Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) alexandrosz


alexandrosz
aktív tag

Kis színes:

Az új munkahelyemen nem használhatom a régi telefonszámom, új sim kártyát kaptam. Mivel a régi már 24 éves és nagyon a szívemhez nőtt, ezért dual sim-es telót voltam kénytelen választani, azaz a Pixel 3-mam dobozba került..volna, de meghibásodott a fiam karácsonyra kapott Redmi 8 Proja, így a javítás idejére odaadtam neki a Google telót.
Múlt héten jött vissza a Xiaomi, de a srác azt mondta, hogy szeretné, ha maradhatna Nála a Pixel :D
Én meg szívok a Samu S20 FE-vel.

(#752) bbendre válasza alexandrosz (#751) üzenetére


bbendre
őstag

Ez nagyon aranyos és jó történet.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#753) alexandrosz válasza bbendre (#752) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

:)
A helyzet az, hogy azt tapasztalja, hogy a Pixel működik. Nem fagy, gyors, telefonálásra is lényegesen pöpecebb (nem visszhangzik, jó a proximity szenzor, stb.), s nem hatalmas tégla egy gyerek kezében, jó a kamerája. A Xiaomi SOT-ja sokkal jobb, mégsem szívesen cserélné vissza.
Én kaptam egy Samu S20 FE-t, ami 2.5 hónap alatt több gondot okozott, mint a Pixel 2 év alatt. Ilyenkor becsüli meg igazán az ember a jót.

[ Szerkesztve ]

(#754) bertagab válasza alexandrosz (#685) üzenetére


bertagab
csendes tag

Hetek óta küzdök és pattanok lefele a szervizekről, esetleg lett valami megoldás 1 év alatt? Hálás lennék a válaszodért, köszi!

(#755) alexandrosz válasza bertagab (#754) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Szia!
Lett. Persze, kijelzőt nekem kellett szerezni, de az Aréna Mall földszintjén lévő (Tescotól pár méterre) szervizben kicserélték és azóta is hibátlan.

(#756) bertagab válasza alexandrosz (#755) üzenetére


bertagab
csendes tag

oh, köszi a választ, sztem tudom melyik ez a szerviz, kb csak erre van pixel fronton ajánlás. Nem lesz akkor olyan egyszerű (mármint arra gondolok, hogy van valami touchable, meg non touchable rész, kb elképzelésem nincs h pontosan mit kell szerezni), de betipegek és megbeszélem velük. Nagyon köszi mégegyszer a gyors reakciót :)

(#757) alexandrosz válasza bertagab (#756) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Szívesen!
A notebook-alkatreszek webáruházban talán még lehet rendelni hozzá kijelzőt.
Nyilván Kínából is, de az rizikósabb.

(#758) focvis válasza bertagab (#756) üzenetére


focvis
veterán

Nekem félig megdöglött P3-am, a kijelző egyben:
- elment a hangja 90%-a és engem is alig hallanak,
- a képernyő 80%-án szürke fátyol van, ami időnként vándorol,
- amikor tele lett vele a hócipőm, földhöz vágtam 2x, azóta nem látja a SIM-et és a hátlap szilánkos. De a kijelző oké. :D

(#759) leslien


leslien
nagyúr

üdv, Gcam működik a 4k60fps?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#760) bbendre válasza leslien (#759) üzenetére


bbendre
őstag

A P3-al? Nem, sajnos nem tudtam meghackolni sehogy sem pedig probaltam.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#761) leslien válasza bbendre (#760) üzenetére


leslien
nagyúr

ok , köszi...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#762) sqpp válasza leslien (#761) üzenetére


