Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

MOTOROLA NEXUS 6

KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) -juc- válasza sqpp (#7350) üzenetére


-juc-
aktív tag

Használd egészséggel! :C

(#7352) Stospam


Stospam
tag

Nos kész az aksicsere, -juc- kommentje alapján szervizzel nem is próbálkoztam, hanem Ali-ról rendeltem OEM aksit és én raktam bele. Nem mondom, hogy minden nap csinálnám, de egy óra alatt megvolt és nem volt annyira vészes, mint gondoltam. Az eredeti aksi négy év után egy USB-s mérő alapján ~1000 mA/h-ás volt... gondolhatjátok, hogy mennyit bírt :) töltőtől-töltőig. Egy link ha valaki belefog:
https://www.ifixit.com/Guide/Nexus+6+Battery+Replacement/35878

[ Szerkesztve ]

(#7353) -juc- válasza Stospam (#7352) üzenetére


-juc-
aktív tag

:C
Az újat is megmérted? Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy vajon mi(lye)t árulnak.

(#7354) Stospam válasza -juc- (#7353) üzenetére


Stospam
tag

Igen. Első teljes töltés, miután lekapcsolt a telefon a full-ig 1:51 perc telt el, QC2.0-val és 1625mAh-át ír a "műszer". Bizonyára figyelembe kellene venni, hogy nem lehetett benne 0 kapacitás, ha még le tudott kapcsolni, és még ki tudja hány körülményt, de nekem ennyi elég.
Érzésre sokkal tovább bírja egy töltéssel. Idén kap egy LineageOS 16-ot, ha lesz rá, és még néhány évig tudom használni. (Egyáltalán nem komfortos, hogy azért kellene valamit eldobnunk, mert a gyártó nem frissíti a rendszert és nem is érdeke ez, mivel az eladásból van a pénz nem a támogatásból, de ez már egy másik topic témája.)

(#7355) Nabuk


Nabuk
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Nexus 6 telefonom, már másfél éve. Most szerettem volna használni a QI töltést. de nem működik. A töltő más telefont, tabletet tölt.
Vajon mi lehet a gond?

Köszönöm a segítséget

(#7356) 8zabi


8zabi
őstag

megjelent a LineageOS 16.0, ami már Android 9.0, azaz Pie alapokon nyugszik

tölthető innen, egyelőre nincs sok visszajelzés, úgyhogy frissítés előtt ajánlott egy alapos mentés

(#7357) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Haliho!

Mai nappal nyugdijazom hon szeretet Nexus 6om. Egy Mi 9 valtotta a daily driver szerepkorben. Meglatom majd, hogy muzsikal, s ha nem tetszik, akkor majd valtok valami olyanra, ami megkozeliti.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7358) Stospam válasza 8zabi (#7356) üzenetére


Stospam
tag

Köszi. Neked esetleg már az van fent? Miről váltottál? Tapasztalat?
Ha nem, akkor tudsz egy linkkel segíteni, hol a Nexus 6-hoz kapcsolódó LineageOS fórum?

Egyelőre annyit olvastam róla, hogy VoLTE-t nem tud a 16.0, de az nekem nem fájna. A gyári Android már nagyon régi rajta, utolsó biztonsági frissítés 2017-ben volt... Ami az esetleges stabilitási problémán kívül fájna az a gyári kamera APP amiben tudok csinos körpanoráma fotókat készíteni.

(#7359) sqpp válasza Stospam (#7358) üzenetére


sqpp
őstag

Azt bármikor tudsz telepíteni más ROM-ra :)

(#7360) Stospam válasza sqpp (#7359) üzenetére


Stospam
tag

Köszi.

(#7361) Stospam válasza Stospam (#7358) üzenetére


Stospam
tag

Közben megtaláltam a fórumot:
https://forum.xda-developers.com/nexus-6/orig-development/rom-lineageos-16-0-nexus-6-shamu-t3906045

(#7362) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Cirip cirip :D

⭐ Stella

(#7363) sqpp válasza radi8tor (#7362) üzenetére


sqpp
őstag

:U

Az én Nexusom már lassan a 4. tulaját tapossa még mindig hibátlanul és gyorsan, csak hogy írjak valamit..

[ Szerkesztve ]

(#7364) MPeter87


MPeter87
őstag

Imádtam ezt a telefont és a mai napig boldogan gondolok vissza rá. :)
Sok használtan vásárolt telefon után őt újonnan vettem és nagyon kellemes meglepetés volt, mikor kibontásnál megláttam, hogy mekkora tepsi. :DDD

(#7365) 8zabi


8zabi
őstag

régi barátom a Nexus 6 nálam tartaléktelefonként szolgál, ha esetleg az elsődleges feladná a mindennapi harcot

ma újrahúztam nulláról, kapott Android 11-et a LineageOS 18.1 képében, köszönjük a fejlesztőknek :R

(#7366) sqpp


sqpp
őstag

Bef*sok, volt egy Nexus 6 ami kb pontosan 6 gazdit elt meg. Havertol kaptam, mert o kettot kapott valamiert. Tole vettem meg. Aztan havernak karacsonyi ajandek volt, mikor Pixel 3ra valtottam. Utana megkapta valami haverja. Aki szinten kolcson adta valakinek, aki vegul kinthagyta a kocsi tetejen es lenyultak :((( :D

Mekkora elete volt.

(#7367) k_zizzie


k_zizzie
csendes tag

Az en nexusom is megvan meg, ot egy huawei p10re valtottam anno, ugyanis ex ripityara torte :((( utana kicsereltettem a kijelzojet "jelentektelen" 30 ezerert :DD azota is hibatlan, semmi baja, bar egy rendszerfrissitesnek nagyon orulne szerintem. Tartalek telefonkent szolgal, soha soha nem fogom eladni, az tuti :) nagyon sok szep emlek fuz minket ossze.
Sosem felejtem el mennyire vartam h megerkezzen Angliabol :)
azota van egy Honor 20am, amit imadok, de a Nexus az Nexus marad :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.