Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nemááár, pedig komolyan mondom nagyon kevés játék van ami tényleg húdeodaszögezagépelé kategóriás. A GoW pedig ilyen, reménykedek benne hogy kihoznak hamarabb egy 3. részt és lehetőleg PC-re :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#2) lordEVO


lordEVO
tag

2011-12ben már új konzolokkal fogunk játszani ;)

(#3) Markoka1993 válasza Tikakukac (#1) üzenetére


Markoka1993
tag

Annak mindeki örülne, ha kijönne PC-re is :U

live gt: Markoka1993

(#4) Enton


Enton
addikt

Én beérném egy GoW2 PC átirattal is, jelenleg. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#5) Zirowe válasza Enton (#4) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azon fognak addig is dolgozni, hogy ne maradjanak munka nélkül:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) Alwares


Alwares
aktív tag

Én viszont biztos vagyok benne, hogy a Gears of War is trilógiává fog bővülni még ebben a generációban. 2011 esélyes, a 2010 a Halo: Reach éve lesz ;)
És abban se vagyok biztos hogy 2-3 év múlva jönnek új konzolok. Ez egy elhúzodó generáció lesz, még akkor is ha technikailag már rég le is maradtak. A PS3 csak most kezd igazán erőre kapni, köszönhetően a csökkentett árnak és hogy most fognak az igazán nagy játékok jönni rá. God of War, FF13, GT5, Heavy Rain, Uncharted 2. Csak hogy pár nevet említsek. A Microsoft pedig tovább nyomja a játék dömpinget és jövőre egy restartod adnak a konzolnak a Natal kamera segítségével. Hogy ez hogyan fog elsülni azt szerintem senki se tudja még előre, de ha csak azt nézzük, hogy jövőre relaunch-olják a 360-at, szerintem simán futhat még akár 5 évig is. Vagy ha mondjuk 2013-ban jön új konzol azok mellett futhatnak tovább a mostaniak is álá PS2. Huh ez hosszú lett.

(#7) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Valamivel rá kell bírni az embereket, hogy vegyék meg a következő konzolt. :)) (Mondjuk speciel engem nem ezzel fognak rávenni, de ez az én problémám. :) )

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#8) ksasa válasza Alwares (#6) üzenetére


ksasa
tag

Valahogy nekem is ez a sejtésem, nem beszélve arról, hogy pl. a PS3 még most is mínuszban van és az boxnak is kell még egy jópár év a komoly haszonhoz. Egyébként ezek a gépek még mindig komoly erőtartalékokkal bírnak.

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Mivel még nem volt:
Adják ki a 2-t PC-re!

Mod:
Ja látom már volt.

[ Szerkesztve ]

(#11) ksasa válasza ,,no name" (#10) üzenetére


ksasa
tag

Nekem meg pont az 1 tetszik jobban. A 2-ben a kevesebb kicsit több lett volna.

(#13) D1Rect válasza ksasa (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Az első rész ~10-15x tolhattuk végig.

(#14) Alwares válasza ksasa (#11) üzenetére


Alwares
aktív tag

Erről van szó nagyon tolták az ember arcába az eksönt és a végére ez már igencsak zavaró volt szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.