sqpp
őstag

Az valamilyen szinten szerintem korlátozta a Google sajnos, pedig birta volna :(

(#763) matyiGo


matyiGo
aktív tag

Ugyerzem sajna a pixel 6al nem kaptunk alternativat. 3 eve hasznalom ezt a telefont es az egyetlen okom a cserere a szoftverfrissites lesz. Meg talan az elhasznalodo aksi. De a szupernagylato szelfikamera nagyon fog hianyozni. Es pixel 5 lesz belole. A kamerat itt oltogatjuk hogy regi meg minden, de szerencsere filmel foglalkozom igy mondhatom hogy semmit nem fejlodtek a szenzorok a pixel 3 ota ami erdemi kulonbseget okozna a kepalkotasban, kiveva hogya pixel 6 pixelhaboruja miatt az ejszakai videozas szarabb lett. A kepreszltesseg oszinten nem erdekel. Nem ad es nem vesz el a gyakorlatban.
:))
Most raktam fol egyebkent az android 12. Nem javaslom egyelore, jo meg minden csak a mikrofon engedelyekkel van baja az appoknak. Wazeban nem tudom hasznalni es egy masik topikban olvastam hogy a duolingo app sem. Szoval turelem. Illetve lehet hogy a 11 egy okosabb dizajn, de aztmajd eldonti a jovo.. 😌

(#764) bbendre válasza matyiGo (#763) üzenetére


bbendre
őstag

Sajnos a Pixel 3 volt a legjobb kamerás mobil fényképezésre. Az 50Mpx szenzornak semmi értelme szerintem sem. Nem lesznek jobbak a képek.
Az Android 12 pedig véleményem szerint az egyik legrosszabb design. A beta 2 óta használom és nekem nagyon nagyon nem tetszik pedig azt hittem, hogy fog. A ballra rendezett Fő widget sem nyerte el a tetszésemet. Valahogy az egész Android 12 egy félkész tákolt valami érzetét kelti.
Én is csak a frissítések miatt adtam el a mobilt de nem tudom, hogy mit vegyek...

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#765) matyiGo válasza bbendre (#764) üzenetére


matyiGo
aktív tag

teljesen tanácstalan vagyok én is.
tepsitelefonok mindenütt, közepese dizájnokkal.

És persze továbbra is viccesek a mobilarénás tesztek :D mármint a fotó képesség elemzésnél. meg nézi az árcédulát a gyerek aztán bekopipészteli a kategóriára vonatkozó leírást a képrészletességről meg a dinamikáról :D igényesebb arcok még a szinonimaszotáron átfuttatják egyszer a szöveget, aztán kész. Ahelyett hogy megnézné hogy technológiailag 2016-körül megragadtunk, csak az algoritmusok "gyorsulnak" meg az izlések változnak.

(#766) bbendre válasza matyiGo (#765) üzenetére


bbendre
őstag

Teljesen egyet értek veled. De a képminőségben történ visszalépés. Nézd meg a Pixelek szineit, élességet, stb... sajnos ez van...

"izlések változnak".

Valahol olvastem egy nagyon igaz leírást. A Samsung Koreai a Xiaomi kínai. Mindkét országban a szép fehér bőr a divat és szépség ideál.

Én most rendeltem egy Pixel6-ot de már nagyon gondolkozom, hogy el kellene adni és egy régebbi Pixelt kellene használni. Én sem tudom mi lenne jó.
Ahogy nyomkodom az Pixel5-öt és az Android12-t már szeretnék IOS-t használni pedig nem akarom :D

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#767) matyiGo


matyiGo
aktív tag

Nekem is ez van. Ha kifut az utolsó frissites pixel 3ra, még várok 3 honapot. Aztán veszek egy 13as iphonet. Az megint jó lesz 4 évig. Az amit a pixel 6 csinal ejszakai videofelvetel neven az vállalhatatlan. Az iphonban meg lett eleg akksi hogy futtassa a google appjaimat a hatterben.

(#768) bbendre válasza matyiGo (#767) üzenetére


bbendre
őstag

Igen, szerintem is ez a helyzet. Az AOD és a Now Playing hiányozni fog, de valamit valamiért...

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#769) matyiGo


matyiGo
aktív tag

2 nap alatt nagyon megkedveltem a 12es androidot. Ha a mikrofon engedely bugot javitjak fullos lesz.

