Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

MOTOROLA NEXUS 6

KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) levike92


levike92
tag

Sziasztok. Nekem jelenleg 14.1 van és saját magától felajánlotta ma a teló a 15.1-re frissítést. Ha rányomok lefrissíti magát értelmesen vagy ezt recoveryből kéne gappsal mindennel? Mert akkor inkább hagyom. De ha lefrissítené magát akkor rányomok. Csak mert eddig azt olvastam, hogy hivatalosan nem lehet 14.1-ről 15.1-re.

(#7302) 8zabi válasza levike92 (#7301) üzenetére


8zabi
őstag

gapps csere szükséges, azt magától nem fogja feltenni

1. format system
2. lineage 15.1
3. gapps

kell a legújabb twrp (ami már azért elég régi)

így minden beállítás és alkalmazás megmarad

[ Szerkesztve ]

(#7303) kovigyuri


kovigyuri
tag

Sziasztok!

Fent van a Lineageos mai verziója, de a root nem sikerül.
Amit Lineage os WIKI -n irnak (LineageOS su add-on arm verzio) azt tettem fel twrp alatt.
Csak egy hibat ir: Skipping Digest check: no digest file found
warning no file contexts
installing su addon
done

mit csinálok rosszul?
Köszönöm a segítséget.

(#7304) kovigyuri válasza kovigyuri (#7303) üzenetére


kovigyuri
tag

storno, ez is megvan...
[link]

(#7305) EasyKnight


EasyKnight
tag

Üdv :)
Úgy érzem, hogy az új rendszer alatt halkabb lett a fülhallgató. Tudtok ajánlani vala szoftveres megoldást ehhez a készülékhez? :)

(#7306) -juc- válasza EasyKnight (#7305) üzenetére


-juc-
aktív tag

Őszintén nekem is volt egy ilyen érzésem. Sőt, valójában mintha hol erősebben, hol gyengébben szólt volna a füles. (Ezért azt hittem, esetleg a gyári füles döglődik.)
Beleolvastam az XDA topikba, ott is felvetette valaki a problémát kb. egy hete, de nem érkezett válasz.

A hétvégén odaadtam a telefont az öcsémnek. Kb. 2 hete vettem helyette egy HTC U11 plus-t. Elég szkeptikus voltam, az ízlésem szerint nem jó irányba tartanak a telefonok, és ez tűnt még egy viszonylag kevéssé rossz választásnak. Én magam vagyok a legjobban meglepődve, hogy elégedett vagyok vele. Furcsa, hogy érintetlen rendszerrel kell használni (azt leszámítva, hogy jópár alkalmazást letiltottam), de az utóbbi időben már leszoktam az állandó mókolásról. Be tudtam majdnem teljesen olyanra állítani, mint az N6-ot, bár néhány root alkalmazás azért hiányzik...
Meg akartam tartani a Nexust, mert ez volt az eddigi legjobb telefonom, de 2 hét ide-oda pakolászás után lassan úgyis bedugtam volna a fiók mélyére... A tesómnál még élhet egy kicsit.

(#7307) sqpp válasza -juc- (#7306) üzenetére


sqpp
őstag

Szerintem az akksival való tökölés sem ér annyit, lehet, hogy sikerül, lehet hogy nem.

Én úgy vagyok, hogy valahogy kihúzom még a Pixel 3 XL-ig. Mert ugyebár a 2 XL megvehető lenne, no de minek, ha hamarosan jön az elvileg Snap 845-ös 6 giga RAM-os verzió..

[ Szerkesztve ]

(#7308) -juc- válasza sqpp (#7307) üzenetére


-juc-
aktív tag

A teljes történethez hozzátartozik, hogy pár nappal korábban beleejtettem a telefont egy bögre forró teába. :B Szerencsére a hátlapjával kapta el, és a műanyag tok megvédte. Még az USB-nyílásnál sem ázott be, amit őszintén nem értek. A laptopomból viszont ezt követően 2-3 deci teát csurgattam ki... de egyelőre annak sincs baja. (kopp-kopp)
Az akkucsere nagyon érett, de ilyen előzmények után nem akartam venni akkut, hátha mire ideérne, jobb létre szenderül a telefon. Ha bírja és tesóm is úgy dönt, hogy kéne, akkor majd megpróbálkozunk (amikor már csak vezetékes telefon lenne, egy félresikerült akkucsere nem ront rajta. Ahhoz viszont túl jó telefon, hogy az öreg akku miatt kidobja az ember...).
Na mindegy, ezek miatt vettem új telefont.

