Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) nozs23 válasza guni (#148) üzenetére


nozs23
addikt

Meg mindig butasagot irsz sajnos. Olvass inkabb utana.

a gyújtótávolság egyforma, csak kicsit ránagyít az eredeti képre jobb vagy rosszabb minőségben.

Szinten hulyeseg. :(

Amugy: [link]

Tenyleg befejeztem en is.

(#152) ollie válasza nozs23 (#151) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

rossz a linked

***

(#153) nozs23 válasza ollie (#152) üzenetére


nozs23
addikt

(#154) Yeffy válasza madgie (#150) üzenetére


Yeffy
veterán

Hat igen, de ezek csak reszletkerdesek, tudod... :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#155) Yeffy válasza Drakmusz (#78) üzenetére


Yeffy
veterán

Vaooo, beleporgettem a kepeidbe Flickr-on, nem semmi fotok, gratula! Eszmeletlen, mit tudnak ezek a Pixelek!

Megkerdezhetem, h votl valami utomunka veluk, vagy "csak" manual moddal "bohockodtal", es ezek lettek a vegeredmenyek?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#156) bbendre válasza zazenke (#132) üzenetére


bbendre
őstag

Én is hozzászolnék mint hatalmas szakértő és még ki tudja mi minden :)
Római élmények alapján.

1. A telefon nem sokkal bír kevesebbet mint a Note 8. Ezt tapasztalatból tudom és mielőtt mindenki felhördül és legyílkol:
A Pixel kinyír mindent a memóriában. Tényleg. megnyítod a Chromot és egy Privát böngészést. Készítesz 10 képet gyorsan egymás után. És Már nincs is Chrome privát ablak.
Az oka, hogy a Pixel megölt minden futó alkalmazást (kivétel chat és óra servicek.) hogy a 4 giga elég legyen + ne merüljön az aksi és legyen hely a képeknek a memóriában.
A telefon egy töltéssel kb 1000 képet képes elkészíteni HDR beállítással:
Auto és Por-tré vegyesen + GPS coordináta menéssel. + 20/40 perc navi + pár oldal ahol megnéztük, hogy mit látunk. pl Lens használatával.

Nap végéig kihúzta de vagy minden alkalmazás vagy elment aludni vagy megölte a Memória management. (NEM, nem volt bekapcsolva a Power Saver) Ez mai napig bug a Pixel 3 as vonalon.

A saját töltöje elég gyorsan feltölti 50% fölé, szóval ebédnél 30 perc töltés elég még egy fél napra ha nagy gondban lennél.

Ezt hozta a párom Note 8-asa is csak neki nem kellett mindent 100x megnyítni újra és újra.
A képek a Note-on sokkal sokkal színesebbek. De már köze nincs a valósághoz. Ellenben az Amoled kijelzőn olyan mintha máshol lettél volna mint ahol voltál :)

Portré mod: Imádom, Nagyon jó és szép képeket készít. A gyerekről is amikor mozog. Erre a Note 8 pl használhatatlan vagy csak nagyon jó fényviszonyok mellett.

Zoom: Néhány alkalommal hiányzott de szépen megvagyok nélküle.
megjegyzés: 5x zoom csak két telefonban van jelenleg. A Note-ban is csak 2x zoom van ami pedig gyengébb fényviszonyok között használhatatlan pl egy templom beltere.
És sajnos pont nem volt nálunk Huawei, hogy teszteljünk.

A zoomot pedig nem szólnam le:
Ezt én fényképeztem a XV kerületben a Pixel 2XL telefonnal Pixel 3 Camera mod: [link]
Moon Zoom... tudom... tudom nem olyan szép mint bármi más, de szerintem egy sima telefontól amin nincs HW zoom elég jó. Az utolsó képen a Exposure lett -1 -re rakva, ennyit nyúltam bele.

