Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sylard94


sylard94
csendes tag

SzépGép:D

Neked is kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

(#52) neodd válasza Gradilaci (#47) üzenetére


neodd
csendes tag

Szép, ideje volt már, hogy a lehajtott volvo-k helyett kapjatok valami újat :)

Békés, boldog karácsonyt kívánok Neked és Családodnak!

(#53) tancoskata


tancoskata
csendes tag

A 31. rész óta nem írtál? Már nagyon várom....
Tedd ki ide, ha van új rész!
Köszi!

(#54) Gradilaci válasza tancoskata (#53) üzenetére


Gradilaci
tag

Nem, még nem írtam, bocs. De fogok...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#55) vicente87


vicente87
csendes tag

Szia Laci! Elsősorban kellemes ünnepeket szeretnék kivánni neked és a családodnak egyaránt:) Másodsorban lenne majd egy két kérdésem tőled ha nem lenne gond írnék privátban????

(#56) Gradilaci válasza vicente87 (#55) üzenetére


Gradilaci
tag

Szia. Köszönöm szépen. Írj!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#57) Lauda válasza Gradilaci (#56) üzenetére


Lauda
félisten

Amit en irtam masfel hete arra varhatok valaszt, vagy ne remenykedjek?

Koszonom termeszetesen, ha idod szansz ra.

(#58) Gradilaci válasza Lauda (#57) üzenetére


Gradilaci
tag

Hú mit írtál? :Y Úgy látszik elkerülte a figyelmemet, bocs! Mindjárt megnézem.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#59) Lauda válasza Gradilaci (#58) üzenetére


Lauda
félisten

No problem. Oke. :D

(#60) Gradilaci válasza Lauda (#59) üzenetére


Gradilaci
tag

Ment a privi...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#61) Lauda válasza Gradilaci (#60) üzenetére


Lauda
félisten

Koszonom es vissza is.

(#62) Gradilaci


Gradilaci
tag

Ezt is megértük: A fizu második fele, ami ezidáig mindig 16.-án a számlánkon volt, ma érkezett meg. Mikor rákérdeztem múlt hét pénteken, miért nincs utalás, az volt a válasz, hogy sok kolléga késve adta le a járatát, és ezért. Nem igazán értettem mi közöm nekem ehhez, hisz én időben leadtam, mint a legtöbben, de úgy voltam vele, belefér, ha 20.-ig utalnak, mert amúgy is ez van a munkaszerződésben. Igaz, szombaton voltam megújítani a GKI-mat, tehát lett volna helye a pénznek. Ma nézem a számlánkat reggel, egy tízessel rövidebb az utalás, mint amit vártam. Felhívom az elszámolónkat, ennek okát firtatva, válasz: túlfogyasztás miatt lett levonva. Az utolsó hónapban, miközben hónapokkal ezelőtt jeleztem, hogy szar a kocsi, zabál mint állat, de le se szarták. "Már nem megyünk javíttatni"-volt mindig a válasz. Egész évben nem vontak semmit, pedig sosem kozmetikáztam, evett, amennyit evett. Nyilván ez az egyszerűbb megoldás, bár, hogy mennyire emberi, főleg karácsony előtt, nem tudom. Arról nem is beszélve, mennyire etikus....
Boldog Karácsonyt!...mindenkinek.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#63) Lauda válasza Gradilaci (#62) üzenetére


Lauda
félisten

Gusztustalan dolog volt.

Egyik helyi cegnel multkor a fonok mindenkitol levont 20 ezret, mert az egyik sofor lopta a gazolajat es a tettenert osszeget elosztotta az osszes dolgozora meg az volt az indok, hogy biztos tudtak rola, miert nem szoltak. :U Nem vagyok erintett az egeszben szerencsere, egyik ott dolgozo meselte. Na szep mondom, most mit tehet rola a tobbi?

[ Szerkesztve ]

(#64) vicente87


vicente87
csendes tag

Hát ez nem cseppett gusztustalan dolog :o :o Lassan kezd hasonlítani az anyacégre a dolog.

(#65) tomixf105 válasza Gradilaci (#62) üzenetére


tomixf105
csendes tag

Az a tízes hadd legyen Gyuri bácsié, költse a patikára

(#66) Gradilaci válasza tomixf105 (#65) üzenetére


Gradilaci
tag

Ez nem egyszeri tízes. Állítólag mindenkitől ennyit vontak le. Akkor az 650 k....kb. Abból nagyon sok gyógyszert lehet venni.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#67) Gradilaci


Gradilaci
tag

...(Egyik helyi cegnel multkor a fonok mindenkitol levont 20 ezret, mert az egyik sofor lopta a gazolajat)...-itt meg annyi a történet, hogy néhányan (állítólag sokan) nem faxolják haza, illetve nem adják le időben a CMR-eket, a többszöri figyelmeztetés ellenére sem. Ezért, kollektíven, mindenkitől levontak 10 rugót, miheztartás végett. Ezt nemrég személyesen a cégvezető mondta telefonon. Tehát nem túlfogyasztás, "csak" kollektív büntetés. Azok is fizettek tehát, akik becsületesen megtették, amire utasították őket. Megyünk visszafelé...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#68) Lauda válasza Gradilaci (#67) üzenetére


Lauda
félisten

Szomoru ez. Miert nem azokat bunteti, akik fegyelmezetlenek? Hiszen pontosan latjak ki nem faxol es ki igen. Ha ezt egyszer eljatszottak, lesz ilyen maskor is valoszinuleg.

