Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#216) Sirandrish válasza imibogyo (#215) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért vitázok veled mert a játék attól hogy multiban használhatatlan attól még offline működik.
És pl a BF3 sem megy warezzel neten de a singlet végig tudod vinni.
És mivel a játékok 90%a Singlere van kihegyezve így ha a Steam le is szopikálja magát, a játékok 90%át akkor is fel fogják törni és akkor is játszható lesz offline.

Nem fog a "felhőre" csatlakozni az új exe-ért mert fel fogják törni és az első exe-vel is végig fogja vinni a játékot aki akarja.

A te elméleted akkor lenne életképes ha a játékot vagy 10 részre osztanák, azaz 10%okra bontanák, és minden 10%nál új exe kéne.
Szerintem még azt is meg tudnák oldani a Skidrow-ék de mondjuk hogy ez működne.
Az már másik kérdés hogy a büdös életben ezt senki sem merné meglépni mert a potenciális vevők is erőteljesen mutatnák a középső ujjukat egy "szopjatok le" kifejezéssel megspékelve..

Egyébként én ezt élvezem...tőlem mesélheted még az elméleted..nem zavar és nem idegesít, ami furcsa még nekem is :D viszont tényleg az van hogy a törhetetlen védelem = a vevők szívatásával..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.