Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) Lalikiraly válasza rolkaDb (#51) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Köszi!

Az előző hozzászólásban lévő 3000A tesztet elolvastam. Ezek szerint még azok is búgnak a franc. Nagyon komoly azért már a 3000A nem mondom.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#53) psyho85 válasza dudika10 (#46) üzenetére


psyho85
aktív tag

Azt azért hozzátenném, hogy bár nem "illik", aki aki nem szereti, annak nem kell, hogy felé nézzen a hangfal - ugyan is ilyenkor "simább", puhább a hangkép, nem kapja az ember a fülébe a magasakat, a közép-magasat, nem olyan éles a dolog. A mélynek mindegy, annak terjedése van úgyis, nem "iránya".

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#54) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok! Eladom most ezeket a kis hangfalakt :) 10 az irányár :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#55) Lalikiraly válasza Lalikiraly (#54) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok! El is adtam :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#56) ecchphoto


ecchphoto
csendes tag

Az enyém erősítője meghalt 5 éve, de nem dobtam ki a hangfalakat. Kibeleztem teljesen, és a dobozok geometriáját szimmetrikusra faragtam. Tehát mindkettő olyan lett, mint amelyikben nincs elektronika.
Egy próbálkozás volt erősítőre, egy gagyi ebay-es rendelés, várható volt a kudarc. Még mindig várja sorsát a két hangfal, imádtam a hangját. Most lesz egy Samsung bluetooth microhifi egység. Teljesítmény és impedancia stimmel, reméljük a karakterek is passzolnak valamelyest.

-=ecchphoto=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.