Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Úgy tűnik, én ezt a hibát megúsztam: mindenem megmaradt a helyén.

Sectumsempra - For Enemies

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

Nálam is OK minden, legalábbis tegnap éjjel még az volt. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) 7


7
addikt

Nekem is ott van 3-bol 3, de egyebkent meg ilyen net mellett nem nagy problema ujratelepiteni oket :)

(#4) Sicilian


Sicilian
addikt

Ohh, milyen kedvesek, nagyon jó, biztos sokan örülnek most :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#5) replika


replika
tag

Na most mit is mondjak erre?
Béta az csak egy béta.....
Végül is ezért van...

cya

(#6) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Nah, haverom kifogta, egy laza MW2 reinstall lett belőle :U

(#7) Erdei88


Erdei88
veterán

Jó lenne megint letölteni vagy 20 gigát :)

(#8) hackeeeee válasza Morden24 (#1) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pl. nekem is voltak gondok, pl. feltettem az Orange box-ot, meg a HL2-t, meg az ehhez kapcsolódó cuccokat, HL2 deathmatch, CS:S, miegymás.. Felraktam a bétát, nekem is újra elkezdte letölteni ezeket.. Szal én visszaraktam a régit, marad az, ha muszáj lesz frissíteni, akkor frissítek...

Ebbe is lehet betenni más programokat?

Véleményem szubjektív...

(#9) Morden24 válasza hackeeeee (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Van "add non-steam game" opció.

Sectumsempra - For Enemies

(#10) #21346560


#21346560
törölt tag

mindig is utáltam a steam-et :U

(#11) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Oh de finom kis beta :)

...

(#12) P00By


P00By
nagyúr

Kellemetlen, de ezért béta :)

(#13) syC


syC
addikt

Havernak partnerlista tűnt el. :/

(#14) hackeeeee válasza Morden24 (#9) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor ok.. :)

Véleményem szubjektív...

(#15) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem minden rendben. Szerinem jó az új felület.

(#16) BandiHUN


BandiHUN
veterán

nekem kopp-kopp,de ma feltettem a bétát,nem romlott el semmi...pedig 51 játékom van,31 telepitve is.lehet,hogy a nem "normál" install kavar be,igaz nekem sem a rendszerwinyón van,hamem másikon,de volt már máskor is másnak gondja variált könyvtárba rakott Steammal...
egyébként nekem tetszik az új felület,már ráfért a 90-es éveket idéző felületre az átszabás...végülis ez azért mégiscsak a legjobb/legbagyobb webes játékbolt vagy mi,nomeg közösségi szerepe is van.bár egy személyes képtár,mint az xfire-nél szerintem még mindig hiányzik...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#17) Morden24 válasza D1Rect (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nekem is nagyon bejön ez a Zune import felület :)

Sectumsempra - For Enemies

(#18) D1Rect válasza Morden24 (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Zune? :)

btw:A steam legalább a sötétebb árnyalatoknál maradt.

[ Szerkesztve ]

(#19) Morden24 válasza D1Rect (#18) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jaja :)

Nekem egyébként egy dolog nem tetszik rajta, a kis egér-ikonos Play gomb a Library-ban. Egyébként mondhatni teljesen elégedett vagyok a dizájnnal.

Sectumsempra - For Enemies

(#20) BandiHUN


BandiHUN
veterán

jó dolog,hogy végre mutatja a játékoknál,melyik isminek vannak meg...végülis igy ha épp nem is játssza senki,van esély partnert találni haverok közül ritkább játékokhoz is,nem kell bogarászni...ja meg persze hogy a játékra kattintva rögtön jönnek a vele kapcsolatos hirek is,nem kell menüben bogarászni pl.ha infó kell arról,milyen frissités jött ki,dlc,stb...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#21) ollie válasza D1Rect (#18) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem mondjuk pont hiányzanak a választható színösszeállítások.

***

(#22) akangels


akangels
tag

MW2 reinstall nekem is megvolt... itt nem az volt a gáz hogy újra le akarta tölteni hanem az hogy amikor újból indult a steam a 11-12 gigás mw2 mappából csinált4,6 öt 2 több gigás mappból törölt dolgokat .. hogy miért csinálta azt nem tudom :S lényegtelen met DVD rőlgyors megvolt a reinstall... de ha monjduk 10-20 játékot kellet volna újból rakni akk az gáz lett volna... igaz betának a forumán azt hírták hogy csak MW2 vel volt eza gond... tegnap néztem akkor még legalábbis csak azal volt :D Világbéke:R:R

(#23) uborkazn


uborkazn
csendes tag

Nekem sikeresen elveszett 4.5 gb a MW2 ből, leszedte és gond nélkül megy.

