Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

ez a gran turiosmo amúgy olyan mint a fifa, hogy minden évben új bőrt húznak le?

(#2) anulu válasza JoeYi (#1) üzenetére


anulu
félisten

GT4-et 2005-ben adták ki, a GT5 Prologue-t 2007 végén. úgyhogy a válasz a kérdésedre: nem.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) Hebry


Hebry
senior tag

A doboz kifejezetten esztétikus.
A játékkép se rossz.

(#4) pr0bi válasza JoeYi (#1) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ez az etalon. Amivel eddig játszottál felejtsd el mert egy nagy 0 volt! :)

(#5) Nunder


Nunder
őstag

Jók a képek, a doboz pedig hozza a szokásos szintet. Nem is vártam kevesebbet, ismét jól el lett találva.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) Wendel válasza pr0bi (#4) üzenetére


Wendel
csendes tag

Konzolon lehet etalon, de PC-n GTR2, GTRevo, Race07, LFS, Netkar Pro, iRacing.
A GT odáig nem juttot el a mai napig, hogy az autó megforgásánál/csúszásánál keréknyomot hagyjon a gumi, számomra a verseny nem úgy indul, hogy látok egy START feliratot, hanem kialszanak a piros lámpák, vagy zöld jelzést kapok, balesetnél sárga zászló, esetleg safetycar, lekörőzésnél kék zászló van, ütközésnél törés+mechanikai meghibásodások vannak, az esőről és a változó napszakról nem is beszélve.
Talán úgynézki, hogy lesz törés a GT5 rally részében (lassan 2010-et írunk!!!), nagyon nagyott alkotnak, rallynál lesz 1-2 autó a pályán aminél a törést kell számolni..., jó játék a GT sorozat, de csak minimális fejlődést mutat, azis a hardver változások miatt.

(#7) Viktor77 válasza Wendel (#6) üzenetére


Viktor77
titán

Miért is hasonlítasz szimulátorokat egy egyértelműen nem szimulátor játékhoz? A GT nem szimulátor, viszont nem is teljesen arcade. Valahol a kettő között.
Törés. Ja, van törés az általad említett játékokban, mind a kb. 10 autóban. Itt 700-hoz (na jó, kb. 300-hoz) kéne ezt megoldani.

Tetszik-nem tetszik, ez az autós játék etalon. Ha megjelenne pc-re (vagy akár a Forza), több autós játékot nem is kéne kiadni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hát ez kötelező vétel lesz. :U
A képek csak megerősítettek az elhatározásomban.

(#9) heihachi válasza Viktor77 (#7) üzenetére


heihachi
addikt

Egy olyan játékot, ami magát "the real driving simulator"-ként reklámozza, azt hiszem jogos szimulátorokhoz hasonlítani, még akkor is, ha valójában nem az.

Ha kiadnák PC-re, én akkor sem tenném le a GTR2-t, pont azért, amit Te írtál: nem egy kategória.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10) Viktor77 válasza heihachi (#9) üzenetére


Viktor77
titán

Marketingnek, reklámnak hívják az ilyesmit.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) Wendel válasza Viktor77 (#7) üzenetére


Wendel
csendes tag

Gtr2-ben 140 hivatalos autó van + mellé a több mint 100 amit beleraknak, nem beszélve a pályákról, egyszerre akkár 20+ autó is lehet a pályán, mindegyik törik és nem kell CELL processzor alá.

(#12) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

"Hujaj" - már megint eza PC vs. Konzol vita..- értsétek meg már végre, hogy nem vagyunk egyformák, így soha nem is fog mindenkinek ugyanaz tetszeni..., - szerencsére...

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#13) Viktor77 válasza Wendel (#11) üzenetére


Viktor77
titán

És? Attól még a GT nem lesz szimulátor, így még mindig tök felesleges összehasonlítani a kettőt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) Wendel válasza Viktor77 (#13) üzenetére


Wendel
csendes tag

Azért én a GT5P-t már nem hasonlítanám a régi NFS szériához, habár az új NFS bizakodásra adhat okot, én annak már örülnék, ha lenne a GT5-ben gumikopás mechanikai sérülés.

(#15) Viktor77 válasza Wendel (#14) üzenetére


Viktor77
titán

Mondtam, valahol a két stílus között. Bár amíg egy szalagkorlátról csak úgy lepattanok, addig inkább az arcade felé hajlik.
Gumikopás már a 3-ban is volt. Bár nagyon sokat nem számított, kicsit jobban csúszkáltál.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16) Wendel válasza Viktor77 (#15) üzenetére


Wendel
csendes tag

Engem igazából az zavar a GT5P-nél, hogy nemérzem úgy az autót, mint a SimBin játékoknál vagy az rF-nél, pedig ugyanazt a kormányt használom (DFP), nem igazán jönnek át azok a finom kis rezgések amitől érzem, hogy a gumi a tapadás határán van.

(#17) lvnt


lvnt
őstag

Nem tudom, hogy fogom kibírni, hogy ne vegyek egy PS3-at az xbox-om mellé, ha megjelenik. :B

(#18) Def26 válasza lvnt (#17) üzenetére


Def26
félisten

Megmondom én neked, egy Forza 3 segít rajtad. ;)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) Psychonaut válasza Def26 (#18) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na mennyetek vissza a zikszboksz topikba játszadozni. ;] :P
No offense...

(#20) Def26 válasza Psychonaut (#19) üzenetére


Def26
félisten

Én mindkét félnél "jogosult' vagyok. :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.