Az a baj, hogy nekem egy upgrade-elt N6 lett volna az ideális: picit nagyobb akku, jobb proci, több RAM, esetleg több tárhely, bár a 32 GB is elég volt, és a fotókat legalább archiválni kellett időnként. A többi paraméter pont megfelelt. Sem a notch, sem ez a keskenyítési divat, sem a jack elhagyása nem jön be. Persze muszáj lesz idővel sok mindent lenyelni, anno úgy gondoltam, unibody telefont sem leszek hajlandó venni sosem, aztán mára kivehető akkus nincs...
Ezenkívül a mai csúcstelefonok ára messze túlmutat az ingerküszöbömön. Meg tudnám fizetni, csak eszem ágában sincs. Az U11+-t 150e Ft-ért vettem 2 hónaposan, 6 GB/128 GB változat, "talán" elég lesz hosszabb távon is. Nem vagyok használt eszköz párti, de a kompromisszumok miatt sajnáltam volna egy új példányért 200e Ft felett kiadni. Sajnos a Pixelek ennél még jóval többe kerülnek (és másfajta kompromisszummal járnak), úgyhogy azért estek ki a jelöltek közül. :(

(#7309) EasyKnight válasza -juc- (#7306) üzenetére


EasyKnight
tag

Az anyaghasználata milyen? Mindig féltem a HTC-ktől, van rossz tapasztalatom, bár már elég régről.

(#7310) -juc- válasza EasyKnight (#7309) üzenetére


-juc-
aktív tag

Nekem tetszik. Az volt a benyomásom, hogy simán agyon lehetne vele csapni valakit, olyan masszív és "egyben van". Csupaszon nem láttam, elöl-hátul lefóliázva vettem, és tokban tartom.
A gyengesége egyértelműen a kijelző fényereje.

(#7311) levike92


levike92
tag

Sziasztok.Lassan le szeretném cserélni a nexust. Nincs különösebb problémám vele de két év után szeretnék egy másikat.Hasonló méretbe kellene valami újabb. Én huawei mate 10 pro-t néztem. Vélemények? Esetleg más ötlet? P20 nem tetszik annyira.

(#7312) -juc- válasza levike92 (#7311) üzenetére


-juc-
aktív tag

A Mate 10 Pro-t nem ismerem, de fenntartom, amit a múltkor írtam a HTC U11+ -ról. Egyedül a frissítési gyakoriság nem tetszik, mert még mindig a decemberi biztonsági szinten van...
Itt jobban tudnak segíteni, minek lenne érdemes utánaolvasnod, ha adsz nekik pár szempontot.

(#7313) levike92


levike92
tag

Sziasztok. Napokban feltettem a legújabb lineage romot (15.1). Ez előtt 14.1 volt. Azt veszem észre, hogy még üresjáratban is, sokkal jobban merül a telefon. Kijelző időben max 3 órát bír. Másnak is van ilyen problémája ? Aksim tökéletes.Pár hónapos. Meg ugye a 14.1-el lazán bírt 4 órát. Kijelző időbe. Meg úgy másfél napot. Ezzel még nap végéig se bírja ki ha kicsit többet nyomkodom a kelleténél.

(#7314) -juc- válasza levike92 (#7313) üzenetére


-juc-
aktív tag

Emlékeim szerint csökkent valamennyit a 14.1 --> 15.1 váltás után, de nem ennyire durván, mint amit írsz. Nem tartja valami ébren? Voltak olyan alkalmazások, amiket nem tudtam visszarakni kompatibilitási probléma miatt, simán el tudom képzelni, hogy valami be-beakad.

(#7315) sqpp válasza -juc- (#7314) üzenetére


sqpp
őstag

Nálad még mind N6 játszik? :D

Nekem már az akksi az utolsókat rúgja, szerinted megéri beruházni egy OEM cserére?