A Pixel 2 és 3 nem egy HW izom telefon. Az árában benne van a 3 éves végtelen tömörítés nélkül használható Google Photos. A Google support (ami nekem nagyon bevált bár sokak szerint használhatatlan. Ide tudnék rakni 1000 linket) és 3 év Up-To-Date rendszer frissítés is.
SŐT! Ingyen Beta teszter is lehetsz ha akarsz :D
Az első két hétben utáltam a Pixelt a Note 8 után, de végül megszerettem, és jelenleg a kijelző ami miatt váltanék mert a Samsung Amoled még mindig 1000x jobb.
És a Samsungnál ott maradnak a megnyított alkalmazások. Ennyi. Szerintem...

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#157) zazenke válasza bbendre (#156) üzenetére


zazenke
őstag

azt hogy mennyire hiányzik a zoom az szokás kérdése. Mennyi értelmes képet szeretnél távolabbi dolgokról. Speciel szerintem a legnagyobb hátrányt vagy hiányt pótolták ezzel a kompakt fényképezőgépekhez képest. A pixelnel javítottak a minőségén egy picikét a többi zászlós hajóhoz képest de ennyi.
Innováció semmi nincs benne. Ezért az összegért ez kevés. talan 3 évvel ezelőtt még nagyot szólt volna

[ Szerkesztve ]

(#158) Drakmusz válasza Yeffy (#155) üzenetére


Drakmusz
őstag

Az albumok között van egy Google Pixel XL elnevezésű, ott csak módosítatlan képeket találsz.És persze vannak szerkesztett fotók is.
Mondjuk a Fototrend ilyen szempontból relevánsabb.
[link]
Manuális mód nálunk nincsen, de egyelőre nem érzem a hiányát.
A Google programozók jól dolgoznak.:D

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#159) Yeffy válasza Drakmusz (#158) üzenetére


Yeffy
veterán

Allat! :D :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#160) bbendre válasza Drakmusz (#158) üzenetére


bbendre
őstag

Wow!!!

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#161) bbendre válasza zazenke (#157) üzenetére


bbendre
őstag

Softwares innováció van benne rendesen, de a HW nincs. Ezért is érzem úgy, hogy a Huawei ellen tett lépések az innováció ellen vannak. Pl egy Nativ Google Cam egy Huawei vason nagyon sikeres lenne.
Nagyon sok jobb és jobb HW telefon van a piacon de a SW vonallal nem mindenhol vagyok kibékülve (OneUI, Bixby, LG UX, stb... stb..)
Összeségében pont annyira van túlárazva a telefon mint egy iPhone. (A jövőben a Google Pixel teljesen a IPhone vonalat fogja követni ha minden igaz: [link] és az Android Q nav bar.)
De igen, igazad van, túl van árazva. És igen a HW le van maradva. De ettől még nem rossz vagy értéktelen a telefon. :R

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#162) madgie válasza bbendre (#161) üzenetére


madgie
titán

Na azért érdemes megnézni a P30 Pro RAW fotóit, olyan vignetta meg aberrációk figyelnek be (főleg nagylátón), hogy ott aztán igazán szükség van az okos szoftverre. De az egész mobilos fotózás erről szól, varázsolni kell a feldolgozással, mert amúgy maga a körömpiszoknyi érzékelő a pici kis lencsékkel alapból nem túl combos.

(#163) Drakmusz válasza madgie (#162) üzenetére


Drakmusz
őstag

+1.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#164) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Az e-simet kezelik a magyar szolgáltatók?

(#165) ghiottone válasza gilfoyle (#164) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A telekom elvileg tudja.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#166) gilfoyle válasza ghiottone (#165) üzenetére


gilfoyle
őstag

Akkor ua a metódus lehet mint az ájfonoknál. Az előfizetésemhez lehet aktiválni az e-simet.
Majd kipróbálom, ha megjön a 3XL :)

(#167) ghiottone válasza gilfoyle (#166) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Lehet furcsán fognak rád nézni, hogy beballagsz egy Pixellel :)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#168) gilfoyle válasza ghiottone (#167) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ettől tartok én is...

