Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h-yle


h-yle
addikt

Fotosop. Ez a játék nem létezik.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#2) iBlast válasza h-yle (#1) üzenetére


iBlast
aktív tag

*photoshop:P

egyébként hogy-hogy? nem úgy volt, hogy jön?

(#3) Thome


Thome
addikt

Szerk: Törölve, nem akarok flamet, még ha viccelek is, az lenne belőle. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) h-yle válasza iBlast (#2) üzenetére


h-yle
addikt

A játék nem létezik, de irónia igen. :P

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) Akos96 válasza h-yle (#1) üzenetére


Akos96
senior tag

De, ez bizony jön. 4-ben a Photo Drive-ban olyan képeket csinálhattál, amik addig más játékokban (persze a maga idejében) csak "fotosoppal" mentek.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#6) blazsey2 válasza h-yle (#1) üzenetére


blazsey2
senior tag

Létezik, csak megjelenni nem akar soha :O

PSN ID:blazseydr

(#7) Alexios válasza Akos96 (#5) üzenetére


Alexios
veterán

Nyílván nem komolyan mondta:) Bár, nem tudom mióta látok már ilyen képeket, de a játék csak nem akar kijönni.

(#8) capulet75


capulet75
addikt

Három vagy négy éve hallgatom hogy GT5 így meg GT5 úgy.Mire kijön már le se sz..om, annyira kiábránditó ez a huzavona. :(((

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#9) Sicilian


Sicilian
addikt

Lassan Duke Nukem effektus lesz :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#10) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Jó lesz:P
Én úgy emlékszem ezt már láttam volna egy boltba!!

[ Szerkesztve ]

(#11) Def26


Def26
félisten

A második képen a sárga Nissannak a két oldalán van a rácsos valami. Nah, ha az ilyen lesz a végleges verzióban akkor le***pom magam. :Y Úgy tudom, hogy ahhoz, hogy az a rács így nézzen ki elég komoly aa kell.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) Peat;) válasza h-yle (#1) üzenetére


Peat;)
veterán

A forza3 képei pont ugyanilyenek voltak. Sőt ma már minden játék szinte így kerül reklámozásra. Jogi területen végeztem volna...simán gazdag lennék. Elég könnyű bebizonyítani hogy ezek fogyasztói megtévesztések, már sok éve sok 100 játéknál. Mivel ez a játék már vagy 5-6 éve készül, itt még durvább lesz ha nem azt kapják a vásárlók amit a képeken látnak, majd kiderül, ha nem is ennyire de el tudom képzelni hogy közel így fognak kinézni az autók. A pálya többi része az már más tészta.
Azért 5-6 év brutális idő(lehet még több, nem tudom mikor kezdhették fejleszteni, csak azt tudjuk hogy a ps3 piaci megjelenése előtt) és egy játék sincs a piacon ami csak megközelítette volna ezt a fejlesztési időt. Így nem lenne nagy meglepetés ha ez lenne az etalon, én ennyi év után el is várnám és végre ps3-asok is megkapnák azt ami jár.

[ Szerkesztve ]

(#13) heihachi válasza Def26 (#11) üzenetére


heihachi
addikt

Gondolom amiatt a rács miatt nem maradt elegendő kraft az útszéli fák megrajzolására, mert azok 4 ágúak lettek itt is, mint bármelyik más autós játékban már vagy 5-10 éve :D [link]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#14) heihachi válasza Kicsikatona7 (#10) üzenetére


heihachi
addikt

Rossz a memóriád, ha a játékra gondolsz :) Ha csak a képekre, az más :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15) drachos válasza Peat;) (#12) üzenetére


drachos
tag

"...és egy játék sincs a piacon ami csak megközelítette volna ezt a fejlesztési időt."

nono! Én azért pl a blizzard háza táján körülnéznék, mielőtt ilyen kijelentéseket teszek :P
Sőt, új szavazás:
Melyik játék jelenik meg előbb:
a) GT5
b) Diablo 3

szerk: c) válasznak esetleg duke nukem forever? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) sekli


sekli
addikt

Lehet valamilyen már megjelent PC-s játékban a Nordschleife-n menni?