Persze már Októberig kiakarom húzni (Pixel 3), végül nem lett 2-es, inkább várok erre :)

(#7316) -juc- válasza sqpp (#7315) üzenetére


-juc-
aktív tag

Nem, már az öcsémnél van, de ő nem panaszkodik az akkura sem. A félhalott N5-jénél bármi sokkal jobb. :D

Mi az új akku alternatívája? Szenvedés őszig (vagy télig, ki tudja, mikor kezdenek el szállítani...), egy átmeneti olcsó teló (ami drágább, mint egy akku, cserébe nyilván rosszabb felhasználói élményt ad, mint az N6), vagy egy telefon a fiókból (ami szintén nem valószínű, hogy túl acélos akkuval bír)...

(#7318) sqpp válasza -juc- (#7316) üzenetére


sqpp
őstag

Óh vágom! Akkor már csak én vagyok itt N6-os :D

Londonban venném igazából, szal azzal nincs baj, amint kapható már megyek is.

Sajnos az már pont nincs, volt annó egy Mini Pro (Sk17i) de már az is kuka, pedig az szintén egy nagyon szerethető telefon volt.

[ Szerkesztve ]

(#7319) NTonee válasza sqpp (#7318) üzenetére


NTonee
veterán

nem csak te vagy, még én is N6-ot használok. Pedig egyszer már rámjött a "most megyek, és veszek egy új telefont" roham, de aztán leültem a sarokba és megvártam, míg elmúlik.
Igazából én nagyon szeretem ezt a telefont és nekem inkább az akkucsere jár a fejemben, mint hogy másik teló után nézzek. Bár az akkut is múltkor nézegettem, a 3220mAh-ból 2600mAh-t még tud.
Most is inkább egy okosórára öntöttem ki a pénzt a teló mellé.

[ Szerkesztve ]

(#7320) sqpp válasza NTonee (#7319) üzenetére


sqpp
őstag

Azt honnan tudom megnézni, hogy mennyit bír még?

(#7321) NTonee válasza sqpp (#7320) üzenetére


NTonee
veterán

külföldi fórumon láttam, hogy az AccuBattery appot használják sokan. Az engedélyek megadása és pár töltés után írja, hogy mennyi volt az eredeti és mennyi a mostani max töltöttség.
bár némi kételyem azért akad ezzel kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

(#7322) Plasticbomb válasza NTonee (#7321) üzenetére


Plasticbomb
addikt

+1 AccuBattery.
Nekem 79%on all az akksi elhasznalodas, epp elegge rossz ahhoz, hogy mar ne birja ki a napot munkaban. Legalabbis akkor, ha nem nyomom ki az osszes alkalmazast, amit egyebkent megnyomogatok kb naponta, facebook fb messenger, maps, fit, miFit, happn, badoo, ING bankapp, ING Mobile Payment, Slack, YT, Twitter, Chrome.

Ellenben volt valami buhera Chrommal? Multkor 29 lapot nyitottam meg, es nem ereztem fennakadast, mikozben olvastam vegig a cikkeket. (legtobbje Wikipedia oldal votl, de azert megiscsak 29... Regebben a 10edik utan le akart halni a telefon...)

Egyebkent en is mar majdnem lecsereltem egy parszor, multkor forumtars is ajanlott kis segitseget, de vegul eddig mindig lehiggadtam...

Egyebkent szerintem is van valami bibi, neha hajlamos a telefon olyat csinalni, hogy 90-100 kozott valahol all a toltotseg visszajelzes, majd egyszer csak bedobja a 100ot... Kb ora utan...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7323) sqpp válasza Plasticbomb (#7322) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem 85%-ot jelez 3 év után, de Pixel után tuti cserélek akksit, hátha sikerül jóra csinálni :)

(#7324) Plasticbomb válasza sqpp (#7323) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Kivancsi leszek a Pixel 3 XL-re, amit kepeket lattam eddig, azokon a felso hangszoro racs merete elegge lecsokkent, (s val igy maga a hangszoro is), vajon mennyire lesz igy felemas a hang stereo modban, pl YTot nezni rajta, stb...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7325) sqpp válasza Plasticbomb (#7324) üzenetére


sqpp
őstag

Azt veszel?