(#24) menalcas válasza syC (#13) üzenetére


menalcas
őstag

Az elvileg nem a bétától hanem a kedd esti frisitéstól van :K

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#25) djculture


djculture
félisten

Jó lecke volt arról hogy miért egy marhaság ez az online tárolási fiókozási rendszer.Valamivel játszani akarok lerántom a polcrol és feltelepitem nem fogok bohóckodni ha valami baj van az újraletöltögetéssel.Egyszer fizettem érte hogy bármikor használhatom akkor milyen jogon akadályoznak ebbe.Egyszer valaki ezt előveszi a jófenét is kiperli belőlük az tuti.

(#26) BandiHUN válasza uborkazn (#23) üzenetére


BandiHUN
veterán

én gyorsan kipróbáltam...nekem minden ok,huhh ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#27) Morden24 válasza djculture (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

Egyszer fizettem érte hogy bármikor használhatom akkor milyen jogon akadályoznak ebbe.Egyszer valaki ezt előveszi a jófenét is kiperli belőlük az tuti.

Gyerekek, tisztában vagyok azzal, hogy ennek a megértése bőven felülmúlja egy főemlős pár hónapos ivadékának az értelmi szintjét is, de azért próbáljátok megerőltetni magatokat: ez egy kibebaszott BETA, amit nem csak nem kötelező, hanem nem is ajánlott felrakni. Senki, senki, senki nem tette kötelezővé azt, hogy felrakd - ha pedig felraktad, akkor azzal kötelezően elfogadtad azt, hogy egy még nem elkészült szoftvert használsz, aminek lehetnek és vannak is hibái: bármilyen furcsa, pont ezért teszik ki tesztelni; hogy amikor már kész lesz, akkor ne legyenek benne.

Komolyan mondom, elképesztő, hogy az embereknek milyen kapacitásuk van a hülyeségre.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#28) BandiHUN válasza djculture (#25) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem nagyobb gáz a rablánc...hogy nem adhatod el az itt vett/itt aktiválandó gémet...pl.kiváncsi volnék,a cod-mw2-től hányan szabadultak volna már meg,ha el lehetett volna adni legalább a dobozos játékot...de max profillal.az járt jól,aki csinált ennek külön.
mondjuk egyébként az akciós gémek miatt jó szerintem a steam,azért be lehetett már jópár játékot ott olcsón szerezni.egyébként lehet mentést kérni,és akkor ki lehet lemezre tenni gond esetére...avagy helyhiány miatt,és ami jó,hogy akkor belekerül minden extra tartalom és frissités is,mert a steam nem telepitővel dolgozik,hanem direktben tölti le eleve a játékot.viszont a steam könyvtár,ha másik meghajtón van,mint az op,túléli a win reinstallt,esetleg ami kellhet,az a játékok állásainak kimehtése,ha pakolnak a c-re is.egyébként meg ugye a szokásos dolog,az elején a Steam szerződésben,amikor regizik az ember,tutira benne van minden ilyen baromság...más kérdés,hogy a Steamos játékok dobozán max link van irva,mivel is jár ez,a dobozon nincs,hogy nem adhatod el,elvileg az accot sem lehetne,de az kit érdekel...inkább az is jogi mizéria,nehogy valaki átverjen másokat az eladással,aztán meg persze a Steamtól visszakéri a fiókját,mondván hogy elfelejtette a jelszavát...aki meg megvette,hopp,mert ugye arról nincs szerződés

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#29) BandiHUN válasza Morden24 (#27) üzenetére


BandiHUN
veterán

:D ezzel jár amúgyis,ha valaki nem tájékozódik...ide is ide lehet a felrakás előtt is találni,nomeg a Steam saját fórumán is irják a tutikat,sőt minden játéknak vn saját fóruma,stb...de hát ehhez ugye informálódni kéne...meghát amúgyis kétesélyes.én pl.beolvastam ide,bevállaltam a gondokat,ha lennének,vigyorgok,mert nincs semmi gond :) de mindenki szive-joga egy bétáról dönteni....