(#17) heihachi válasza sekli (#16) üzenetére


heihachi
addikt

GTR Evoban tutira lehet. Igen szépen is le van modellezve. Meg úgy általában az összes normális szimulátorhoz elérhető, ha más nem, akkor addonként.
Jah, SHIFT-ben is lehet.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#18) sekli válasza heihachi (#17) üzenetére


sekli
addikt

köszi, nem nagyon vagyok képben az "újabb" játékkal... csak azt tudtam, hogy az lfs-ben nincs, pedig jó lenne... :)

(#19) wednesday


wednesday
őstag

Nagyon rég óta készül. Én anno teljesen abba a hitbe voltam, hogy a GT5 lesz az egyik PS3 nyitócím. :U

(#20) Paarthurnax válasza wednesday (#19) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

...vagy inkabb PS4 nyitocim lesz, mivel legutobb meg mindig "csak" 90%-nal tartottak.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#21) Def26 válasza heihachi (#13) üzenetére


Def26
félisten

Hát azok a fák gyönyörűek. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) Angel1981 válasza blazsey2 (#6) üzenetére


Angel1981
veterán

Q4-re mondják, reméljük ez már nem fog módosulni....

(#23) dunc


dunc
nagyúr

Tök mindegy mikor jelenik meg ütni fog mindet. Csak Hitlert tudom idézni....:D " a győztest utólag nem kérdezi senki. "

[ Szerkesztve ]

(#24) anulu


anulu
félisten

2,5 éve már emiatt a játék miatt vettem PS3-at. azóta egyre türelmetlenebbül, de várok. SC2-vel csak elleszek addíg, míg ez megjelenik. 1-2 év :W:O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) dunc válasza anulu (#24) üzenetére


dunc
nagyúr

Így mondjuk bosszantó....én direkt nem veszek addig gépet.

(#26) Sundesz


Sundesz
őstag

Hát a fák tényleg nem a játék erősségei, de verseny közben, cockpit nézetben azért eléggé odaver a hangulat és a prezentáció.

Hörcsög Powa'

(#27) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Szerintem sokan csalódni fognak. Az utóbbi időben kijött 1-2 jó autós játék, és a legtöbben ezekeknél jobbat várnak. Ezt a játékot már csak a neve tartja életben, szerintem már most eljárt felette az idő, pedig még meg sem jelent. Egyenesen viccnek tartom, hogy még nincs kész. Egy kis kedvicsináló videó Prologue-ból :D :

Video

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#28) Sundesz válasza TazLeacher (#27) üzenetére


Sundesz
őstag

Ez a GRID vs GT5P összehasonlítási videó vicc? Mert ha a GT5-nek konkurenciát kéne mondani, akkor az csak is a Forza 3 lenne, de az sem igazán, mivel nincs PS3-ra. Kicsit sem ugyanaz a célközönsége a mostanában megjelent 1-2 autós játéknak és a Gran Turismo-nak. Szóval az a pár millió ember, aki eddig is szerette a GT sorozatot, azoknak most is tetszeni fog.

Hörcsög Powa'

(#29) blazsey2 válasza TazLeacher (#27) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ne nevettesd már ki magadat hogy csak a neve tartja el GT-t :(
Ráadásul pont egy arcade Grid-el összehasonlítani hülyeség.
Ja a és a Prologue már kint van vagy 4 éve ha nem több.Ráadásul fogadjunk nem is játszottál vele így aztán mérvadó a véleményed.

PSN ID:blazseydr

(#30) TazLeacher válasza blazsey2 (#29) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Miért, mi tartja életben? A 6 éve készülő, bár sosem elkészülő 5. rész? A rajongók bíznak benne, hogy ismét azt a minőséget kapják, mint ezelőtt. Csak azóta eltelt egy pár év, és lehet ma már - pont ahogy írtad, mondjuk egy Forza után - több kell a népnek.

Nem, valóban, a Prologue-al nem játszottam. Régebbi GT-kel játszottam. A GT5-ben lesz már (autó)törés, meg normális fizika? Ha nem, az se baj, csak akkor pont az a kategóra, mint a GRID. Mert az, hoyg szépen lemodellezük 200 autót, meg jópár pályát, attól nem száll el az agyam. Spec a GT2-t 100% játszottam annó, a 24 órás versenyekkel, mindennel együtt, de attól nem volt tökéletes. És igen, egy ilyen rohadt régóta készülő játékot már csak a neve tart életben. Kiadnak X havont 5 új promóképet, aztán annyi. Ráadásul ahogy a kolléga felhívta a fára a figyelmet, még egy promóképre is ilyen fát tesznek, akkor mi lesz a normál játékban? A GT-t a neve adja el. Ha nem is lesz akkora durranás, akkor is elég szép eladási adatokat fog produkálni. Itt is már többen írták, hogy 2-3-4 éve várják.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#31) dunc válasza TazLeacher (#30) üzenetére


dunc
nagyúr

Van egy olyan elem amit úgy hívnak : Hangulat a GT sorozatnak van a legjobb hangulata a mai napig,szerintem elöre ne ássuk el a GT5-öt pláne ne a Prologe alapján mert az egy vicc !!!
A Forza 3 megvolt az nagyon rendben van !!! A GT5 azért nem készűl el időbe mert baromi nehéz programozni PS3 ra,és állitolag a tökéletesre hajtanak...meglátjuk számomra mint jelenleg konzollal nem rendelkező emberkének város a GT5 tökmindegy mikor jelenik meg....

