Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Bolyka90


Bolyka90
újonc

Failure
Error running exec(). Command: [su,-c,./data/data/com.eclipse.android.atrix2.bootstrap/files/surunner.sh]
Working Directory:nell Environment:null

Ez a hiba üzenet, teendő?

(#52) Bolyka90


Bolyka90
újonc

Most jelenleg Mb865 vezzióra át konvertálva és a 4.0.4 driver van rajta :)

(#53) ghiottone válasza Bolyka90 (#52) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt most pontosan mi írja ki. Az enviroment: null - az lehet a java jdk hiánya, illetve környezeti változónál a path sor nincs kiegészítve. Mivel csinálod a rootolást? Gépen fel van telepítve minden driver?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#54) Bolyka90


Bolyka90
újonc

nem telefonon írja ki bootstrap alkalmazás telepítés után a boot recoveryre rá nyomva. Hogy vissza tudja állítani a 2013-02-27 mentésre. Gépen mit kell csinálni?

(#55) ghiottone válasza Bolyka90 (#54) üzenetére


ghiottone
nagyúr

III. ICS rootolása - olvasd végig és a leírás alapján mennie kell!!!

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#56) Bolyka90


Bolyka90
újonc

Úgy csináltam, de még is ezt a hibát írja ki. Mi miatt írja ki azt?

(#57) Bolyka90


Bolyka90
újonc

Érdemes ME verzióból MB csinálni? Mert én azt is meg csináltam már hát ha azért nem jó! De még se működik :(

(#58) ghiottone válasza Bolyka90 (#56) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A root jgokat megkapta az alkalmazás? Töröld le az atrix2bootstrap-ot és telepítsd újra, ezután a bootstrap recovery -itt kéri a root jogokat - grant, ok -aztán kell lennie a success üzenetnek és úgy mehet a reboot recovery a bootstrap alkalmazásban. - Ha így se megy akkor nem tudom, nálam utoljára decemberben volt fent MB865-ös rom, januártól JB-n vagy a saját Jegor ICS-t használom.

ME-ből MB - szerintem nem , ha ICSn akarsz maradni az ME-be több a lehetőség és ott is van magyar nyelvű rom.

Szerintem most telepítsd fel először ezt, hogy tényleg rootolva van-e a telód.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#59) Bolyka90


Bolyka90
újonc

Felraktam az általad össze rakott JB-nt. p3_edison-edison-user-4.1.2-6.7.2_GC-384-402-release-keys azzaz ezt, Usb debuging+rsdklite 6.0 flash buting? akkor ezek után?

(#60) Bolyka90


Bolyka90
újonc

Megnéztem nincs rootlva azért nem jó még... :(

(#61) Bolyka90 válasza ghiottone (#58) üzenetére


Bolyka90
újonc

Figyelj csak végig megy, de rootolás nem sikerül, nem is rakja fel a superusert. Semmi. van másik rootolos is vagy mit rakjak fel?

(#62) Bolyka90 válasza ghiottone (#58) üzenetére


Bolyka90
újonc

MD5.mismatch már idáig eljutottam, valamiért a terminal emulátor nem hozza létra a faljt :(

(#63) Bolyka90 válasza ghiottone (#58) üzenetére


Bolyka90
újonc

#cd /sdcard/clockworkmod/backup/2013-02-27.07.08.45 ennél a sornál ki írja, hogy no such file or directory, itt a teljes akadás :(

(#64) ghiottone válasza Bolyka90 (#63) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha így folytatod tovább akkor jó úton haladsz a telefonod téglásítás felé. Nekiestél, össze-vissza kapkodsz, először nyugodtan olvasd el az összefoglalót 1x-er- 2xer. Minden benne van, minden le van írva pontosan, nem lehet elrontani se, ha pontosan követed a leírást.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#65) Bolyka90 válasza ghiottone (#64) üzenetére


Bolyka90
újonc

Kösz a bizalmat! Ilyen mezei felhasználónak, nem minden olyan egyértelmű! De végeredmény a lényeg SIKERÜLT! Köszönöm a segítséget! Én a Wordből csináltam amit mellékeltél a zipben. És abban a rootolás nem igazán volt bőven leírva abba is bele rakhatnád mit jelent az rootolás bonyolultabb verziója!
Egyébként jó az össze állítást. Üdvözlettel: Haragos "BOLDOG MOTOROLA ATRIX 2 magyar nyelvű tulajdonos" Kioktató _ghiottone :D

(#66) sz.tiha


sz.tiha
újonc

Hello! Rootolt ics-em van.A tipus mb865. Nem tudom hotspotkent hasznalni a telefont,nem osztja meg a mobilnetet.Mikor racsatlakozom a laptopommal ki irja hogy no internet acces.Volt mar masnak is hasonlo problema? Van ra vmi megoldas?Elore is koszi barmifele segitsegert.

(#67) nepali válasza dodorip (#48) üzenetére


nepali
csendes tag

Hali olyat szeretnék kérdezni tőled mivel te segítettél utoljára is, hogy ha elveszett a cid akkor csak bmm el müködik a telo vagy megy bootstaperrel is (nem akarom bp toolsban inditani mindig ha csak ugy indul bootstaperrel) előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#68) ghiottone válasza nepali (#67) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sajnos - vagyis nekem nem sajnos - de nekem még nem volt gondom a CID-el - rögtön lementettem, így nem tudom, hogy Bootstrapal menne-e. Nem vagyok benne biztos, de itt is kérdezz rá, hátha többet tudnak a fórumtársak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#69) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Sziasztok!

Atrix2 bootstrap feltelepítése után Motorola logonál megfagy a telefon. Gyári recoverybe érdekes módon be tudok lépni, factory reset és wipe után sem tölt be :( Ötlet valakinek?

köszönöm

(#70) ghiottone válasza Rav3n02 (#69) üzenetére


ghiottone
nagyúr

előtte jól ment - tudtad rootolni és a megfelelő root csomagot használtad?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#71) Rav3n02 válasza ghiottone (#70) üzenetére


Rav3n02
senior tag

igen, odáig nem volt gond :(

(#72) Devil Gelo


Devil Gelo
tag

Sziasztok, újra itt vagyok egy hosszabb kihagyás után, és újra a segítségeteket szeretném kérni!

Egy barátom által megkeresett egy telefontárs, hogy nem kapcsol be a telefonja, hátha csak az aksija van lemerülve, és pont olyan rom van rajta amivel csak bekapcsolt állapotban lehet tölteni az akkut. Ez sajnos egy feltöltött aksi behelyezése után kiderül, hogy nem igaz. Most az a helyzet, hogy semmit nem csinál, nem kapcsol be, és az usb-re kötésnél is csak egy árva fehér led világít. Ilyenkor mit lehet tenni? (AT&T-s a telefon gyárilag MB verzió) :R

Samsung S23 Ultra

(#73) Dak318


Dak318
újonc

Nekem is pont hasonló problémám van csak az hogy nálam nincs rajta semmilyen rendszer rajta és nem engedi flashelni a telefont mert alacsony akkumlátor (de nem tölti) és a szeretnék segítsséget kérni ha esteleg valaki a BP.9ker közelében lakik egy atrix 2-el szeretnék kölcsön kérni egy feltöltött aksit.:)

(#74) 105kacsa


105kacsa
őstag

:N

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.