Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hfrankee


hfrankee
senior tag

Sose fogom megérteni ezt a "gémer" notebook vonalat.Azt az egy esetet tudom elképzelni,hogy ha egy mai játékokkal játszani akaró usernek nincs elég helye a lakásban egy desktopnak.Ezért vesz egy ilyet és hálozatról(áram) jáccik....Ezen felül én értelmetlennek találom ezeket a gépeket.
Nincs egy óra a max terhelés mellett az üzemidő... :)

(#2) Sicilian válasza hfrankee (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

Megelőztél, teljesen egyetértek veled :K

nothing is true everything is permitted..

(#3) cudar07 válasza hfrankee (#1) üzenetére


cudar07
senior tag

hát igen, de ezt hivják PRÉMIUM KATEGÓRIÁNAK:
a BUGATIT miért csinálják!? :D
napi használat mellett tuti az állandó bírság csekk a postaládában, gyorhajtás miatt!
de lehet ilyen autót is csinálni!
meg laptotpot is! ;)

(#4) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Prámium kategória ide, prémium kategória oda, szerintem egy noti NEM játékre való. Az akkuk maximum a szünetmentes tápegység szerepét töltik be. Meg notin szerintem kényelmeten játszani. Én sem nagyon értem ezt a remékvonalat, de míg vannak olyan emberek akik megveszik...

(#5) caizzz válasza hfrankee (#1) üzenetére


caizzz
aktív tag

Nem mindenki él egy fix helyen folyamatosan. Aki utazik, viszont szereti a játékokat, és meló után az albérletben, utazás közben a repülőn, stb stb szeretne lenyomni pár meccset, annak ideális egy ilyen gép - persze ha van rá pénze. Persze masszív gémer desktopon tolja, de pár jómódú egyemistának meg játékoskedvű üzletembereknek jól jöhet. :)

marakujás kőbányai

(#6) Pixelmaster


Pixelmaster
tag

en pl. munkara hasznalom az MSI GX720at, a billentyuzet kiosztasan kivul imadom, de ez a tesztelt peldany kineztre mar kicsit elter, es ahogy a teszt is mutasa
a hardware kinotte mar ezt a forma tervet, az en core2 dou-mal szemben

ujitaniuk kellene! :)

-=The digital artist of the darkside=-

(#7) Zanik válasza hfrankee (#1) üzenetére


Zanik
addikt

Én még a kis helyes indokot is "gyengének" tartom. Vannak nagyon jó hűtéssel rendelkező mATX házak, amikbe simán bepakolható egy egy vga-s gamer konfig, és alig foglalnak valami helyet. Ahogy egy 22"-os LCD monitor is simán elfér ott ahol ezek a gamer notebookok. Mert nem feltételezem, hogy egy ilyenen játszanának, vagy hogy állandóan elpakolnák/visszapakolnák a dolgot. Fel lehet hozni még egy csomó egyéb (buta) indokot, de akkor is azt mondom, ebből a pénzből sokkal ésszerűbben meg lehet oldani a játék/hordozható PC kombinációt.

Az pedig, hogy van rá kereslet, semmit se jelent. Gyémánttal kirakott mobiltelefonra is van kereslet, meg saját márkás, occó túró rudi-ra is, én mégse tudok semelyiknek a vásárlói rétegével azonosulni.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#9) smkb


smkb
őstag

Értelmükhöz hozzá nem szólok, viszont külsőre az Asus nagyon tetszik. Pofás darab, jól néz ki becsukva és nyitva is. Az MSI meg inkább mint valami kínai bóvli, ami ha kevsebb lenne, akkor lenne több.Pont mint a kínai termék, amir kell még egy madárminta, egy sárkány vagy valami, hogy attól lesz majd szép, és pont ezzel van elcseszve, ha ezek nem lennének jól néznének ki. Ez is pont olyan. Komolyan nem értem, miért nem lehet letisztultabb. Az a billentyűzet feletti rács vagy mi, meg az egész pirosos mizéria... borzalmas.

[ Szerkesztve ]

(#10) blueMerle válasza Zanik (#7) üzenetére


blueMerle
veterán

Ami egyikőtöknek sem jutna mégcsak VÉLETLENÜL sem eszébe. Kapásból egy "buta" indok: kollégium. Vagy itt vagyok én aki állandóan két hely közt ingázik a munkámból kifolyólag, és bizony nem hülyeség, ha mindkét helyen egy kicsit lazíthatok esténként. Ennyit a buta indokokról, T. megmondó-mesterek. Először gondolkodni, utána okoskodni :)

[ Szerkesztve ]

(#11) misx válasza blueMerle (#10) üzenetére


misx
senior tag

Hát akkor veszel féláron egy asztali gépet a koliba is (a mobilgép amúgy is könnyebben eltulajdonítható) és még jól is jársz. Az én kolis időben ezt így oldották meg. Én meg úgy, hogy csak neteztem az erre kijelölt teremben - mivel akkor még nem volt otthon netem. :D
Mellesleg akinek van ennyi pénze (félmillió Ft), annak már egyetemre se kéne járni. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) EczkE


EczkE
addikt

Az Asus belseje az MSI külsejében tetszene csak igazán. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#13) stevve válasza misx (#11) üzenetére


stevve
nagyúr

"Mellesleg akinek van ennyi pénze (félmillió Ft), annak már egyetemre se kéne járni."

