Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) max-pain


max-pain
senior tag

A qrva eletbe, basszak meg!

(#2) FTeR


FTeR
addikt

virtuális gépre fel kell nyomni az xp-t és abból elkészíteni...

[ Szerkesztve ]

(#3) eddie303


eddie303
őstag

nLite-tal se megy?

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#4) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Egy, az interneten terjedő megoldási javaslat, hogy a kész integrált állományban le kell cserélni a pidgen.dll-t a korábbi, SP2-es verzióban találhatóra, de ez a beszámolók szerint az esetek többségében nem működik.

Én az ilyet nem értem. Ha többségében, akkor van, ahol megy. Namost ha minden ugyan úgy van csinálva, mi az hogy az egyik helyen megy, a másikon meg nem?
Ez olyan, hogy veszek egy lámpát, a szobában működik, az udvaron meg nem?:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) Papi74


Papi74
aktív tag

hello ez egy teljesen uj xp vagy a sp2 tuningolt változata ,esetleg tudja valaki hol szerezhető be :F :R

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#6) Winner_hun válasza Papi74 (#5) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az eddigi javítócsomagok egybegyúrva. Idővel letölthető lesz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) Papi74


Papi74
aktív tag

reméljük hamarosan mert a vistával nem vok megelégedve :W

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#8) Cathfaern válasza Winner_hun (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem, ez inkább olyan, hogy veszel egy lámpát és az egyik aljzatba dugva működik, a másikba dugva meg nem.

(#9) Loretto válasza Cathfaern (#8) üzenetére


Loretto
veterán

Mindjárt jön valaki és benyügi, hogy akkor nem kell lámpát használni.

Soirée...

(#10) Winner_hun válasza Cathfaern (#8) üzenetére


Winner_hun
félisten

:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11) lúzer válasza Loretto (#9) üzenetére


lúzer
veterán

nincs lámpa

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#12) Old fox válasza lúzer (#11) üzenetére


Old fox
tag

SP3.hu

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#13) VladimirR válasza Cathfaern (#8) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ami nem is meglepo, ha a lampadat ugy takoltad ossze, talalt cuccokbol

(#14) saint555


saint555
tag

Sziasztok!
Ma frissítettem az SP2-es XP-met SP3-ra. Kb. fél napig ment rendesen, majd az Internet Explorer elkezdett hülyeségeket csinálni. Egyre több oldalt nem volt hajlandó behozni. Végül már egyetlen oldal sem ment. Uninstall és azóta minden újra működik. Érdekes. Redmontban ennyire siettek összecsapni ezt a trutyit? :F

Árat mondani nem tudó és használt lomjukért új árat kérő eladók kíméljenek. Köszönöm.

(#15) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Kedves Billy ! Légyszi mondd meg a volt beosztottaidnak, hogy kenjék a hajukra az XP SP3-mat. A wifi kapcsolatom frankón lehalt tőle. Még jó, hogy a rendszervisszaállítás működik.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#16) Innox


Innox
tag

Hát kedves fórumozók, ez nem túl bíztató. Ma töltöttem le az ISO-t. De akkor lehet fel se rakom :( Eredetileg egy újrarakott rendszert akartam frissiteni vele, mert ugye ebben benne van a gyártó szerint az össze eddig kiadott XP frissítés...
Most akkor mi a helyzet?

(#17) delacct válasza Innox (#16) üzenetére


delacct
tag

A helyzet?
Van egy 560 Megás rendszer aminek a felét lecseréli eme pakk.
Viszont rosszabb lesz mint volt. :O
Azthiszem végleg elbúcsuzom az MS termékcsaládtól és marad a mostanra megszokott linux. Max többet fogok konzolos játékot tőtikézni :DDD

postázni nem postázok semmit

(#18) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Én feltettem, minden maradt olyan, amilyen volt, nem vettem észre lassulást, gyorsulást. Semminek sem lett baja, SP2-es win-t telepítettem, azóta 1-2 frissítést tettem csak fel, ami 1-2 programnak nélkülözhetetlen volt, semmi mást.