(#770) alexandrosz


alexandrosz
aktív tag

Időnként még mindig nagyokat röhögök a dxomark kamu ranking tábláján.
Pixel 3 102 pont. Felette Realme-k, Poco, OnePlus Nord, stb.
Jelenleg kényszerből (dual sim) egy S20FE-t (dxo 115 pont) használok. Tegnap este kiszaladtam és lefotóztam a házunk karácsonyi kivilágítását, aztán megnéztem ugyanezt tavaly fotózva a Pixellel.
Köszönőviszonyban sincs egymással a kettő. Biztosan lehet mókolni, makkolni, állítgatni, állványra tenni a telót, de point and shoot módban ez a telefon még mindig zseniális.
(Megjegyzem, szórakoztam a samuval pár percet, de nem igazán tudott normális erdményt produkálni :DDD )

(#771) bbendre válasza alexandrosz (#770) üzenetére


bbendre
őstag

Én mostanában adtam el a P3-at és nagyon bánom. Utána jött egy Note20Ultra ami most dobozban van, egy Pixel5 és most Pixel6Pro.
Hiába az 50mp szenzor a P6Pro-ban, a Pixel3 verhetetlen "point and shoot" módban. A Note20U-t pedig botzalom :D Sajnos Pixel6 is csalódás. Én visszasírom a 12Mp szenzort a régi GCam-al.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#772) matyiGo


matyiGo
aktív tag

Amúgy tegnap előtt jött biztonsági frissítés. Szóval még gondolnak rá, plusz javították a mikrofon bug-ot, de azt nem tom hogy egyik napról a másikra megszünk.
Zseni ez a telefon.

(#773) matyiGo


matyiGo
aktív tag

Még annyi apróság hogy néhány hete a 2021es MKBHD blind tesztet konkrétan megnyert a google pixel 5a, ami ugyanez a szenzor +szoftver.... hiába volt bent a 13pro iphone a brutális lencsetagjaival.

(#774) bbendre válasza matyiGo (#773) üzenetére


bbendre
őstag

A Pixel 3 ha indult volna a MKBHD blind teszten megnyerte volna. A legjobb fotós telefon. Nekem most P6 Pro van és visszasírom a P3-at.
btw a hibajavítás sajnos csak 1 darab kritikus volt, hogy néha nem lehet hívni a segélyhívó számokat. Máshoz sajnos nem nagyon nyúltak mivel a Pixel 3as széria már nem támogatott készülék. :(

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#775) alexandrosz válasza matyiGo (#773) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Vakteszten szerintem kevés ellenfele van.
Bezzeg, ha a tesztelők látják, hogy Xiaomi és Samsung.. :DDD :DD
Múlt héten magenta színű, függőleges csíkok kezdtek előjönni a fiam P3-asának kijelzőjén. Ez sajnos már egy cserélt panel, az eredetit én törtem össze 1.5 évvel ezelőtt.
Azt hiszem, ez a vége, lezárul egy korszak.

(#776) bbendre válasza alexandrosz (#775) üzenetére


bbendre
őstag

Nálunk is így volt :R

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#777) Khadris


Khadris
csendes tag

Sziasztok, jöttem aggódni.
(Azért csak most, mert életem első telefonja, amivel soha semm gond nem volt.)

Azt mondják, hogy most volt az utolsó biztonsági frissítés, több nem lesz, adjam el a telefonomat, és vegyek másikat. De én nem akarok másikat :(

Van bármi megoldás arra, hogy a vadiúj android 12-re felhekázzam a kiadott patcheket?
Ha nincs, mi a legjobb megoldás arra, ha tovább akarom használni? Csináljak egy üres google profilt, semmi adattal benne, amit ellophatnak, és használjam úgy?
Ti cseréltek? Mi lehet méltó utód? Valaki írta a Pixel 5-öt. :F

(#778) bbendre válasza Khadris (#777) üzenetére


bbendre
őstag

Szia, a Pixel 3 és XL nagyon jó telefonok. Valóban októberben megszűnt a terméktámogatás a telefonra és tovább nem kap frissítéseket. Hivatalosan nem is lehet tovább frissíteni, csak kizárólag "külső forrásból". Ehhez Bootladert kell nyitni és root-olin a rendszert.
Amennyiben nem használod a telefont céges környezetben sok hátrányod nem származik a gyári FW-vel. A telefon továbbra is használható és minden alkalmazás frissül rajta.

