Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103) simsonbetyar válasza Andie (#101) üzenetére


simsonbetyar
csendes tag

Azt már az elején írtam hogy nem veszélytelen vállalkozás volt ez de azért két ember csak jobban tud figyelni a másikra mintha egyedül menne valaki. Egyébként nem annyira gáz mint ahogy sokan lefestik a dolgokat vagy csak mi találkoztunk (nagy szerencse) a kedves, közvetlen, normális emberekkel.
Nem értem miért nem akartatok autóval menni. Nem éjszakáztok ott sehol vagy nem álltok meg hosszabb időre éjszaka.

Kérdéseidre válaszolva pedig azért nem maradtunk tovább mert elég szűkös volt a költségvetés és nekem a következő héten hétfőn menni kellett dolgozni. Érdekes beszélgetés lett volna a főnökömmel hogy nem megyek be mert még nyaralok. :)
De szívünk szerint haza se jöttünk volna, nagyon tetszett az amit Parga-ban és a környéken láttunk. :)
Annával barátok vagyunk és hogy miért nem vagyunk egy pár azt nem részletezem. Ne haragudjon meg senki, de ez a mi dolgunk. Bocsi! :)
A törölköző eszünkbe se jutott de nem biztos hogy tudta volna mindenki a jelentését.
A gyanús fuvart elég egyszerűen el lehet passzolni. Megáll és ha nem szimpatikus akkor mondjuk neki hogy nem, bocsi. Elég bizalmi dolog a stoppolás és mindkét fél szükséges hozzá. Volt is olyan a Macedón határnál hazafelé hogy megállt egy autó és azt se kérdezték hogy merre megyünk csak szálljunk be. Na hát köszi nem. És a sofőr is furcsán mosolyog magában. Na azokat elküldtük.
Az hogy ki hogy reagál az ilyenekre már a saját dolga. Ha meg is sértődik akkor se szállok be sehova ahova nem szeretnék.

"Na emberek! Az van ,hogy se nem van gond meg pénz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.