Én már tutira előrendelem, ahogy lehet, aztán ha kell írok pár véleményt az N6-hoz képest.

(#7326) -juc- válasza sqpp (#7325) üzenetére


-juc-
aktív tag

Kell. :D

(#7327) levike92


levike92
tag

Sziasztok! Segítsen valaki légyszi. Sehol nem találom neten a 14.1-es romot. Valaki felrakná valahova és el küldené a linket? Mert ezzel a 15.1 -es rommal nem szeretnék szórakozni. Tetszik meg minden de ez a 3 órás kijelzőidő nálam nem pálya.

(#7328) -juc- válasza levike92 (#7327) üzenetére


-juc-
aktív tag

A lineage-14.1-20180317-nightly-shamu-signed.zip-et fel tudom tölteni dropboxra, ha megfelel. (Vannak korábbi változatok is, de nálam 14.1-ből ez a legfrissebb.)
Gapps is kell? Asszem ezzel használtam: BeansGapps-Mini-7.1.x-20170725.zip

(#7329) NTonee válasza levike92 (#7327) üzenetére


NTonee
veterán

Próbáld ki az AOKP-t. Nekem nagyon bevált már N4-en is. Sajnos N6-ra csak unofficial van, de korrekt cucc.

(#7330) levike92 válasza -juc- (#7328) üzenetére


levike92
tag

Megköszönném ha feltennéd őket valahova. :) Hát más romot nem akarok kipróbálni. Túlságosan megszoktam ezt . Köszi azért

(#7331) -juc- válasza levike92 (#7330) üzenetére


-juc-
aktív tag

Feltettem, PÜ.

(#7332) levike92 válasza -juc- (#7331) üzenetére


levike92
tag

Válaszoltam! És köszönöm szépen itt is :)

(#7333) -juc- válasza levike92 (#7332) üzenetére


-juc-
aktív tag

Remélem, eléred, amit szeretnél, és visszajavul az akkuidőd!

(#7334) levike92


levike92
tag

Sziasztok. Búcsúzom a fórumtól. S9 plusra váltottam. Köszönöm az itt kapott tanácsokat, és további jó fórumozgatást.Azért néha még visszanézek :)

(#7338) apeelme


apeelme
addikt

Üdv Mindenkinek!

Hozzám került egy ilyen darab a következő a gondom vele.
Állítólag....a kishölgy egy korlátozott fiókkal használta a telót, mert a fater így csinálta meg. Szerette volna visszaállítani gyári állapotra de a Settings-ben nem volt ilyen menüpont (gondolom a korlátozott fiók miatt), ezért youtube videók alapján Reco-ból elindította (csak) a wipe data-t...ami állítása szerint nagyon sokáig (több mint 15percről beszélt) állt egy pontban, ezt megszakította egy hosszú power gombbal.
Most nem csinál semmit a teló csak BL-t lehet betölteni a power+hang le-vel, de gyári Reco nem jön be, csak bevillan a no command-os rész és onnan csak fekete képernyő.
Fastboot-ból nem lehet flashelni mert lock-olva van, és nem is engedi unlockolni.

Na hogy lesz ezen új rendszer így?

(#7339) 8zabi válasza apeelme (#7338) üzenetére


8zabi
őstag

utolsó OTA image fel fog menni fastboot módban, zárt bootloader mellett is, ez

viszont ha maradt rajta Google account, akkor a reset protection miatt az előző Google email címmel enged majd csak be

[ Szerkesztve ]

(#7340) apeelme válasza 8zabi (#7339) üzenetére


apeelme
addikt

Ez jól hangzik, és milyen parancsokkal? Milyen sorrendben az img-ket?