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30) CSiMi_


CSiMi_
tag

Sosem értem meg azokat akik nem szeretik a steamot.... Egyrszeröen Jó... Nem mondom, hogy hibátlan, de nélküle ba+ nem is tudom, hát sokkal szarabb lenne... Hát végülis, sokan vannak akik nem szeretik a jó dolgokat, állítólag van aki a pinát sem szereti... sosem értem meg az ilyeneket...

[ Szerkesztve ]

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#31) BandiHUN válasza CSiMi_ (#30) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,hát poénból le lehet tölteni mondjuk egy Impulse-t,hogy mit adnak az ottani vásárlások mellé.nomeg milyen a kinálat...hát hányadék buta a kliens,nudli gémek...aki a steammal találkozik először,az nem is gondolná,mekkora fos-ok vannak máshol,főleg ha már előtte xfire-zett,és megszokta azt.de onnan nekem csak a képek hiányoznak...igaz a szerverkereső is jó,de már nem tolok olyat,amihez az kellene,az új cod-hoz eleve nem jó,a többi gémem vagy eleve steames(left 4 dead...),vagy a játékban van keresője.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#32) ollie válasza BandiHUN (#31) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont az Impulse-on továbbadhatod a megunt játékaid, a Steam-en meg nem.

***

(#33) fLeSs


fLeSs
nagyúr

ez az új steam már megkérdezi, hogy hova installálódjon egy új játék? vagy még mindig kérdezés nélkül a steam könyvtárba megy minden?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#34) mtbsrac


mtbsrac
csendes tag

De ahír már arról nem ciripilt hogy a friends listák is eltüntek sok embernél!
Persze másnap visszajött, de aki ismét felvette az ismerőseit az lehet szopnifog mivel
a felvett fél nembiztos hogy látja hogy, felvette valaki. Úgyértve akit felvett annak jó a
listája és így nem invitál újra ez a xartalicska.

(#35) CSiMi_


CSiMi_
tag

A Steam ahogy én látom. Volt, asszem van is iwiwem ha le nem töröltek, mert nem használom (ott csak a 10-16éves picsák társalognak) Tehát közösségi oldal, Hírek a kezdőoldalon, rájoinolhatsz haverra, felhívhatod, rá joinolhatsz ahol épp játszik, csomó játéknak multiplay demója van, vannak ingyen hétvégék, így megtetszhet 1-1 game amiről nem is tudtál eddig... stb, stb... Nagyon jó kis cucc!!!

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#36) Morden24 válasza mtbsrac (#34) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az "új Steam" alatt a Beta-ra gondolnak, míg a Friends malőr egy frissítés.

(#33) fLeSs: Úgy ahogy eddig.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#37) CSiMi_ válasza mtbsrac (#34) üzenetére


CSiMi_
tag

Ha szerinted "szartalicska" töröld le.. xD msnezz vagy nem tudom.... xD

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#38) Morden24 válasza CSiMi_ (#37) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem is jó cucc a Steam, de ez az msn-es összehasonlítás igencsak szezon-fazon.
Semmi köze hozzá.

Sectumsempra - For Enemies

(#39) CSiMi_


CSiMi_
tag

Szerintem még ami jó lenne, az egy szélessávú file megosztási lehetőség... Le is törölném az msn-t.

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#40) DeFranco válasza CSiMi_ (#39) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meg torrent kliens, böngésző adblockkal, MP3- és pdf támogatás. Gamer op.rendszer. :)

re:41: elég korlátozott... se lapkezelés, se pluginek, de tényleg van benne.

[ Szerkesztve ]

(#41) CSiMi_ válasza DeFranco (#40) üzenetére


CSiMi_
tag

Nem rosz ötlet, de a böngészőre ráhibáztál, az már benne van :) (:

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#42) Erdei88


Erdei88
veterán

Nekem is eltűnt a Friends, mégsem estem pánikba. Szerintem nagyon jó a Steam, és alkalomadtán elég jó leárazásokat lehet kifogni. Kényelmes és egyszerű, szerintem