(#169) -Fireblade- válasza Yeffy (#149) üzenetére


-Fireblade-
csendes tag

Igen, Amazon UK-en sikerult egy kemeny akciot elcsipnem. Kavakrol annyit, hogy valahol meg is kell azt a telefont fogni: olvasom itt rendszeresen, hogy milyen rossz a Samsung/Huawei/(Oneplus 7) lekeritett kepernyojenek a fogasa, es reszben egyetertek. Olyanok azok a telefonok, mint az ekszerek - szepek, de nem a legpraktikusabbak mindennapi hasznalatra. A kamerarol annyit, hogy akar tetszik, akar nem, reszletgazdagsagban es kepminosegben vilagvero a Pixel, es ezt ugy mondom, hogy evek ota foglalkozom grafikaval (jatekok, shaderek, fenyfizika, szinfeldolgozo algoritmusok), de valahogy otthon tenyleg csak a kezzelfoghato dolgokat szokas ertekelni. Amit meg kifejeltettem az a Wind down - az ejszakai fenyero es kekfeny csokkentesen tul (ami a mindenkori napkeltehez-nyugtahoz igazithato egy tikkel) beallithato, hogy kiszurkitse a teljes kijelzot. Ez a OLED kijelzon konkretan regi ujsagpapir hatast kelt, joval baratsagosabb a szemnek.
Itt vannak a kepek a telorol kulonbozo hatterkepekkel: [link]
Itt pedig a hatterkepek, amik kozul valogattam: [link]
A fotokat a regi Nexus 6P-vel lottem, es annyit hozzatennek, ez a kijelzo elkepesztoen szep, a fotok egyaltalan nem adjak vissza azt a minoseget amit eloben nyujt.

(#170) -Fireblade- válasza zazenke (#132) üzenetére


-Fireblade-
csendes tag

Megneztem en is a P30 Pro vs Pixel 3 kepeket: a kozel teljes sotetsegben szurrealis eredmenyek szuletnek. Valoban a P30 algoritmusa (ne legyenek ketsegei senkinek, ezen a szinten kizarolag az AI es a kepfeldolgozo rutinok jatszanak szerepet) tobb fenyt csal elo, de itt a hangsuly a csalason van. Azok konkretan hamis kepek, ahogyan a Hold fotozasnal is kiderult, hogy az AI szerkeszti oda neked a felszinet (mar Photoshoppot se kell hasznalni, yeeey).

(#171) -Fireblade- válasza Hank18 (#143) üzenetére


-Fireblade-
csendes tag

Iphone-t hasznalsz? Nekem kizarolag az iOS es a stock Android letisztult ahhoz, hogy ne kopedelemkent arasszon el a sok felesleges gyari app, amit sose nyitok majd meg, a gyartok sajat bongeszoi, ebresztoi, naptarai es egyebek, mindenbol legyen nyugodtan ketto. A felulet is elkepesztoen csicsas, sok extra animacioval, kovetkezeskeppen lassabb, es fejlesztokent hadd emlitsem meg: a legjobb program az, amit nem irtam meg. Tehat minel tobb felesleget tolnak bele, annal tobb hiba jelentkezhet, minoseg vs mennyiseg. A Google-t sok mindennel lehet vadolni, de azzal, hogy nem tudnak szoftvert irni nem. A OneUI tetszik meg, sokkal baratibbak es hasznalhatobbak lettek a Samsung telok vele, es ez nem veletlen: kifejezetten egykezes hasznalatra fejlesztettek a Google-el kozosen.

(#172) Yeffy válasza -Fireblade- (#169) üzenetére


Yeffy
veterán

Remek hatterkepek, koszi ertuk, es a beszamoloert! :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#173) aelod válasza androgay (#65) üzenetére


aelod
veterán

LoL.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174) zazenke válasza -Fireblade- (#170) üzenetére


zazenke
őstag

[link] én is megnéztem egyet és azt láttam hogy a night sight is csak erőlködés a p30 pro auto üzemmódjához képest . A zoom ot is összehasonlítottad :) azt már nem egyszerű mi ? és az aksi időt ja az sem olyan már :)

(#175) alexandrosz válasza zazenke (#174) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Meg a várható támogatást is, a jelenlegi helyzetben ;]
Találgatni lehet, de épeszű ember meggondolja most, hogy biztosan Huawei-t vesz.