De ennek a topikank nagyon nem erről kéne szólnia:U

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19) lujo2


lujo2
csendes tag

én is így jártam. A wifi kapcsolatom meghalt. Vki tudja mi lehet a baja?
most fel sem fogom tenni, az biztos

(#20) Haart válasza lujo2 (#19) üzenetére


Haart
addikt

Nekem alapból nemvolt jó a net vele, kábelmodemet használok és meg se nyikkan, netezni nemtudtam. Pedig látszólagosan jóvolt a net meg a csatlakozás is. Viszont ha foxot nyitottam mintha netem se lenne.

(#21) luw2win


luw2win
őstag

Eleve érdekes az egész ha 300mb os verzió mellet kiattak egy 70mb os javitást
Az a kérdés h mi van abba a maradék 230mb ba?
Ez a frissítés a vista hülye dolgaut pakolja át.
De vki felteszi 1 honap mulva , kéri az eredeti xp cd kulcsot, és ha nincs megadva fokozatosan kezdi letiltani a programokat.Sajnos csak ennyit kapunk 300mb ba :(

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#22) Pompi válasza luw2win (#21) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem nincs kiadva 70 megás verzió. A Windows Update-en keresztül az SP3 frissítésre ír 70 és 300 mega közöttit. Magyarázat: ha az sp3 megjelenéséig minden frissítésed fel volt rakva akkor 70 mega, ha egy sem, akkor 300. A 300 mega tartalmaz minden frissítést ami az XP megjelnése óta kijött, tehát SP1 és SP2 nélküli alap XP-re is feltehető.

Feel Good Inc.

(#23) lúzer válasza Pompi (#22) üzenetére


lúzer
veterán

akkor a 230 mega pont az SP2 ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#24) Blackdeath


Blackdeath
aktív tag

üdv!

nekem sikerült kinyrnom vele az idáig jól működő xp-met, most egy másik gépről írok.

felrakta, újraindítottam, és utána már csak egy "page fault in nonpaged area" kékhalál-üzenet fogadott, és egyszerűen semmilyen módban nem hajlandó elindulni (még csökkentett módban sem).

nem lehet esetleg valahogy visszaállítani az sp3 telepítését megelőző állapotot? mert én láttam hogy az sp3 telepítése közben csinál rendszer-visszaállítási pontot.

pls heeeelp!!!! :O :O :O

(#25) Blackdeath válasza Blackdeath (#24) üzenetére


Blackdeath
aktív tag

UP!

(#26) clinitron


clinitron
csendes tag

Azt olvastam vhol hogy az AMD procos rendszerek ujra sem indulnak telepités után.Nekem Intel van de csak alapfrekin indult ujra.Az meg nem mindegy hogy 1,8 vagy 3 gigagertz ugye.Úgyhogy elbúcsúztunk egymástől...

(#27) Blackdeath válasza Blackdeath (#24) üzenetére


Blackdeath
aktív tag

UP!!!

(#28) Wolverine válasza Blackdeath (#27) üzenetére


Wolverine
félisten

Itt kérdezted?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) Blackdeath válasza Wolverine (#28) üzenetére


Blackdeath
aktív tag

ó igen, pont most gondoltam rá. thx!

(#30) bambano válasza Haart (#20) üzenetére


bambano
titán

Keresgess a techneten dhcp broadcast flag kikapcsolásról szóló cikket.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#31) Donki Hóte válasza Pompi (#22) üzenetére


Donki Hóte
veterán

"A 300 mega tartalmaz minden frissítést ami az XP megjelnése óta kijött, tehát SP1 és SP2 nélküli alap XP-re is feltehető."

Hát ezt sajnos cáfolnom kell, pont most próbálkoztam egy alap XP telepítése után az SP3-al. Kell neki az SP2, ameddig azt nem tettem fel, addig nem volt hajlandó felmászni ...

(Hogy miért alap XP-t tettem fel: mert olyanom van jogtiszta :) Fogadjunk, hogy erre nem gondolt senki :)) )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#32) Nkboy válasza Donki Hóte (#31) üzenetére


Nkboy
senior tag

A beleintegráljuk az nem ugyanaz mint egy meglévő SP nélküli XP-re telepítjűk.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#33) Donki Hóte válasza Nkboy (#32) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igazad van (de a topicban a hozzászólások 80 %-a nem az integrálásról szól) :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.