Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Még annyit tennék hozzá, hogy a sok kretén már most robbantgatja a szarait, ami kb. mindenki mást zavar.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) tDr1v3r válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Engem nem zavar. Majdcsak leviszi valamelyiknek a kezét...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha már 1996-ban is együtt szilvesztereztetek, akkor legalább 18 éve ismeritek egymást, ennyi idő alatt pedig már meg tudtak volna annyira ismerni, hogy ne higgyenek az exednek, szerintem.
A másik meg, ha tényleg barátok voltatok, - és mivel 13 éven keresztül együtt töltöttetek minden szilvesztert, valamint feltételezem, hogy nem csak a szilvesztereket, így gondolom tényleg barátok voltatok - akkor az a legkevesebb, hogy meghallgattak volna.

Mindenesetre boldog(abb) új évet kívánok neked! :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) Geri Bátyó válasza Bjørgersson (#3) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Valószínűleg az volt a gond, hogy bejátszott a megbántott nő, nem kicsit alattomos kavarása. Hónapokon keresztül úgy tettem, mintha semmi sem történt volna (mivel ugye az ex ezt kérte), közben pedig kapták tőle a szöveget a háttérben. Ő "őszintén" elmondott mindent mindenkinek négyszemközt, kérve őket, hogy ne mondják vissza, várják meg, amíg én előhozakodok vele. :(((

(#4) Aweriot: Megtörtént, de még azt is letagadta, amit konkrétan a szemembe mondott. :(

Végülis az a lényeg, hogy eddig sem szerettem az év végét és ez egy különösen vacak lezárása volt, egy nehéz évnek.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Már itt is nagyon kenik. :O

Jövőre hátha nagyobb szerencséd lesz. Nálam január lehet hogy kirúgással kezdődik. :F

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) Klaus Duran válasza #20749568 (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nem biztos, de meg van rá az esély. Ami rosszabb hogy behalt a keringető szivattyú, pont amikor egy bolt sincs nyitva + leghidegebb van. :O

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Én egy jó évet zártam. Több évig tartó hullámvölgyből most megindultam felfele, elmondhatom hogy már nem nyakig hanem csak derékig vagyok a sz@rban ! :D

Remélem sikeresebb lesz a következő Neked is, Boldog Új Évet !

(#10) moonlight115


moonlight115
tag

Geri Batyu, fel a fejjel! Jövőre jobb lesz, ez biztos! :K

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#11) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#10) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Jövőre?
Szóval 2015 még vacak év lesz? :P

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#12) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#11) üzenetére


moonlight115
tag

Ja, tegnap már 2015 volt??? Nahááát... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.