(#43) BandiHUN válasza CSiMi_ (#39) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem meg nem...mert azzal csak az lenne a vége,hogy le lenne minden terhelve.igyis eléggé be tud lassulni nagyobb játékmegjelenésekkor/este,amikor sokan játszanak,szóljon ez csak a gémről és a webshopról.mondjuk az emlitett screenshotmentési lehetőség azért nem lenne rossz,bár az szintén tárhelyet igényel,ha meg az user saját gépéről menne az album,akkor meg jó kis laggolás venné kezdetét,ha játék közben valaki nézegetné a képeimet pl :D egyébként van(elég rossz) példa a patchek,stb "torrentszerű" megosztására hálózaton,az xfire...ahol alig akar jönni lefelé,de pár% letöltés után már szipkázná az egész upot a cucc,mert mindenki letöltés után archivál és kiszed,ott még a kliens is igy frissül,elővigyázatlanoknak jó kis laggot,sebességingadozásokat produkálva...itt legalább szerver ad mindenkinek mindent,és még ottvan a választási opció is,honnan akarod,hogy érkezzenek a letöltenivalók...este,tumultuskor pl.jó választás a román szerver(kevesen vannak,még kevesebben vásárolnak...),avagy az usa,ahol még az este 6-os fellövésekkor még alszanak...de itt legalább semmit nem kell feltölteni :D

ja,látom,irtok Friends-t,Library-t,Play-t...van ám magyar nyelv is... ;]
a play(játék) ikonra:ugyanúgy lehet a játékokat a listában duplán a nevére kattintva inditani...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#44) D1Rect válasza Morden24 (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

Én mindig jobb klikkel indítottam, úgyhogy ezt csak most néztem, ahogy mondtad.

(#21) ollie: Tuti, hogy lesz a véglegesben.

[ Szerkesztve ]

(#45) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Én is megszívtam.:DDD
De nekem a régivel is akad egy gondom csetelés közbe nem a steam ikonja van kint hanem cod6 multis ikon. Ki érti ezt..

(#46) BandiHUN


BandiHUN
veterán

érdemes restartolni is,aki átállt a bétára...én ma délben tettem át,de már frissités jött,amiről nem is szólt a cucc,csak restartkor update-elt bőszen....kis oroszrulett,hátha bugfix,hátha valami új nyavaja :DDD mondjuk én retteghetek,mivel minden ment,nem volt semmi gondom az előzővel se,hogy na most akkor beüt valami :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#47) #65675776


#65675776
törölt tag

Jónak jó, de továbbra is túl sötét. Illetve most már nincs Mini View, meg úgy általában is nagyobbra lett méretezve minden. Egyébként semmi probléma, azokat a 10-20MiB-okat meg le bírom tölteni újra.

(#48) BandiHUN


BandiHUN
veterán

ami nekem szomorú tény volt tegnap,mert egy rég várt dlc-t vásároltam tegnap a Borderlandshez(sajna hozzátartozik az igazsághoz,hogy a Steamen sosem jön ki olyan újdonság időben,amire nincs előzetes letöltés...eleve 6 felé este lehet az új megjelenésekkel számolni,de ez sokszor volt már éjfél is...a multisok rémálma,ha pl.egy patch miatti várakozás miatt le kell mondani az esti lövöldét,stb...külön bónusz,ha a nem steames csapattagok röhögnek az emberen...:)mert persze steamos gémhez nem jó a letölthető patch,stb,és hiába kapott cuki sebességmérős,stb ablakot a letöltés,sajna nem találtam már sehol a szerverválasztási lehetőséget...és mondanom se kell,hogy a cucc eléggé várt volt ahhoz,hogy 10 percnyi 800k-s letöltés után szépen esve fél óra múlva 200k,utána 100k körül csordogált a 3 gigányi anyag...bár erőt vettem magamon,mert volt mivel időt kitölteni,de nagy volt a kisértés,hogy béta off,és keressek a régiben egy normálisabb letöltőzónát... :((( :((( :((( remélem,a választási lehetőség visszakerül,mert ha máshogy nem is megy,legalább a felhasználók igy egyenletesebben osztanák el a terhelést a szerverek között...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#49) BandiHUN


BandiHUN
veterán

hát sajnos,mégegy hiba...mint kiderült,a dlc letöltése után,hogy a frissitett Borderlands fagy,kilép,General protection fault...és fájó szivvel,de meg kellett válnom a bétától,mert kiderült,hogy az a hiba okozója...a régivel semmi gond nem volt,miután visszatettem :S kár,mert más gond nem akadt a szerverváltoztatáson kivül....dehát mivel a kedvenc játékom zavarja be... :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.