Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dezsike


Dezsike
tag

Nem úgy volt, hogy a Skype decentralizált, az úgynevezett Supernode-okon keresztül is tud menni authentikáció és hívás? Hírtelen az összes ledöglött?

(#2) kispx válasza Dezsike (#1) üzenetére


kispx
addikt

> "Nem úgy volt"
Igen, úgy volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) -szp- válasza Dezsike (#1) üzenetére


-szp-
aktív tag

A hiba a státusszal van, az üzenetek jönnek-mennek, csak mivel offline az összes partner, nem tudod őket hívni a klienssel. Ez alól a webes változat kivétel.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#4) daninet válasza Dezsike (#1) üzenetére


daninet
veterán

Sajnos reg nem igy van.
Anno emlekszem meg helyi halon keresztul is csatlakozott sokszor, ha egy masik gepen a halozaton volt Skype es interneteleres (persze a megfelelo jogokkal). Raadasul barmilyen hulladek szakadozo nettel volt ugyan ezen okbol lehetoseged telefonalni.
Ami most van az pedig egy halom guano :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#5) .mf


.mf
veterán

Beleillik az utóbbi idők trendjébe, a skype egyre nagyobb rakás fos ;] :(
Nálam rendszeresen befagy, átmegy fél-egy percre not respondingba laptop sleepből felébredése utáni első használatkor, a group chatet nem update-eli automatikusan, egyik group chatben nem tudok postolni, nem tudok kilépni, és újra hozzáadni sem tudnak mert skype szerint még mindig benne vagyok, stb. Support használhatatlan, fórumokon csak a kérdések vannak megválaszolatlanul. Ez nem szolgáltatás.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) taranis


taranis
addikt

Tök jó, hogy nem érinti a webes klienst, viszont ha megpróbálok felmenni oda, akkor azt írja, hogy "Kérlek próbáld újra, vagy töltsd le a Skype-ot". Szóval ördögi kör :)

colorizer.net

(#7) zsolty28


zsolty28
tag

Amit tapasztaltam, hogy amikor reggel 9:30 körül felmentem akkor még jó volt, azután jött a behülyülés, ami annyit jelent, hogy azt az üzit kaptam, hogy nem vagyok csatlakozva az internethez. Erre én azt gondoltam, hogy az én notebookomban van a hiba ezért letöltöttem a legújabb Skype verziót és azóta nem tudok belépni.

Ami érdekes, hogy Androidon betudok jeletkezni, azonban engem és a partneremet is Offline-ként mutatja.

Van arra esély szerintetek, hogy pár óra múlva helyre áll a rendszerük?

Úgy mellékesen megjegyezve, soha nem szerettem a Skype-ot, de hát ugye az MSN Messengert megkellett szüntetni....

[ Szerkesztve ]

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#8) hklk válasza zsolty28 (#7) üzenetére


hklk
csendes tag

Van.

(#9) joghurt


joghurt
addikt

Na mi van, az NSA-nál kihúzott egy dugót a takarítónő? :DDD

A tej élet, erő, egészség.

(#10) kymera


kymera
senior tag

Amióta megvette a MS a Skype-ot, azóta egy halom hulladék az egész és feleslegesen terheli a gépet a sok flash reklámmal :W

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#11) Romvr válasza joghurt (#9) üzenetére


Romvr
őstag

A pizzafutár elbotlott egy hálókábelben és tessék... ;]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#12) sequator válasza kymera (#10) üzenetére


sequator
senior tag

Az első, hogy a reklámokat kiirtom. :) Köszönjök MS a remek szolgáltatást. :(

sautia

sequator

(#13) joghurt válasza kymera (#10) üzenetére


joghurt
addikt

A Trillianban nem látok Flash reklámokat, ha Skype protokollon csevegek. Jelezzem a fejlesztőknek ezt a kompatibilitási hiányosságot? :DDD

A tej élet, erő, egészség.

(#14) LamerGyuri válasza joghurt (#13) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Mindenképpen, légyszíves. ;]
Úgyis újradefiniálták a szabadon üldözhető webező képét: egy torrentező már nem érdekel senkit. A reklámblokkolót használó az új főellenség. :D

most nézem, mennyire paradox. az egyiket azért kergették, mert letöltött, most a másikat meg azért, mert nem akar letölteni...

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#15) 8th válasza joghurt (#9) üzenetére


8th
addikt

Nap kommentje. :DD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#16) hallador


hallador
addikt

Ez ilyen Microsoftos. Szar de legalább drága. (Na jó a skype ingyenes is lehet, csak azt nem tudom a fizetős ügyfeleknek mit mondanak, forduljon a hardver gyártóhoz :DDD )

Amihez az MS hozzányúl, abból mostanában nem jól elszülő süllyedő hajó lesz....

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#17) ripla


ripla
őstag

nálam is reggel óta kék halál van. ;]

(#18) McSico


McSico
senior tag

Kicsit több hsz-re számítottam. :D

Remélem a webes felületet le tudták tesztelni rendesen a MS-nál, mert biztos sokan használták azt a béta állapotú megoldást.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#19) #41133696


#41133696
törölt tag

Már jó:

(#20) fornettisuti


fornettisuti
veterán

msn-t hasznaltam anno, skypeot mar nem.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21) Kékes525


Kékes525
félisten

Hogy az... Ezért nem tudtam tegnap Skype-olni! Hónaponként kb. egyszer szoktam és akkor is ez van....Persze a webes fel sem merült bennem, pedig fenn van.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#23) kymera válasza joghurt (#13) üzenetére


kymera
senior tag

joghurt - Igen , kérlek , mindenképp :D

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#24) kymera válasza joghurt (#13) üzenetére


kymera
senior tag

Találtál egy üzleti "rést" ? :D

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#25) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Sziasztok!

Ezer bocs, biztos előjött már ez a probléma korábban. Édesanyám gépén (egy régebbi ASUS laptop) egyik napról a másikra a Skype-ban nem lehet véget vetni a hívásoknak. Nem működik a piros gomb, nem szakítja meg a hívásokat. Sőt, hívni sem igazán lehet, mert úgy tesz, mint aki hív, de közben a másik fél nem hallja, nem csenget.

Utánaolvastam Google-ben, kitöröltem az ott említett mappákat, újraindítottam, de semmi javulás.

Kérlek szépen, ha tudtok megoldást, segítsetek! Köszönet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.