Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) dabadab


dabadab
titán

A harmadik interju elotti kavaras az tenyleg csunya volt, de amugy nem latok itt semmi egbekialto dolgot.
Az, hogy a vegen toroltek az egeszet, elofordul, nyilvan ok sem erre szamitottak, kulonben nem forditanak annyi idot arra, hogy embert keressenek a poziciora. Egyebkent meg igen, a multik sok szempontbol sokkal labilisebbek, mint egy kis ceg, mert ezernyi belso politikai szal fut, nem az van, hogy van egy fonok aki egyben tulajdonos is es o mond meg mindent.

szerk: ja, es "get a job" :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#52) rainmen válasza Speeedfire (#15) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem, csak friss vagyok a mostani helyemen és még nem cseszték el semmimet... :P

(#53) Tikakukac válasza bambano (#44) üzenetére


Tikakukac
titán

megoldást én sem tudok, a globális áttekintés sohasem volt erősségem, de amit ma hallottam a rádióban erről az egész munkaügyi témával kapcsolatban...borzalmas

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#54) hajbel válasza hcl (#50) üzenetére


hajbel
addikt

Teljesen egyetértek! Az egy dolog, hogy a munkaadó nem tehet arról, hogy valaki az ország másik feléről érkezik, de a cikkben felsorolt többi hiányosság a felelőtlenség és a netörődömség következménye, ami a multiknál és az állami tulajdonban lévő cégeknél nagy mértékben van jelen.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#55) szabage válasza hajbel (#54) üzenetére


szabage
tag

(Bocs ez nem válasz lett volna hajbel)
Elárulom a cikk írójának, hogy minden munkakört belsőssel próbálnak betölteni...ha utolsó pillanatba jár le szakmai gyakorlata augusztusban , akkor is inkább őt szeptemberre mint téged. 4 hónap le van szarva az ő oldalukról (minek siessenek?), ahogy az is, hogy te Budapesten akarsz lenni és Brazíliából jösz ezért .

[ Szerkesztve ]

(#56) D.Orion


D.Orion
veterán

Azt hittem csak velem voltak ilyen jótét lelkek. Látom neked is idegtépő volt eme céghez jelentkezni. :(

(#57) bambano válasza hajbel (#54) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a kérdés az, hogy amikor a sokadik körre is behívták, akkor tudták-e, hogy már nem kell a munkaerő.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#58) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nagyon rideg. Milyen jó nekik így szórakozni. :W
A telefonos képnél nyilvánvalóvá vált, melyik cégről is van szó. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#60) Depression


Depression
veterán

Addig, amíg nem te leszel a főnök, addig el fognak taposni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#61) emvy


emvy
nagyúr

Sajna az a helyzet, hogy - valami miatt - az utobbi ket honapban indultak be a letszamlimitek meg a leepitesek sok multinal (nemzetkozi szinten is), szoval nem annyira meglepo, hogy kihatralt a munkaltato. :(

(a HSBC nevu bankocska peldaul a tervek 30000 embert epit le 3 ev alatt, legalabbis ezt jelentettek be hetfon, es ezzel nincsenek egyedul...)

while (!sleep) sheep++;

(#62) emvy válasza Depression (#60) üzenetére


emvy
nagyúr

Ez nem igy van szerencsere, vannak jo fonokok es jo beosztottak is, kolcsonosen fugghetnek egymastol. Nem erdemes ennyire hergelni magad, mert ha igy egyszer fonok leszel, akkor te is el akarsz majd taposni masokat, mert azt fogod gondolni, hogy ez a feladat...

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#63) hcl válasza tököscsávó (#59) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A munkaügyi bíróságon valószínű örültek volna a történetnek, mert nem kicsit vezettek félre.

Mutogatni való hater díszpinty

(#64) faber24 válasza Depression (#60) üzenetére


faber24
őstag

Sajnos sokban én is erre jutottam...még kicsit nyomatom itt a keresést, aztán ha semmi, go külföld, 1-2 évre, és utánna visszajövök vállalkozni... :P

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#65) Napfénysüti

Jogos a felháborodásod és szomorú hogy ez a nagy magyar valóság. :(

Més que un club!

(#66) ruti válasza tököscsávó (#59) üzenetére


ruti
Közösségépítő

tököscsávó

én kíváncsi vagyok, jöhet a "háttér" !

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#68) ruti válasza tököscsávó (#67) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ez nagyon gáz, de sajnos teljesen valóságos...
egyre gyakrabban nem a megfelelő ember kerül a megfelelő pozícióba, mert annyi az állásnélküli...mert a kapcsolatok dominálnak...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#69) LA_COSTE válasza tököscsávó (#59) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Mármint a szerződést a "munka" előtt írtad alá, ugye?

(#70) ClayMore válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


ClayMore
aktív tag

adatb-ből megy a egész folyamat. akkor ha meg van a jelölt a felvettük/nem vettük fel check box oszlopban kap egy pipát. aztán mondom it-seknek h toljanak ki standard sry de nem vettünk el mailt azoknak akiknél nincs pipa.

ez nekik kb 40 másodperc meló. függetlenül attól h mennyi embernek megy a mail.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#71) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Legalább szóltak, hogy nem téged vettek fel.

Lehet jobban is jártál, hogy nem vettek fel oda. :U

(#73) LA_COSTE válasza tököscsávó (#72) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Így gondolom tanultál az esetből: tisztázni kell minden feltételt, munkakörülményt, ja, és nem árt a munkatársakra is odafigyelni.

(#74) temp123456


temp123456
tag

Kértem tőlük papirt, hogy jártam náluk interjún (munkaugy - utazási költség elszámolás)
rendben meg is kaptam, viszont nem az én nevem szerepelt rajta.
Azért megreklamáltam hogy netalán egyet a saját nevemre is kiállitanának, megköszönném, amire a válasz: A dokumentum teljesen rendben van és hivatalos papirnak számit ugy ahogy van. Arrol hogy engem nem ugy hivnak, nem tehetnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.