Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tlac


tlac
nagyúr

úgy néz ki, mint egy régi crt tv

(#2) #21346560


#21346560
törölt tag

Nem semmi! :C

Amúgy: "adattároló és esetleges optikai meghajtó típusának kiválasztása és beszerelése és a felhasználóra hárul."

(#3) wetomi


wetomi
aktív tag

Nem egy szépség. Eleve nem szeretem ezeket a kitámasztós pc-ket, de ezzel a vastagsággal számomra már az a tehén tőgyében a tej megsavanyodna kategória.

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Nekem tetszik! ;)

(#5) Kov1024 válasza #21346560 (#2) üzenetére


Kov1024
tag

Javítva :R

(#6) Ringman


Ringman
nagyúr

majd ebből is lesz bios-frissítés helyett rev 1.1? ;]

ha sima gpu-t lehet belerakni, akkor a gyári panel (valószínű TN) gondolom lvds-sel kapcsolódik az alaplapra.
h61 chipsettel hogy megy át a gpu képe a beépített panelre?

(#7) wetomi válasza Ringman (#6) üzenetére


wetomi
aktív tag

Ezen én is gondolkoztam már, csak nem mertem megkérdezni, mert nem rémlik, mit tud az a chipset. Biztos adnak hozzá egy kis pár centis patch kábelt, hogy a videokártya kimenetről használd ;]
Majd a rev 1.1-nél már nem fog kelleni, addigra megoldják rendesen ;]
Amúgy nincs bajom a Gigával, a saját és környezetemben lévő cuccaik mindig is rendben voltak.

(#8) ZEN1TH


ZEN1TH
őstag

Nem rossz, viszont bűnronda :(

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#9) Abu85 válasza Ringman (#6) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Gyanítom, hogy a Virtuval fog szívatni.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#10) StLui


StLui
veterán

nekem van egy pc-m az asztal fiókjában, inkább mint ez förtelem, ami ráadásul mégiscsak korlátozottan bővíthető, javítható, akármi :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#11) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Aranyos dög :D

All→M8

(#12) lujó55


lujó55
őstag

Jó kis cucc akinek nincs nagy számítás igénye. Viszont (#3) wetom jól mondta: ez a kitámasztós megoldás a lehető legrosszabb amit ki lehet találni.

(#13) banhammer


banhammer
veterán

A videókártya, hogy csatlakozik a kijelzőhöz?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) Abu85 válasza banhammer (#13) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A külső alapján a Virtu az opció.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15) zsigus


zsigus
őstag

Nem lehet, hogy át kell kötni egy kábellel?
Itt van egy kép róla amin van egy HDMI és egy D-Sub VGA hátul.

A másik képen pedig látszik, hogy az alaplapi csatlakozóknál is van egy HDMI, tehát felesleges lenne hátra is tenni egyet. De lehet, hogy annak is van valami más funkciója.

(#16) Abu85 válasza zsigus (#15) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A D-Sub az opció, de kötné a halál rá a digitális jelet. Persze a Virtunál ez is jobb. :)
Az szerintem HDMI kimenet, az Intel IGP-é.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#17) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A külső alapján meg én rémülök meg :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#18) Zso2 válasza Abu85 (#16) üzenetére


Zso2
őstag

simán a beépíthető vga hdmi-jét áthúzod egy 0.5m-es hdmi kábellel a "monitor" input hdmi-jébe azt kész

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#19) #16939776


#16939776
törölt tag

A designer valószínű nagyon meg volt fázva, annyira hogy bele is halt.

(#20) zsigus


zsigus
őstag

Abu: én is úgy gondolom, hogy az alaplapi részen az igp-é a HDMI, a D-Sub és a másik HDMI pedig a kijelzőé, diszkrét kártya esetén. Gondolom

(#21) Abu85 válasza zsigus (#20) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Jó, igen. A D-Sub felett van egy HDMI. Én nem vettem észre. Legalább a Virtut kizárhatjuk.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#22) Peddy789


Peddy789
őstag

Ez de gusztustalan

(#23) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Azt megnézném, amikor a 6-8 éves apu körül sertepertélő gyerek fellöki a támasztólábat :DDD

Amit nem értek, hogy egy izmosabb VGA által termelt hő merre távozik? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24) Ringman válasza Mercutio_ (#23) üzenetére


Ringman
nagyúr

a vga érdekes kérdés:
- ha a nyák a kijelző felé néz -ami valószínű), akkor hátulról szívja és a vga-hátlapon távozik a hő. - így a forró nyák (pl gtx 480-nál 100 fok körüli :) ) a kijező-panelt fűti.
- ha fordítva, akkor honnan szívja a levegőt?

mennyi fog visszamenni gar-ba, főleg ha vmi eszes passzív kártyát rak bele.

a vga-beépített kijelző hdmi kábel meg legalább olyan igénytelen, mint az előlapi usb3 panel hátlapi kivezetésre kötése 1-2 háznál.

(#25) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Én azt nem értem, hogy valami okos kitalálta legyen egy ilyen. Aztán a dizájner megtervezte, összerakták az alkatrészeket, tesztelték, gyártásba küldték... Ez x hónap alatt történt. Aközben senki nem kérdezte meg az embereket, hogy ez jó-e egyáltalán? Ki fogja ezt az ocsmányságot megvenni egyáltalán?

(#26) Muki94


Muki94
aktív tag

Suliban az Axio-met és GW Instek oszcilloszkópokat uzsonnás doboznak nevezem, mert egyszerűen az a megfelelő szó rájuk. Gagyinak hatnak.. Most áttértek a pc világába is? :U

24" maga a kijelző, ebből kiindulva, batár gusztustalan lehet az egész ojjektum!
Talán használható elképzelés egy mérsékelt olvasztóképességű videókártyával, de ahogyan írtátok, Virtu, vagy kábelezés. Valamit valamiért, én elfogadnám, mert kisebb helyet foglal mint a mostanim. Viszont félteném, hogy az a műanyag pálca mikor csúszik le az asztallap széléről, és koppan a földön....

(#27) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Zsír. Nekem kifejezetten tetszik, hogy ilyen kis masszív. Asszem', meg tudnék vele barátkozni..

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#28) Mercutio_ válasza Synthwave (#27) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kis? :DDD
Bármelyik mATX ház oldalára kis barkáccsal felb*szhatsz egy 24"-os monitort és ugyanezt kapod :K

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29) Synthwave válasza Mercutio_ (#28) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem csecse.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.