Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

Ugyan mennyit fog számítani, ha egy olyan területet kapunk, ahol magasabb lesz a nehézségi szint. ( Több mint egy koponyás ) .

Na majd kiderül.

Egyébként meg Ghost-ra kell állítani a fokozatot, aztán biztos a halálozás.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Na pont azon gondolkodtam, hogy ha az első terület megvolt egy nap alatt akkor mit lehet majd csinálni "Teszt" nek hazudva ;] ...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3) scyllafren


scyllafren
senior tag

Engem nem a nehezseg erdekel, hanem az uj dolgok, foleg a fegyverek. 6-7 fegyvert kaptunk meg CB-ben, es mivel a Ghost Recon szamomra hangtompitos fegyverek + sniper-kedes, egy darab kiprobalhato bolt-action sniper nem eleg az igazi teszthez :)

(#4) Gebriel


Gebriel
veterán

Mikor lesz a nyilt béta?

(#5) oriic válasza Gebriel (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy irtam is, meg nem tudni.

Live-Die-Respawn

(#6) velizare


velizare
nagyúr

kiadták a gépigényt - minimum gtx660, ajánlott gtx 1060/970.

btw, a 17.-i hétvégét mondják a redditen a nyílt bétára.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Azért ránézünk, de sok jót nem várok :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8) wolfman válasza ledgeri (#2) üzenetére


wolfman
veterán

Én meg azon gondolkodom, hogy ha egy héttel ezelőtti cikkben kifejezetten ku..aszarnak írták le a játék eddigi állapotát, akkor mennyit lehet javítani rajta március 7.-éig!? Szerintem könyvelhető a minőségtelenség, ahogy megszokhattuk.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) myckey válasza wolfman (#8) üzenetére


myckey
veterán

Remélem, sokakat szórakoztat majd a játék. :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) ledgeri válasza myckey (#9) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Igen el lehet lenni, csak az a baj, amikor random-Rambo-nk szépen a story mission parbeszédébe belelő... na akkor lobby-ból ki, és újrabetölt :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az a baj, h ha az ember kiad 10-15 ezret egy játékért, akkor ne 1-2 hónapig kössön már le és nagyon sok esetben még baromi messze is vagyunk ettől. Na nagyjából a Blizzard játékain kívül erre nem sok csapat alkotása képes, sőt ott éveket lehet inkább számolni :U De majd meglátjuk, h mennyi jövője lesz. Mondjuk 1 év múlva ilyenkor mennyien játszanak majd vele :F :U Sajnálom, de az elmult évek alapján nem tudok nem szkeptikusan állni a Ubi alkotásaihoz és nyilván ez nem véletlenül alakult ki bennem és sok másban is :( :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) Kirtam válasza Scholes9 (#11) üzenetére


Kirtam
tag

Tudsz mondani, még egy olyan szórakoztatóipari szegmenst a játékgyártáson kívül, ahol egy 10-15e forintos 'szellemi termék' 1-2 hónapnál is több szórakozást nyújt? Persze értem mire gondolsz, vannak olyan játékok amivel én is több száz vagy akár több ezer (cod4) órát játszottam, de ha bemész egy moziba ott is úgy működik, hogy a blockbusterre is 1700 a jegy meg a szar filmre is. :D

(#13) Scholes9 válasza Kirtam (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem tudom, hogy van e még egy ilyen :B De az biztos, h én csak olyanra fogok kiadni pénzt, ami számomra megéri :K A Ubinak vissza kell szerezze a vásárlók bizalmát, de nem igazán a felé haladnak sajnos, de kívánom, hogy változzon :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) Kirtam válasza Scholes9 (#13) üzenetére


Kirtam
tag

Ubisoftos véleményeddel tökéletesen egyet értek. :R Nekik köszönhető többek között, hogy leszoktam az előrendelésről. :K

(#15) <Lacy85> válasza velizare (#6) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hát kíváncsi leszek erre a gépigényre, mert néztem egyik csatornán, ahol zárt bétával szórakoztak, és egy GTX 980 OC-t megfektetett medium-on. :D
Mondta is a srác, hogy ez így kissé gáz lesz.

(#16) wolfman válasza <Lacy85> (#15) üzenetére


wolfman
veterán

De mondania se kellett volna, látni hogy gáz van ezzel a játékkal még. :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#17) Dave567


Dave567
addikt

Mondjatok már nekem olyan FPS-t, TPS-t ami tökéletese volt a megjelenése napján.

(#18) myckey válasza Dave567 (#17) üzenetére


myckey
veterán

Minden más, amit nem az ubisoft csinál.

:DD :C :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19) Dave567 válasza myckey (#18) üzenetére


Dave567
addikt

Persze...

Erre most írhatnék nagyon csúnya dolgokat, de inkább hagyom, had örüljenek a nyomorult emberek.

(#20) wolfman válasza Dave567 (#17) üzenetére


wolfman
veterán

Overlord I-II ; Hitman 1-4 ; Borderlands 1-2 meg úgy 2004ig ez ez volt a legjellemzőbb. A kétezres évek közepétől jött ez a tendencia, hogy félkész játékokat adnak ki, majd utólag 3-4 patch-al vagy 3 DLC-vel fejezik be.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.