(#69) radamsky válasza Gradilaci (#67) üzenetére


radamsky
senior tag

pedig ezzel a cmr-el mit össze nem lehet küzdeni. multkor france-ba odamentünk hogy faxolni kéne 3 járatot, vagy 4-et a fene se emlékszik. Széles mosoly francia arcán, hogz persze. 7 euro lesz, de nem összesen, hanem darabja, azt hittük viccel. Dobtunk egy hátast. Mondjuk lemaradt az évszázad hasznáról, mert a mellette lévõ vodafone boltba ingyért megoldották. a német-belgán meg ott mailba ment el az is ingyért.

valamelyik francia auchan központba volt, külön müvészet volt ott leparkolni, de már egyszerü a dolog, csak elöször kellett kitalálni oda hogy jutunk be oda. gondolom nem is néztek hülyének mikor már 3x körözgettem a körforgoba. 4.-re már azt montam mégse ugyhogy go max kilönnek onnan.

kár hogy még nincs uj napló. pedig biztam benne hogy este elütöm az idöt vele.

(#70) Gradilaci válasza radamsky (#69) üzenetére


Gradilaci
tag

Szerintem ezzel nem számolt az aki kitalálta. Mármint, hogy a fax azpénzbe kerül, sokszor nem is kevésbe. Namost ugye kapunk jó esetben 50 € indítást, azt oszd be. Tudom, nem szalámira kapom, meg hasonlók, ezt megkaptam már. De elég egy őrzött parkolós hétvége staulandban, máris a fele ugrott. Majd menjek Angolba, Dartford oda-vissza, és mondjuk kétszer, az is egy húszas. Aztán még akkor faxoljunk, keressünk helyet, és utánna figyeljük, hogy az ilyen számlákat egyáltalán elszámolják-e? Az e-mail igaz ingyenes, de sok esetben bonyolultabb. Be kell scannelni, vagy le kell fényképezni. Van akinél még digit gép sincs...van akinek csak a telefonja van...az hogy oldja meg? Biztosan egyszerűbb volt kiadni az utasítást, azt mindenki oldja meg, ahogy tudja. Folytatás?...majd lesz...most nagyon-nagyon sok gondom-problémám van, nincs erőm írással foglalkozni, bocs.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#71) Pityu999


Pityu999
csendes tag

Na sziasztok én is hazaértem már végre :) Beültem ma az egyik új autóba. Hát nem rossz gép azt kell mondjam. Viszont elszomorító dolgot is hallottam olyantól akik hordták be mégpedig, hogy nem megy 85-nél többet. Ez milyen dolog már? Valamit kezdeni kellesz vele, mert így nagyon nem lesz jó, hát agyontaposnak minket.

Én is szeretnék mindenkinek Boldog Karácsonyt és új évet kívánni.

[ Szerkesztve ]

(#72) gumikacsa20 válasza Pityu999 (#71) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

Ha jól tévedek, vannak olyan márkák, amiket már úgy adnak ki, hogy 85 a vége. Mondván így kevesebbet eszik. Azt hiszem az MP3-as mercik is ilyenek meg a faceliftes scaniák.

[ Szerkesztve ]

(#73) radamsky válasza Pityu999 (#71) üzenetére


radamsky
senior tag

:DD
majd megy a villogtatás meg dudálgatás:D föleg olyan helyen ahol ugye elözni tilos
és vannak ilyen helyek jo hosszuak:D

(#74) Gradilaci


Gradilaci
tag

Nekem a legutolsó DAF-om is ilyen volt már. (LBJ-300) Pedállal 88, tempomattal 85.
Szórakoztató volt, de meg lehetett szokni. Egy Jászberény-Henares úton 80 litert hagyott...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#75) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Boldog Karácsonyt! :)

(#76) Gradilaci


Gradilaci
tag

Nekiültem a folytatásnak. Estére remélem megleszek vele. :U

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#77) Gradilaci


Gradilaci
tag

Kész. :C

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#78) Lauda válasza Gradilaci (#77) üzenetére


Lauda
félisten

Kivancsi leszek mikor jelenik meg. :D

(#79) Syl válasza Lauda (#78) üzenetére


Syl
nagyúr

A személyes bejegyzéseknél van.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#80) Lauda válasza Syl (#79) üzenetére


Lauda
félisten

Szuper, koszi, mar olvasom is! :C

(#81) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Nem találom !
Légyci valaki linkelje be köszi...! ! !

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#82) radamsky válasza JossZombie (#81) üzenetére


radamsky
senior tag

(#83) Lauda válasza JossZombie (#81) üzenetére


Lauda
félisten

[link]

radamsky ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.