[ Szerkesztve ]

(#7341) 8zabi válasza apeelme (#7340) üzenetére


8zabi
őstag

van benne egy bat fájl Windows-ra, meg egy sh Linux-ra is, az elintézi

(#7342) apeelme válasza 8zabi (#7341) üzenetére


apeelme
addikt

Azért kérdeztem mert ezt kerestem én is de nincs abban ami linkeltél. :N shamu-ota-n8i11f-b4de4046

(#7343) apeelme


apeelme
addikt

Közben megtaláltam, de nem igazán jó a szitu: https://pastebin.com/shjFMHLS

(#7344) apeelme


apeelme
addikt

Köszönöm a segítséget, ugyanis ennek ellenére elindult a rendszer. :R

(#7345) 8zabi válasza apeelme (#7344) üzenetére


8zabi
őstag

mi lett a megoldás? a wipe elég volt, amit a flash-all csinált?

itt egy hard-brick guide végszükség esetére

(#7346) Stospam


Stospam
tag

Sziasztok!

Akkumulátor cserét hol és mennyiért?

Köszönöm szépen:
Sto

(#7347) -juc- válasza Stospam (#7346) üzenetére


-juc-
aktív tag

Nem hiszem, hogy boltban (szervizben) tartanak hozzá alkatrészt, lévén régi modell és hivatalosan sosem forgalmazták itthon. Magadnak kellene megrendelni és kicserélni az akkumulátort, youtube-on vannak segítő videók.

(#7348) Stospam válasza -juc- (#7347) üzenetére


Stospam
tag

Köszönöm szépen.

(#7349) online1986


online1986
tag

Sziasztok lenne egy kérdésem fel akartam rakni egy Android pie romot és bootolásnál kódot kér de nem pin kódot.Ez mért van és a rom nem töltödik be kód nélkül.Valami zárolva van? Most lineage os15.1 van fent.köszi

(#7350) sqpp


sqpp
őstag

Sziasztok! :)

Na én mától félig N6 és félig Pixel 3 XL tulaj vagyok. Mindkettőt megtartom, mert mindketőtt imádom :D

Amit egyelőre tudok mondani, hogy nagyon gyors és a fényképezője brutál!

Azon kívül nem sok másban tér el, sztereó hangszórók adják, füles ami hozzá jár is szépen szól, mindennapos használatra tökéletes, a screen call bár csak angol, de nagyon hasznos SPAM vagy ismeretlen hívásoknál.

Majd szerintem írok egy személyes bejegyzést jövőhéten inkább, mert erről a laposról kissé lassú.

[ Szerkesztve ]

(#7351) -juc- válasza sqpp (#7350) üzenetére


-juc-
aktív tag

Használd egészséggel! :C

(#7352) Stospam


Stospam
tag

Nos kész az aksicsere, -juc- kommentje alapján szervizzel nem is próbálkoztam, hanem Ali-ról rendeltem OEM aksit és én raktam bele. Nem mondom, hogy minden nap csinálnám, de egy óra alatt megvolt és nem volt annyira vészes, mint gondoltam. Az eredeti aksi négy év után egy USB-s mérő alapján ~1000 mA/h-ás volt... gondolhatjátok, hogy mennyit bírt :) töltőtől-töltőig. Egy link ha valaki belefog:
https://www.ifixit.com/Guide/Nexus+6+Battery+Replacement/35878

[ Szerkesztve ]

(#7353) -juc- válasza Stospam (#7352) üzenetére


-juc-
aktív tag

:C
Az újat is megmérted? Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy vajon mi(lye)t árulnak.

(#7354) Stospam válasza -juc- (#7353) üzenetére


Stospam
tag

Igen. Első teljes töltés, miután lekapcsolt a telefon a full-ig 1:51 perc telt el, QC2.0-val és 1625mAh-át ír a "műszer". Bizonyára figyelembe kellene venni, hogy nem lehetett benne 0 kapacitás, ha még le tudott kapcsolni, és még ki tudja hány körülményt, de nekem ennyi elég.
Érzésre sokkal tovább bírja egy töltéssel. Idén kap egy LineageOS 16-ot, ha lesz rá, és még néhány évig tudom használni. (Egyáltalán nem komfortos, hogy azért kellene valamit eldobnunk, mert a gyártó nem frissíti a rendszert és nem is érdeke ez, mivel az eladásból van a pénz nem a támogatásból, de ez már egy másik topic témája.)