- Én kb fél éve cseréltem, de én amúgy is nagyon sűrűn cserélek telefonokat
- Méltó utód a Pixel 4/Pixel5. Esetleg Samsung FE, S21... De persze ezek már Samsungok.

Hozzáteszem, hogy nagyon kicsi az esély, hogy a telefonodat feltörjék. Nagyon sok Samsung telefon 3 havonta kap frissítést. Van amelyik évente két alkalommal. A Pixel6 két hónapig nem kapott frissítést. Amennyiben nem kormányzati célpont vagy egy 0 Click exploitnak kicsi az esélye.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#779) Khadris válasza bbendre (#778) üzenetére


Khadris
csendes tag

Ez a céges környezet elgondolkodtatott, megkérdeztem az IT-t, de ők megnyugtattak, hogy a kétlépcsős hitelesítés minden ellen véd, és mivel céges domainbe meg szoftverekbe nem lépkedek be telefonról, így nincs okom aggódni.

Gondolom a bootloader nyitást nem úszom meg, sem akkor, ha a még béna android 12 helyett vissza akarom tenni a stabil 11-et, vagy csak a következő frissítéseket, úgyhogy ennek utánajárok.

Köszi az infókat :)

(#780) bbendre válasza Khadris (#779) üzenetére


bbendre
őstag

Nincs mit. A kulonbseg az, hogy ha visszamesz a hivatalos 11-re a bootloadert be tudod zarni es nem kell rootolni azaz biztosagban vagy :)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#781) alexandrosz válasza bbendre (#778) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Jajjj, az FE-t ne említsük, mint méltő utódot :O
Azt használok, nagyon messze van ettől a címtől.

(#782) Ganzer válasza alexandrosz (#781) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Megkérdezhetem hogy mi a baj vele?

(#783) alexandrosz válasza Ganzer (#782) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Meg.
A kamerája gyengébb, mint a Pixelé. Az akkuja szar. Melegszik. Belassul, mostanában egyre inkább.
Autóban töltve sokszor úgy felmelegszik, hogy nem engedi tölteni magát rendesen - télen! Nyáron sokkal rosszabb 😛

(#784) leslien válasza alexandrosz (#783) üzenetére


leslien
nagyúr

neked melyik van? SD vagy Exynos?
csinálj már róla egy képernyő képet...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#785) Ganzer válasza alexandrosz (#783) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Kösz a választ, ez elég rosszul hangzik..

(#786) alexandrosz válasza leslien (#784) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Exynos

(#787) leslien válasza alexandrosz (#786) üzenetére


leslien
nagyúr

máskor azért írd már oda,h mid van pls.. ;) mert a kolléga venne , és sztem elég jó alternatíva a SD S20 FE...

Ganzer
S20 FE Snapdragon verzát veheted nyugodtan...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#788) alexandrosz válasza leslien (#787) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Sorry, az SD-s valóban jobb.
Bár, akinek nagyon bejött a P3 mérete, az biztosan fanyalogni fog.

(#789) MacEdm


MacEdm
tag

Sziasztok!
Mennyire érdemes még Pixel 3-at venni így, hogy 2022. februárban kapta meg az utolsó frissítést?
Mennyit érhet most mármint mennyiért lehetne venni ? 40-50k körül?