(#176) *RLaci* válasza zazenke (#174) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én is megnéztem egy-két tesztet....[link],[link].Annyira mégsem jó ez a P30 pro...

(#177) Drakmusz válasza zazenke (#174) üzenetére


Drakmusz
őstag

[link]
Ez meg egy 2015-ös telefon, jelenlegi értéke kb. 25 ezer forint.
A P30 Pro automata üzemmódja ehhez képest csak erőlködés, hogy aktuális legyek.
Ez már minimum a harmadik hozzászólásod a témában, releváns információk nélkül.
Nem lesz ilyened, nem tetszik.Köszönjük.Újra.
;)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#178) aelod válasza Drakmusz (#177) üzenetére


aelod
veterán

Csak ámulok azokon a képeken amiket linkeltek. Laikus vagyok ilyen tekintetben úgy kezeljétek a hsz-em de kanyarba nincs eddig egyik mostani telefon kamerás képessége a Google pixelekéhez képest. Nem kell 5 kamera, parasztvakítás ha van egy jó szoftver amit a G nagyon jól megírt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#179) zazenke válasza *RLaci* (#176) üzenetére


zazenke
őstag

egy telefont mindig összességébe nézünk jól mutatja ezt az általad megosztott link is ahol a user rating-ot mégis ő vezeti. Ez egyébként nagy probléma itt is hogy csak alapfényképezésre kisarkítva nézik a pixelt is . mintha csak több évvel ezelőtti beszélgetés lenne ez , és szemet hunynak a többi tulajdonsága felett ami még hozzátartozik egy telefonhoz mintha csak egy szűk rétegű fotós blog lenne ez

(#180) Drakmusz válasza aelod (#178) üzenetére


Drakmusz
őstag

Természetesen ennek a fajta képalkotásnak is vannak hibái.Még mindig csak mobilokról beszélgetünk.
A Pixel-féle HDR+ sok alulexponált képet fűz össze, ezért bizonyos helyzetekben az árnyékos részek kevesebb információt tartalmaznak.
Ebben a viszonylatban például az Almás mobilok jobban teljesítenek.Mondjuk mostanra már ez is kikerülhető a Pixeleknél, ha valakit nagyon zavar.
Ahogy mondod egyébként, a szoftver nagyon jelentős a végeredményt tekintve.
[link]
Itt például a bácsi pont beletekert a fotómba, de a mobil jól megoldotta a feladatot.
Ha a 4-es Pixelen tényleg több lencse lesz, akkor engem már meg is vettek.
A csúcskategóriás mobilok szinte alig különböznek a fotós képességeket tekintve.A Pixel családnál a kiegyensúlyozott teljesítmény az egyik pozitívum.
zazenke Fogadd el hogy nem vagyunk egyformák.Nekem a Huawei mobilok képalkotása nem tetszik, viszont a készülékeiket elismerem.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#181) aelod válasza Drakmusz (#180) üzenetére


aelod
veterán

+1
Btw nekem sem tetszenek a Huawei mobilok képei.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#182) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Ma vettem át a 3XL-t, ez az első Pixelem.
Még a frissítések települnek, szépen sorban... Aztán FR, majd belakás.

Első blikkre szokatlan a tiszta android, utoljára Nexus 6P volt ami ilyent futtatott. De hozzá lehet szokni. :)

[ Szerkesztve ]

(#183) Yeffy válasza Drakmusz (#180) üzenetére


Yeffy
veterán

En is csak a amulok a Nexus-os kepeiden is, el nem tudom kepzelni, hogy lehet ilyen jo minosegu fotokat loni mobillal, le a kalappal!

