Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) buherton


buherton
őstag

Ez minben különbözik az eddigi verziótól? Hiszen eddig is vissza lehetett vonni a levelet.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#2) gerii


gerii
addikt

Ki ír, majd küld gondolkozás nélkül levelet?

(#3) dajkopali válasza gerii (#2) üzenetére


dajkopali
addikt

lehet még pl. az - ez nem ritka -, hogy lemarad a melléklet, erre esetleg használható, ha a küldő gyorsan észreveszi

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#4) BiP válasza gerii (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Többnyire figyelmetlenség az ok.
Pl. lemaradt egy csatolmány, bentmaradt egy felesleges csatolmány, lemaradt valaki címzett, esetleg abban a pillanatban jut eszedbe, hogy valamit még beleírtál volna, valamit mégse kellett volna (pl. túl erősen fogalmaztál), bennmaradt olyan címzett, aki nem kellett volna, pl. reply to all-t nyomtál reply helyett, szerkesztési, helyesírási hibák maradtak benne, amiket azért javítanál, stb.stb. lehetne sorolni.
Ill. vannak egyedi esetek, amikor az ember leírja a gondolatait, és vívódik, hogy elküldje, ne küldje. És a küldés pillanatában meggondolja magát.

Örülök, hogy veled ilyenek még nem fordultak elő, szerencsés vagy.

[ Szerkesztve ]

(#5) HXY válasza dajkopali (#3) üzenetére


HXY
addikt

Anno nekem még matematikai feladatokat is meg kellett oldanom, ha el akartam küldeni a levelemet.. :D

(#6) dajkopali válasza HXY (#5) üzenetére


dajkopali
addikt

igen, erre emlékszem :) - írtam is róla annak idején

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#7) Lecs@ válasza gerii (#2) üzenetére


Lecs@
addikt

Pl én néha :)

512 GB

(#8) t72killer válasza gerii (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Van, hogy hibás a melléklet, amit csatoltam (épp elkészült word csatolmány még meg van nyitva, és ránézve látok benne egy hibát) - akkor gyorsan cserélheti az ember, vagy ha véletlenül olyan került a címzettek közé, akinek nem akartam az adott levelet elküldeni, stb. Ok, az elmúlt évben nem fordult velem ilyen elő, de hasznos funkció lehet.

Kérdés: vajon ez offline is működik? Mi történik, ha levél küldése után azonnal kilépek a gmailből? Mert ha visszatartaná addig, amíg vissza nem lépek, az nagyon nem jó - mivan, ha a kilépés amiatt van, mert megszakadt a net és egy fontos mail nem ment el?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) nofi


nofi
őstag

Talán egyszer lesz visszahívás funkció is. Outlookban már mentett meg 1-2 helyzetet ;]

Xbox GT: nozsolt

(#10) Jeanne d'Arc válasza gerii (#2) üzenetére

Ha felhúznak úgy füstöl a billentyűzet hogy csak na. Pàr óra múlva pedig fogom a fejemet hogy ezt nem kellett volna. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) atike


atike
nagyúr

...ez miért új funkció...? :F Elég régen benne van már, vagy nem? :U

(#12) ztoldy válasza buherton (#1) üzenetére


ztoldy
senior tag

Hogy nem labs-ben kell engedélyezni, hanem elérhető lesz a beállításokban.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#13) BiP válasza t72killer (#8) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem amint rányomsz a küldésre, onnantól a szerver intézi a dolgot. Ketyeg az óra, és elküldi, ha be vagy lépve, ha nem.

(#14) csako válasza BiP (#13) üzenetére


csako
veterán

Így van. Én szinte sosem várom meg, hogy leteljen az idő, hamarabb bezárom. Csak fontosabb leveleknél gondolkodok még a küldés után is :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15) UnA válasza nofi (#9) üzenetére


UnA
Korrektor

Az Outlook esetén ez csak az Exchange-en belül működik, ha már továbbment, akkor nincs szerencséd. :)

(#16) sgergi


sgergi
veterán

Eddig is használtam a Labs-on belül, hasznos hogy bekerült véglegesen is, bár elég lassan jött.

(#17) Braddock válasza atike (#11) üzenetére


Braddock
őstag

Régóta benne van, csak gondolom most már nem béta.

(#18) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Tehát akkor ez nem küldés visszavonása, hanem késleltetett küldés. A visszavonás az lenne, hogy elküldöm, meg is érkezik, majd visszavonom, és mielőtt elolvasná a fogadó fél, kitörlődik a levél.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#19) nofi válasza UnA (#15) üzenetére


nofi
őstag

Igen, de ha Gmail is tudná, akkor bővülhetne végre ez a kör :K

Xbox GT: nozsolt

(#20) UnA válasza nofi (#19) üzenetére


UnA
Korrektor

A protokol és az elosztott szerverek miatt erre nincs lehetőség. Ha jobban megnézed, akkor az Exchange csak részben mailing system.

(#21) Pxs válasza UnA (#20) üzenetére


Pxs
aktív tag

Hehe...na, applikálják ezt bele a Facebook üzenetküldőjébe is és jelentősen csökkenni fog az 1 évre jutó hirtelen szakítások száma. :D

(Gmail-ben esetén meg nőni a megnyert állásoké, mert az embernek így van ideje a "last minute" ötleteit is beírni a motivációs levélbe.)

[ Szerkesztve ]

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.