(#790) Rogio válasza MacEdm (#789) üzenetére


Rogio
csendes tag

Én tavaly nyáron vettem amerikából eBay-en 98$ (licites volt) + 16.000Ft vám+póstáér, összes kb 45.000Ft volt. Akkoriban 70.000Ft körül mozgott itthon.
Most olyan 60-80$ körül állnak be a licites árak, viszont a dollár sokkal drágább, szóval maradt a 45 körüli import ár, meg merem kockáztatni, hogy az itthoni ára sem esett sokat, bár jófogáson most egyet sem látok.

Itthon elég nehéz vele összefutni, így piaci árat sem könnyű mondani rá. Ha veled szembejött egy 40-50k-ért, nézd meg milyen állapotban van. Hasonlísd össze mit kapnál ennyiért, ha neked megéri, csapj le rá.

Oké tudom, ez így nem nagy segítség, de nézzük a pro/kontrát

Pro:
Még mindig erős hardver
Baromi jó kamera
Kis méret
(12-es droid, azért zárójelben mert lassan csorog máshova is, és kinek előny kinek hátrány)

Kontra:
Kb beszerezhetetlen
Kb javíthatatlan
Nincs több frissítés
1.5 napos üzemidő (nekem ez a legfájóbb pont)

Jó teló? Határozottan igen. Megéri éjszakákat böngészni a Jófogás/MA apró/FB market szentháromságot? Határozottan nem, van más hal is a vízben. Az ára nem nagyon fog esni, arra ne várj, elég ritka ahhoz hogy tartsa az értékét.

(#791) giroud199


giroud199
aktív tag

Halihó ,valakinek nem lenne eladó Pixel 3xl -hez tok és üvegfóliája? :F
Sehol nem talalok már hozzá normalis tokot :U

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#792) sqpp


sqpp
őstag

Szomorú kicsit, de oda jutottam, hogy nincs opció már Telekomon meg kb sehol... Alig van már vállalható telefon márka, a Sony-tól semmi vagy ha igen, akkor szenny, az SE ami jó volt halott, Motorola, Nokia, Blackberry szintén eltűnt, Samsung 700 ezert akar egy telefonért. Nexus meg nincs, helyette van Google, de 3-4-es után szinte semmi változás vagy épp a képernyő, vagy az aljzat megy kakára.

Kb van Huawei, Redmi, amik kicsit sem vonzanak, csak a baj van velük családnál, haveroknál.

Kompromisszum, nem kompromisszum, annó az SE vagy Nexus vonalon semmi bajom nem volt sose, ha meghalt a szoftverfrissítés, akkor ment rá főzött ROM és még használhattad +2-3 évig, plusz extrákkal. Mennyire egyedi telefonokat gyártottak korábban, most meg már szinte minden ugyan az...

Sajnos nekem itt vége az Android vonalnak, akár mennyire is bírtam, válasszak 2-3 márkából vagy vállaljak be valamit, amiről alig tuddni valamit...

Nekem iPhone 13 lesz most... aztán majd kiderül..

(#793) giroud199 válasza sqpp (#792) üzenetére


giroud199
aktív tag

Jól döntöttél ,nem fogod megbánni :B

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#794) bbendre válasza sqpp (#792) üzenetére


bbendre
őstag

Én már váltottam Pixel 3-4-5-6 utána pro... és most Iphone 13 Pro Max :D. Sajnos imádom. Atom stabil telefon. A fényképezés lehetne jobb. de így is nagyon jó!

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#795) stickermajom válasza sqpp (#792) üzenetére


stickermajom
addikt

Hasonló logika mentén P3 -> i13 Mini váltást csináltam decemberben. Nem bántam meg.

(#796) Ganzer


Ganzer
aktív tag

[link]
Google és iFixit közöss kollaboráció, lehet pixelt szerelni otthon is. :)

(#797) zraw


zraw
csendes tag

Sziasztok,

én még vígan használom a Pixel 3-at, direkt Android 11-en hagytam eddig. De olvastam, hogy nemrég kijött egy utolsó utáni frissítés, amiben csomó szolgáltatónál elérhetővé tették a VoLTE-t. Esetleg ez a magyar szolgáltatókra is kiterjed? Yettel talán? Mert akkor frissítenék az utolsó Android 12-re.

