Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Kár, hogy nem jön PC-re szívesen tolnám a multit ezen a platformon. A Single-t valószínűleg végigjátszom X360-on és ennyi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Tituka


Tituka
senior tag

még messze van... :O

Skizofrén vagyok, és én is...

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Most realizálódott bennem, hogy kellene egy Box... :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) Gude


Gude
senior tag

Pörgős az biztos

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#5) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Én a második rész múlt héten szereztem be. Szerintem grafikai megjelenésbe nem nyúltak hozzá . Ugyanúgy néz ki mint az első. Mondjuk azt pc-n nyomtam, xboxon nem is láttam.A multit többször is kipróbáltam, mind a két részen, az elsőt pc-n a másodikat természetesen boxon, de egyik se kötött le. Szerintem a multi ( és ez nem csak GOW-nál) csak egy agyatlan lövölde, célok nélkül.Mindenki rohangál , lő rád, ha meghalsz kezded ugyanonnan ahol az előbb is kezdted.Ennyi. Ennél meg eleve már nem is nézem végig az ilyen multis videókat. Ezen kevés emberek közé tartozom én.
Egyébként jó sorozat ez a GOW.

(#6) nanorambo


nanorambo
őstag

Jééé. Végre színes a játééék! :)) Az első két rész is szép volt, de szinte csak szürke-fehér.

(#7) D1Rect válasza nanorambo (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

"de szinte csak szürke-fehér."
Amivel nem is volt semmi baj.

(#8) heihachi


heihachi
addikt

Így első blikkre tök ugyanaz mint a kettő. Ami nem baj, mert az kurva jó játék volt, csak akkor is na...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.