Irod, hogy az Almas mobilok nehany viszonylatban jobban teljesitenek. Erre a "Pixel-féle HDR+ sok alulexponált képet fűz össze" reszre ertetted? Vagy van esetleg (meg) mas is, amiben azok jobban/mashogy szuperalnak?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#184) leslien válasza gilfoyle (#182) üzenetére


leslien
nagyúr

mondtam neked...gratula hozzá... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#185) Drakmusz válasza Yeffy (#183) üzenetére


Drakmusz
őstag

Ez igazából helyzetfüggő.Az előkap és lő üzemmódban a két legjobb márka véleményem szerint.
Nincsenek kirívó hibák, egyenletes vonalélesség, a színhűség is rendben, jó dinamikatartomány.
Nincs felesleges túlélesítés és zajszűrés.
A megjelenített képi világ pedig eladja magát, talán így tudnám megfogalmazni.
A videóban viszont egyértelműen az Alma a bajnok.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#186) -Fireblade- válasza zazenke (#174) üzenetére


-Fireblade-
csendes tag

Ertelmezheto korulmenyek kozott nincs szamottevo kulonbseg a ket ejszakai mod kozott. Ahol tenyleg sotet van, ott meg fake mindketto... A zoom az 5x kivetelevel nagyonis osszehasonlithato, tudniillik a P30 Pro csak 5x optikai zoomot tud, minden mas ugyanugy digitalis. Elismerem nem volt rossz huzas a plusz zoom kamera. Aksiban az XL-el nekem semmi bajom nincs, de mint irtam most elfogult vagyok ez ugyben, mert a Nexus 6P-m rettento gyorsan merult mar, es az aksi csere is csak ideig oraig segitett.

(#187) gilfoyle


gilfoyle
őstag

A keresősávot és az áttekintést csak launcher váltással lehet eltüntetni?
Ha igen, melyik launcher ajánlott? Még mindig a Nova?

(#188) *RLaci* válasza gilfoyle (#187) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én ezt ajánlom. A gyárira épül,de elég sok minden állítható benne,vagy a Nova.

(#189) bbendre válasza zazenke (#179) üzenetére


bbendre
őstag

:R Igazad van. De akinek Pixele van és ezt választotta tudta, hogy mit választ. Nekem nincs olyan funkció ami hiányozna. Nem is tudom mi az amivel többet tud egy S10 vagy Six Minus 19R+ QHDRX telefon. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy mindenki megnézi melyik telefon mit tud és ahhoz választ mindenki telefont amire használja.
Én pl többet fotozók mint pulzust mérek. Nekem elég az aksi is. De tudom, hogy a HW ami benne van nincs benne a top 10ben (sem). Ha szavaznék akkor nem tudom ősszehasonlítani a telefonokat mert nincs tapasztalatom, nem próbáltam az S10 vagy Huawei P20 Prót sem hetekig, hónapokig. Azt tudom csak megitélni, hogy ami az elképzelésem volt a telefonról abban csalódtam vagy nem. Illetve, hogy amire használom arra mennyire felel meg.
Samsung Note8 telefonom volt és nagyon szerettem az Amoled kijelzőt valamint a túlélesített és túlszaturált képeket. De a két éves gyerekről jobb képeket készít a Pixel kevesebb a bemozdulást és utólag túl tudom élesíteni vagy szaturálni. Nekem erre bevált. Ha játszanák másik telefon kellene az tuti, de egy két éves gyerek mellett erre nincs időm :R

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#190) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Első töltéssel ez nem is rossz. Annyi csalás van benne, hogy kb. 5%-ot töltött, amíg felmásoltam rá néhány dolgot PC-ről.

És akkor a szokásos: tokot és fóliát honnan vettetek és milyent?

[ Szerkesztve ]

(#191) focvis válasza gilfoyle (#190) üzenetére


focvis
veterán

Amazonról Ringke, Aliról - tarcsiba - egy no-name tokot vettem. Asszem' van az eMAG-on is vmi.

Fóliával nem rontom el, mondjuk egy kicsi karcot már begyűjtöttem.

[ Szerkesztve ]

(#192) stickermajom válasza gilfoyle (#190) üzenetére


stickermajom
addikt

Én gyári Fabric Fog tokot használok és Brotec üveget. Utóbbi már elég karcos fél év után, lassan cserés. Tartalékba vettem kínai 1 dolláros üveget hozzá.

(#193) kvojnovics


kvojnovics
tag

Tiszteletem!

