több választék. :K

(#8) neil_mullen válasza dunc (#4) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

Az összes segítséget kikapcsolva a gt-nek vagy a forzának jobb a fizikája? (valósághűbb)

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#9) dunc válasza neil_mullen (#8) üzenetére


dunc
nagyúr

A GTS egy jóval komolyabb játék, "igazi" versenyzés, a F7 könnyedebb kikapcsolódás. De a GTS online része sokkal jobb, nem tökéletes ugyan a a büntető rendszere, de az F7 be végig szabálytalan darálás van, a GTS esetébe sokkal fairabb tisztább versenyek.

(#10) krx21 válasza dunc (#9) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem ez sem igaz, ilyen formában. A legjobb ha mindenki kipróbálja mind a kettőt. Az tény, hogy segítség kikapcsolása nélkül a Forza elég arcade, de nélküle már igen jó.

(#11) bunfi válasza krx21 (#10) üzenetére


bunfi
őstag

Főleg, ha nem mészárolnak le az első kanyarban...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#12) dunc válasza bunfi (#11) üzenetére


dunc
nagyúr

:R Hát ja :) :C

(#13) krx21 válasza bunfi (#11) üzenetére


krx21
nagyúr

Az van a másik oldalt is... Amúgy meg van ghost verseny, na ott nem lehet lökdösődni... :K

(#14) bunfi válasza krx21 (#13) üzenetére


bunfi
őstag

Olyan mészárlás, mint ami Forzában van, sorry, de nincs. Ott nem akarja a versenyt mindenki 2-10 másodperc büntetéssel kezdeni. A ghost verseny meg pont a 110% nincs értelme esete, ennyi erővel mehetnél time attacket is...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#15) krx21 válasza bunfi (#14) üzenetére


krx21
nagyúr

Miért gondolod? Az eddigi tapasztalatok alapján? Sportszerűtlen játékos mindig lesz itt is, ott is. Ezért kell privát versenyt szervezni. Nehogy már a játékosok etikátlan viselkedése véget ítéljünk meg egy játékot.

(#16) dunc válasza krx21 (#15) üzenetére


dunc
nagyúr

F7 be egyszer se tudtam végigmenni, hogy ne lökdössenek! A GTS be érdemes tisztán sportszerűen versenyezni! Az F7 be az lehetetlen, persze privát verseny oké, de az nem mindig jön össze!

[ Szerkesztve ]

(#17) bunfi válasza krx21 (#15) üzenetére


bunfi
őstag

Bocsi, ha előre eldöntötted, hogy nincs igazam, akkor nincs igazam. További jó szórakozást Rio/Monza első kanyarhoz a Forzában.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18) krx21 válasza bunfi (#17) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem eddig sikerült elég jó versenyeket kifogni, ráadásul random. Vagy most, hogy ezt írod, akkor nem lesz már így a jövőben? A lényeg, hogy ez általánosítás és lehet, hogy eddig csak szerencsés voltam, mint te a GT-ben. Szerintem kár elvinni a beszélgetést egy olyan írányba, ami folyamatosan változik. Te is mindig mással fogsz versenyezni, hacsak nem privátot szerveztek... Kinek a Forza, kinek a GT a szimpatikusabb, ennyi.
Egyébként én a ghost versenyt úgyan úgy élvezem és ott minden ilyen megoldva...
Valamint én is örülnék, ha az ütközéseket megfelelően tudná büntetni a program. Még lehet ez a jövőben változni fog. Ez a GT-ben sem tökéletes mindig.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.