(#7355) Nabuk


Nabuk
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Nexus 6 telefonom, már másfél éve. Most szerettem volna használni a QI töltést. de nem működik. A töltő más telefont, tabletet tölt.
Vajon mi lehet a gond?

Köszönöm a segítséget

(#7356) 8zabi


8zabi
őstag

megjelent a LineageOS 16.0, ami már Android 9.0, azaz Pie alapokon nyugszik

tölthető innen, egyelőre nincs sok visszajelzés, úgyhogy frissítés előtt ajánlott egy alapos mentés

(#7357) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Haliho!

Mai nappal nyugdijazom hon szeretet Nexus 6om. Egy Mi 9 valtotta a daily driver szerepkorben. Meglatom majd, hogy muzsikal, s ha nem tetszik, akkor majd valtok valami olyanra, ami megkozeliti.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7358) Stospam válasza 8zabi (#7356) üzenetére


Stospam
tag

Köszi. Neked esetleg már az van fent? Miről váltottál? Tapasztalat?
Ha nem, akkor tudsz egy linkkel segíteni, hol a Nexus 6-hoz kapcsolódó LineageOS fórum?

Egyelőre annyit olvastam róla, hogy VoLTE-t nem tud a 16.0, de az nekem nem fájna. A gyári Android már nagyon régi rajta, utolsó biztonsági frissítés 2017-ben volt... Ami az esetleges stabilitási problémán kívül fájna az a gyári kamera APP amiben tudok csinos körpanoráma fotókat készíteni.

(#7359) sqpp válasza Stospam (#7358) üzenetére


sqpp
őstag

Azt bármikor tudsz telepíteni más ROM-ra :)

(#7360) Stospam válasza sqpp (#7359) üzenetére


Stospam
tag

Köszi.

(#7361) Stospam válasza Stospam (#7358) üzenetére


Stospam
tag

Közben megtaláltam a fórumot:
https://forum.xda-developers.com/nexus-6/orig-development/rom-lineageos-16-0-nexus-6-shamu-t3906045

(#7362) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Cirip cirip :D

⭐ Stella

(#7363) sqpp válasza radi8tor (#7362) üzenetére


sqpp
őstag

:U

Az én Nexusom már lassan a 4. tulaját tapossa még mindig hibátlanul és gyorsan, csak hogy írjak valamit..

[ Szerkesztve ]

(#7364) MPeter87


MPeter87
őstag

Imádtam ezt a telefont és a mai napig boldogan gondolok vissza rá. :)
Sok használtan vásárolt telefon után őt újonnan vettem és nagyon kellemes meglepetés volt, mikor kibontásnál megláttam, hogy mekkora tepsi. :DDD

(#7365) 8zabi


8zabi
őstag

régi barátom a Nexus 6 nálam tartaléktelefonként szolgál, ha esetleg az elsődleges feladná a mindennapi harcot

ma újrahúztam nulláról, kapott Android 11-et a LineageOS 18.1 képében, köszönjük a fejlesztőknek :R

(#7366) sqpp


sqpp
őstag

Bef*sok, volt egy Nexus 6 ami kb pontosan 6 gazdit elt meg. Havertol kaptam, mert o kettot kapott valamiert. Tole vettem meg. Aztan havernak karacsonyi ajandek volt, mikor Pixel 3ra valtottam. Utana megkapta valami haverja. Aki szinten kolcson adta valakinek, aki vegul kinthagyta a kocsi tetejen es lenyultak :((( :D

Mekkora elete volt.

(#7367) k_zizzie


k_zizzie
csendes tag

Az en nexusom is megvan meg, ot egy huawei p10re valtottam anno, ugyanis ex ripityara torte :((( utana kicsereltettem a kijelzojet "jelentektelen" 30 ezerert :DD azota is hibatlan, semmi baja, bar egy rendszerfrissitesnek nagyon orulne szerintem. Tartalek telefonkent szolgal, soha soha nem fogom eladni, az tuti :) nagyon sok szep emlek fuz minket ossze.
Sosem felejtem el mennyire vartam h megerkezzen Angliabol :)
azota van egy Honor 20am, amit imadok, de a Nexus az Nexus marad :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.