(#32) heihachi válasza dunc (#31) üzenetére


heihachi
addikt

Én rendelkezem konzollal, ráadásul xbot vagyok asadasdasd2 szerint ( :D ), és mégis várom a GT5-öt. Ki ne várná, aki játszott valamelyik előző részével (kivéve Prológ, mert az egy teljes árú vicc)?

Ennek ellenére jelenleg semmi más nem szól a GT5 mellett, mint az, hogy "GranTurismo", olyan sziklaszilárd alapjai vannak, amire szarból is várat lehet építeni. Mert amit eddig bemutattak belőle, az semmivel nem jobb, vagy több, mint amit már más játékokban is láttunk, se a fizika a demószerűségben, se a törések vagy az ai a videókban, se a bullshit képek. Egyelőre egy aduászuk van, az autólista. De nem ezek miatt várom én sem, hanem mert ismerem az elődöket, és ismerem azt, amit Te is írtál, a GT hangulatot.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#33) dunc válasza heihachi (#32) üzenetére


dunc
nagyúr

Kicsit könnyes lett a szemem,de azért tartom magam :D :C :R

(#34) dízelracer válasza capulet75 (#8) üzenetére


dízelracer
senior tag

Sajnos egyet kell értenem. Anno csak a GT1 - GT2 miatt vettem konzolt mert q.jó játék volt. Éjszakákat gubbasztottam a fotelban GT-zve. De komolyan lassan már kíváncsi sem vagyok rá annyit szarakodnak vele. Hetente jön valami semmitmondó GT5 hír de basznak kiadni a játékot. Akkora a hype körülötte csak aztán nehogy nagy pofára esés legyen a vége...

(valaki meg tudja mondani mikor volt az első hivatalos megjelenési dátum?)

(#35) Sundesz válasza dízelracer (#34) üzenetére


Sundesz
őstag

2009. március 31. volt az első és eddigi utolsó hivatalos megjelenési dátum, de ez is csak Japánban. Európára és az USA-ra vonatkozó hivatalos időpont még nem volt, így csak a Japánoknál csúszik a játék.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#36) TazLeacher válasza dunc (#31) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem akarom elásni, de ahogy utánad is írták - meg Te is - azért számít mindenki ku*va jó játékra, mert GT a neve, és nem azért, amit a Prologue-al vagy ezekkel a képekkel letettek az asztalra. Tartom, hogy, ha nem lesz nagy durranás, akkor is fogyni fog, a név eladja. Erre írtam, hogy a név tartja életben a játékot. Amit eddig láttunk belőle - ha nem lenne ott, hogy GT - nagyjából mindenki azt mondaná, hogy ááááá....kár erre várni. Amíg ez így van, addig jó, de látható, hogy kezd elfogyni az emberek türelme.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#37) dunc válasza TazLeacher (#36) üzenetére


dunc
nagyúr

A Sonynak most az a dolga,hogy megjelől egy hivatalos megjelenést(japán,usa,europa)
Bekussol és csinálja a játékot nem zsibassza a népet a sz@rcibáló képekkel,ennyi.
Majd kiadja a játékot időbe.

[ Szerkesztve ]

(#38) dízelracer válasza Sundesz (#35) üzenetére


dízelracer
senior tag

Igen erre voltam kíváncsi. Köszi

(#39) Angel1981 válasza dunc (#23) üzenetére


Angel1981
veterán

Háááát, nem tudom....
Nagy GT fan voltam/vagyok, de az a bizonyos "csoda", amit először éreztem a GT5 kapcsán, amikor in-game videókat láttam, az évek során egyre inkább "megszelídül", kis túlzással; "szürkül"...

(#40) blazsey2 válasza TazLeacher (#30) üzenetére


blazsey2
senior tag

Nos majd szeptemberben visszatérünk rá :D
De egyvalami biztos az hogy ilyen régóta csinálják nehéz lesz bármilyen hibát is tolerálni.
Itt bizony még a fába is bele fognak kötni ami lévén hogy autóversenyről van szó hidegen hagy.Egyébként meg nem kevés játék van amit a "neve" ad el és már ezer éve várják.Pl: Diablo3 Starcraft2 stb.

[ Szerkesztve ]

PSN ID:blazseydr

(#41) TazLeacher válasza blazsey2 (#40) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Inkább neked legyen igazad, mint nekem. :K

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#42) blazsey2 válasza TazLeacher (#41) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ámen :R

PSN ID:blazseydr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.