(#798) rankesz válasza zraw (#797) üzenetére


rankesz
veterán

Pixel 6-ból kiindulva kb csak a telekom kapott volte profilt, többi szolgáltató 6-oson csak root és magisk modul estében megy 4 ill. 5g-n

(#799) bbendre válasza zraw (#797) üzenetére


bbendre
őstag

Maradj Android11-en ameddig lehet. A legtöbb hibajavítás a 12 hibáit javítja. A VoLTE csak az Amerikai Global Provider-erekre vonatkozik. (Nálunk a T).

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#800) Lookenewl


Lookenewl
újonc

Sziasztok!

Akksit cseréltem a Pixel 3-asomon, ami sikerült is, viszont azóta nem megy a kamera.
Tudnátok tippet adni, hogy mi szállhatott el?
A hátlap leszedésénél sérthettem meg az optikát?
Vagy az alaplapon mehetett el valami?
Nem tudom, hogy szoftveres vagy hardveres a probléma, a hátlap leszedése és az akku csere előtt működött a kamera problémamentesen.
Tudom, ez így látatlanban kicsit jóslás kategória, de hátha találkozott már valaki hasonlóval.

(#801) rankesz válasza Lookenewl (#800) üzenetére


rankesz
veterán

Elsőre szalagkábelre tippelnék, az szakadhatott meg / jöhetett fel a lapról

(#802) Lookenewl válasza rankesz (#801) üzenetére


Lookenewl
újonc

Ennyi látszik:

(#803) sqpp válasza Lookenewl (#800) üzenetére


sqpp
őstag

Szia.

Eredeti OEM akksi volt vagy utángyártott?

(#804) Lookenewl válasza sqpp (#803) üzenetére


Lookenewl
újonc

Szia,
ezt vettem bele, én OEM-nek gondoltam. A képen már az új van a telefonban.

Illetve még arra lettem figyelmes, hogy az előlapi kamerák sem működnek.

(#805) sqpp válasza Lookenewl (#804) üzenetére


sqpp
őstag

Hát így passz, valószínű a szalagkábel lehet, esetleg más akörüli alkatrész amikor szétszedted magát a ragasztást?

(#806) Lookenewl válasza sqpp (#805) üzenetére


Lookenewl
újonc

Próbáltam óvatosan szétszedni, nem túlságosan a hátlap alá tolni a műanyagot, amivel szétszedtem. :(

Még egy dolog jutott eszembe: az alábbi két képen pirossal jelölt alkatrésznek érintkeznie kell, hogy működjenek a kamerák?
Vagy levett hátlappal is működniük kellene? (Az elsők sem működnek sajnos.)

(#807) rankesz válasza Lookenewl (#806) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem vidd be szervízbe, elképzelhető hogy nincs nagy baj, egy tapasztalt szervízes gyorsan megmondja / oldja

(#808) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Srácok, hogy tudok android 12-ről vissza lépni 11-re? Már így vettem hogy 12 volt rajta, de szerintem csak vissza fogja a telefont :( Válaszotok előre is köszönöm.

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#809) bbendre válasza n0is3es (#808) üzenetére


bbendre
őstag

Ezzel nem lehet? https://flash.android.com/
Sajnos most nem tudom megnézni...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#810) giroud199 válasza Lookenewl (#802) üzenetére


giroud199
aktív tag

Szerintem húzd újra a telefont...
egy hátlap leszedéstől fizikai probléma nem lehet a kamerákkal, persze ha szalagkábelekhez nem nyúltál.. :R

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#811) n0is3es válasza bbendre (#809) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Még nem próbáltam de megnézem, és köszi :)

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#812) n0is3es válasza bbendre (#809) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Köszi és siker :D Mintha Android 11-el pörgősebb lenne a telefon ;)

