Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Ideje ennyi sikeres játék után elismerni ilyen formán a sorozatot.

(#2) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Én szeretem a GT sorozatot meg minden, de miért pont egy szimulátornak csak látszani akaró játék kap ilyen minősítést? Vagy egyáltalán ez a minősítés mit bizonyít?

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3) Simi87


Simi87
senior tag

legjobb autós játék.
maxi respect, azért ez elismerés.

(#4) tDr1v3r válasza HyP3b0y (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Semmit.

A Polyphony inkább azon ügyködjön hogy visszahozza a GT4 színvonalát az új játékainál...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) Diopapa válasza HyP3b0y (#2) üzenetére


Diopapa
addikt

Semmit.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#6) anulu válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


anulu
félisten

+sok.

a 4 sokkalta jobban megérdemelte volna, mint az 5 vagy a 6.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) Ipszilon


Ipszilon
csendes tag

Ameddig nem lesznek újra PS exkluzívak az FIA-hoz tartozó sorozatok (különös tekintettel a F1-re), addig felőlem olyan plecsnit kapnak, amilyet akarnak.

[ Szerkesztve ]

(#8) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én sem értem, hogy ez mire jó? Egy újabb marketingfogás? Vagy lesz valami változás is a játékban emiatt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) mentoloshypo válasza .LnB (#8) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

"A Nemzetközi Automobil Szövetség által hitelesített tartalom a Gran Turismo 6-ban."

Nem igazán sikerült megragadni a cikk tartalmi lényegét, ugye? ;)

(#10) .LnB válasza mentoloshypo (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még így kiemelve sem értem :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) GeryFlash válasza Ipszilon (#7) üzenetére


GeryFlash
veterán

Miért kéne, hogy az f1 ps exkluzív legyen?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#12) arty


arty
veterán

Látszik, h a polifóni elvesztette a játékról a fókuszt ... ha ilyenekkel szórakoznak, a GT7 megint egy felemás-félkész-szaggatós-bénaság lesz, nulla versenyélménnyel.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13) sz_abika


sz_abika
addikt

Szerintem ez nem nekünk szól elsősorban, hanem a Nissan fülrágására lehetett.
A GT Academy és FIA szuperliszenszekhez szükséges óraszámokról lehet itt szó a háttérben. De lehet csak vad guess :)

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#14) Ipszilon válasza GeryFlash (#11) üzenetére


Ipszilon
csendes tag

Azért, mert a Codemasters licensz előtt a F1 és a WRC jogai is a Sonynál voltak, így csak PS-re jelentek meg ilyen játékok.

(#15) arty


arty
veterán

http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-27-gran-turismo-7-is-in-the-works-standard-cars-set-to-stay

éésigen, jön ps4-re is a szemét...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#16) Glenda


Glenda
addikt

Az utóbbi idők FIA töketlenkedése után többet számít a Top Gear elismerése.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.