Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

És együtt tolhatják a konzolosok és PC sek?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Szakiii válasza b. (#1) üzenetére


Szakiii
addikt

Mennyi esélye lenne egy egér bill combó ellen egy konzolos játékosnak? :D Ez még ötletnek is rossz

(#3) oriic válasza b. (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak a kooperatív módban játszhatnak együtt a PC-sek a konzolosokkal.

Live-Die-Respawn

(#4) b. válasza Szakiii (#2) üzenetére


b.
félisten

Ha játszol a COD Black Ops-sal, akkor tudni fogod mennyi esélye van , mivel ha valaki gamepaddal tolja és van rutinja, esélyünk sincs ellenük egér bill kombóval, az aimassist miatt. COD-ban a rutinosabb gamepaddal játszók mindig az élen végeznek pub szervereken. Aimassist nélkül nem sok esélyük lenne de így meg jobbak sajnos. GOW-ban is van.

orichalcos : Köszi! :R
Ez a játék már támogatja a Xbox Play Anywhere szolgáltatást, akkor elég megvennem az egyik platformra.,de gondolom nem fogja engedni, hogy egy játékkal egyszerre játszunk Boxon és PC-n és úgy toljuk a COOP módot.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) wjbhbdux válasza b. (#4) üzenetére


wjbhbdux
veterán

> esélyünk sincs ellenük egér bill kombóval

akkor el kéne gondolkodnotok a candy crushra váltáson :U

A Gears 1 remake hogy teljesít PC-n? Játszik vele valaki? A megjelenés óta nem hallottam róla, így eléggé halálra van ez a win10 boltos dolog ítélve, nem biztos hogy egy multis játék megéri a kockázatot ilyen áron.

[ Szerkesztve ]

/s

(#6) oriic válasza b. (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanazzal az accounttal egyszerre csak egy platformon lehet játszani.

Live-Die-Respawn

(#7) b. válasza wjbhbdux (#5) üzenetére


b.
félisten

Gondolom ettől most többnek érzed magad.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) NandorHUN válasza Szakiii (#2) üzenetére


NandorHUN
addikt

Látszik, hogy még egyszer se játszottál GoW-val.

Én jelenleg bill + egéren játszok PC-n de, itt ez elvérezne kontrollerrel szemben. GoW-ban messziről nem nagyon tudsz senkit megölni, csak spec. fegyverrel (de azokból 2 kivételével nem kell nagyon pontosság), közelharcnál meg nagy hátrányban van aki egér és bill játszik (shotgun párharc, sok ugrás, ütés stb).

Én tuti kontrollerrel fogom tolni PC-n is.

Ui.: Attól, hogy te csak egérrel tudsz játszani, ez nem feltétlen igaz mindenkire. :U

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#9) ribizly


ribizly
veterán

Én még mindig egy PC-s pakkot várok, amiben egyben meg lehet venni mind a 4-et, mert ez így azért kicsit sovány, hogy csak az első és a negyedik érhető el csupán. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) NandorHUN válasza ribizly (#9) üzenetére


NandorHUN
addikt

Arra lehet várni, szerintem esélytelen, hogy a következő 2 éven belül portolják PC-re. Bár az igaz, hogy egy olyan brutál tartalom lenne 4 rész kampányával.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11) Szakiii válasza NandorHUN (#8) üzenetére


Szakiii
addikt

Igazad van, nem nyomtam ezt a játékot. Lehet tényleg konzolra van kihegyezve. De pl ow-nál azért nagyon nagy a különbség, már csak a patchek változtatásának mivoltjából is látszik..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.