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#813) bbendre válasza n0is3es (#812) üzenetére


bbendre
őstag

nincs mit :) Igen, az Android 11 volt a legjobb idáig. :R

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#814) rankesz válasza bbendre (#813) üzenetére


rankesz
veterán

Nemrég olvastam hogy a 12 gyakorlatilag félkész se volt mikor kiadták, a 13-ra forrta ki magát az új irány. Azt viszont a 3 már nem kapta meg, szóval én n0is3es helyében inkább feltennék egy custom 13 alapú romot
Pl ezt

(#815) n0is3es válasza rankesz (#814) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Snapi 845-re Android 13? Szerintem kissé erős lenne :D Marad az Android 11, jövő héten remélem már megjön a Xiaomi 12T-m, addig kibírom így

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#816) rankesz válasza n0is3es (#815) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem meg simán elbírná

(#817) bbendre válasza rankesz (#816) üzenetére


bbendre
őstag

Elbírja, de nekem az Android 11 sokkal jobban bejött mint a 12 vagy a 13.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#818) zraw


zraw
csendes tag

Valaki megcsinálta a Pixel 3-ra a hazai VoLTE-t? Akár egy magas órabért is fizetnék ha valaki segítene benne, mert ez a telefon továbbra is ultra stabil, megfelelően gyors, kicsi, és a hátsó ujjlenyomat leolvasó is kényelmesebb, mint a maiak. Nem szívesen cserélném, csak a 3G kivezetése miatt.

(#819) Badni


Badni
csendes tag

Sziasztok!
Van még itt valaki, aki napi szinten használja a Pixel 3 -at, esetleg Pixel Experience ROM-mal?:)
A kérdésem az lenne, hogy másnál is előfordult-e, hogy telefonhívásnál a képen látható hibaüzenetet dobja fel a telefon?
Valakinek valami tipp?

(#820) bbendre válasza Badni (#819) üzenetére


bbendre
őstag

Sajnos már rég nem, viszont keresd meg az appok között a Adaptive ... appot. Állítsd vissza a gyárit (frissítés előtti állapotot) vagy iratkozz fel a beta-ra ha van ilyen.

Vagy menj be a beállításokba, hálózat és kapcsold ki az Adaptiv ... -ot ameddi nincs frissítés. Jobb ötletem nincs

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#821) Badni válasza bbendre (#820) üzenetére


Badni
csendes tag

Köszönöm a választ!
Visszaállítani nem tudtam, csak ki-be kapcsolni lehetett, de sajnos mindkét esetben ugyanezt a hibaüzenetet dobta fel telefonálás közben.
Frissítés már sajnos nem is lesz, júliusban jött ki az utolsó Pixel Experience ROM Pixel 3-hoz. :(
Nem értem, Pixel3a-n is ugyanezt csinálta a PE ROM. :F

(#822) bbendre válasza Badni (#821) üzenetére


bbendre
őstag

Az Adaptive connectivity service nem rész az OS-nek, ugyan úgy a Play store frissíti. (Ha jól tudom). Tuti le lehet szedni a frissítéseit és lehet tiltani is.

felül 3 pötty és uninstall updates

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#823) Badni válasza bbendre (#822) üzenetére


Badni
csendes tag

Root-olni kell ehhez a telefont? Mert csak flasheltem rá a PE ROM-ot, root-olva nincs a telefon.
Sajnos alkalmazásként nem találom, sem Playstore-on, sem a telefonon, csak a beállításokban tudom ki-be kapcsolni...

(#824) bbendre válasza Badni (#823) üzenetére


bbendre
őstag

A sima rom-okon elvileg ott van, onnan van a Screen shot is. Sajnos most nem tudom mi a helyzet. Pixelből csak az 1es van most nálam. Ha nincs ott nincs jobb ötletem sajnos :(

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#825) Badni válasza bbendre (#824) üzenetére


Badni
csendes tag

Köszönöm a választ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.