Csak egyetlen kérdés (ami tudom, felhasználói szokás függő): mennyi sot hozható ki belőle? Normál (nem játszom, nem facebookozom) szokások mellett 5-6 óra kihozható 1/1,5 nap mellett?

Köszönöm!

Igazából ennyi! Minden más kérdésemre találtam választ itt a fórumon!

Kellemes hétvégét!

(#194) Ricardo válasza kvojnovics (#193) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez nagyon sok összetevős dolog. Amiket felsoroltál az csak a töredéke. Mekkora fényerőn használod, milyen lefedettségű területen.....stb

(#195) kvojnovics válasza Ricardo (#194) üzenetére


kvojnovics
tag

Általában mindent autómatán használok... Jó lefedettségű terület...

Igazábol azért kérdezem, mert tavaly decemberben volt már nálam használatban és nagyon szerettem (fogalmam sincs miért adtam el)... Elgondolkodtam rajta, hogy újra nekifutok... De nem emlékszem rá, hogy ennyire pocsék lett volna az akkuidő... Lehet, csak a szép emlékeket őrzöm... :D

(#196) *RLaci* válasza kvojnovics (#195) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nekem 3-4 óra sotnál több sosem jött össze,1-1,5 napra le vetítve.Normál felhasználás,auto fényerő,játék nuku.

(#197) kvojnovics válasza *RLaci* (#196) üzenetére


kvojnovics
tag

Ezt egyszerűen nem akarom elhinni... Mármint biztosan úgy van ahogy mondod, de egyszerűen nem tudom elhinni...

Komolyan mondom szégyen szemre fogok venni egy Sony Xperia XZ1 Compact-ot! Az 2nap 6óra környéke volt, ha jól emlékszem...

De a kompakt kategóriában, nekem a Pixel design-ja, működése és természetesen a fotós képességei mai napig nagyon bejönnek...

Ui: tudom, a Sony csak 4,6"... de akkor is...

Erről vélemény: [link]

Vagy fake lehet?

Esetleg az android q javíthat valamit rajta?

[ Szerkesztve ]

(#198) *RLaci* válasza kvojnovics (#197) üzenetére


*RLaci*
addikt

Csak wifivel,lakásból ki nem mozdulva reggeltől estig,volt nekem is ennyi,de ez nem mérvadó.

(#199) ghiottone válasza kvojnovics (#197) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Pixel 3a-t nem nézted, az nem lenne elég? Nálam az első merítési ciklusban lefuttattam pár tesztet - Antutu, Geekbench. Kipróbáltam pár játékot kb. egy órán keresztül. Letöltöttem pár gigabájt adatot. Kamerát próbálgattam 50-60 kép és 3-4 30 másodperces videó erejéig. mindigGO TV 75%-os fényerő mellett kicsivel több, mint egy órát ment és az kb. 12%-ot fogyasztott. Hallgattam 1,5 órányi zenét Bluetoothon keresztül, Waze segítségével több, mint 1 órát használtam a gps-t + internet opera böngészővel, YouTube, stb. nyomkodása és így 24 óra alatt 7%-ra merítve kicsivel több, mint 6 óra kijelző időt sikerült elérni.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#200) kvojnovics válasza ghiottone (#199) üzenetére


kvojnovics
tag

Hát, most meg leszek kövezve, de annak ellenére, hogy elgondolkodtam azon is, van egy-két dolog ami nem jön be: tudom csak pár milliméterekről beszélünk, de nagyobb 6mm magasabb, 2mm szélesebb (így megtarthatnám a Xiaomi Mi9 SE-t); aztán gyengébb SOC (bár nem tudom, hogy használat közben feltűnne-e); nincs visual core (valamivel gyengébb minőségű képek; amiről szintén nem tudom feltűnne-e); és ha jól tudom a háttértár is lassabb (megintcsak fogalmam sincs, hogy észre venném-e)... És a vezeték nélküli töltést még kihagytam... :DDD

Tudom magasra tettem a mércét; tól sokat várok el... :DDD

Mindenesetre köszönöm a hozzászólást! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.