Ezt nem mondod komolyan, ugye? Így már finomabb kicsivel, de az előző mondatod... :U

Egyénként meg mi lesz, ha vége a sulinak? Lesz otthon két asztali? Akkor már inkább én is notit vennék. (persze nem fogok, főleg nem ennyiért és iylet)

(#14) may11


may11
tag

Az ASUS elég szépre sikeredett. :)

Mi ez az ANDROIDivitás!?

(#15) nkmedve válasza blueMerle (#10) üzenetére


nkmedve
őstag

Szerintem itt elég sokan voltunk kollégiumban mégse kellett gémer noti. Nekem egész végig csak egy asztali gépem volt, mikor hazamentem nem játszodtam ilyen egyszerű, volt időm a családra is.
Utolsó év végén vettem notit amiben egy gyenge IGP volt aztán azt lecseréltem a mostanira amiben ugyancsak IGP van. Tudtam rajtuk játszani? Igen. Nem a legújabb játékokat, de pár évesekkel elboldogultak simán amikor kellett. Emellett pedig hordozhatóak is voltak és nem szivták le az aksit fél óra alatt. A mostani noti még játék alatt is birja kb. másfél órát négycellás (!) akkuval.

A gamer notinak nagyon nincs értelme szerintem sem, az amit sokan hirdetnek róla (hordozhatóság) egyáltalán nem igaz. 1 év után a benne rejlő "erő" már elavult lesz, lesz egy notid amit nem tudsz eladni és nem lesz jó semmire. Ugyan úgy csak régebbi dolgok fognak menni rajta mint most egy IGP-n, és hordozhatósága tart a 0-hoz. Ráköltöttél félmilla forintot és lesz egy gyengének számitó asztali géped.

(#16) rudi


rudi
nagyúr

Srácok! Senkinek semmivel nem kell azonosulnia, nem kell más fejével gondolkodni, butának tartani dolgokat, ami éppen nektek nem jön be. Írjátok ide, hogy szerintetek ennek nincs értelme, és tessék továbblépni ezen a dolgon. Va ilyen termék, van rá kereslet, érdekes is, ezért bemutattuk, ennyi.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#17) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Ha rendelkezünk egy lopakodóval a magán-repülőterünkön, akkor ahhoz például kifejezetten illik az Asus design-ja :DDD

PS C:\>_

(#18) Surfym@n válasza cudar07 (#3) üzenetére


Surfym@n
senior tag

annyi különbséggel, hogy itt a be nem fizetett áramdíjcsekkek hevernek a gépek mellett a laptopon... :DD

Tényleg a PH! kap ELMŰ-től kedvezményt tesztelési célok miatti kiugró villanyszámlákról...
vagy szigorúan éjjel teszteltek, mikor van éjjeli áram :DDD

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#19) glutamin válasza nkmedve (#15) üzenetére


glutamin
őstag

Egyetértek. Ezt inkább nevezném hordozható asztali gépnek mint notinak. 3.8 kg nagyon sok. Valóban elsősorban asztali használatra alkalmas csak, amit lehetőleg ne kelljen napi szinten hurcolászni (ebben az esetben pedig a presztízs értéke ugrott, mivel nem nagyon lehet mutogatni)

És igen, 1-2 év múlva már átlagos teljesítménye lesz már csak, de legalább egy nagy böszme dög marad:D Szerintem is nagyon rétegigény.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#20) rudi válasza nkmedve (#15) üzenetére


rudi
nagyúr

Kis ellentét van a gondolatmenetedben. Először még az IGP-s notid is jó játékra, aztán meg már ezek a gémerek is hamar elavulnak. Én kb. 2 éve nem fejlesztettem a gépemet, kétmagos Core 2-m és GeForce 8800 GT-m van, és elég szépen tudok játszani a legtöbb dologgal, ami érdekel (Dirt 2, Mass Effect 2, Dragon Age, szóval nem régi dolgok). Szerintem ezek a gémer notik 3-4 évet lazán kibírnak majd, emellett az Asusnak van egy Full HD-s kijlezője és Blu-ray lejátszója is, szóval egy darabig nem kell majd költeni rá.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) Karma


Karma
félisten

"Összevetve a G73Jh-val az MSI GT740 belsejével kapcsolatban egy szó jutott eszünkbe: sok." Nekem tök más szó jutott eszembe: okádék.

Az ASUS viszont tetszik :DDD

“All nothings are not equal.”

(#22) vatomi


vatomi
aktív tag

"Memóriában az Asus volt a nagyvonalúbb, 8 GB DDR3-at pakolt a notebookba. Persze a mai játékokhoz az MSI GT740 négy gigabájtja is elegendő"

"a G73Jh-nak ..., négyszer annyi memóriája van"

:F

(#23) Enton válasza rudi (#20) üzenetére


Enton
addikt

Maximum villanyszámlát. ;]
De én is így vélekedem, nem 1 év mire ezek kifutnak és egyenértéküek lesznek egy igp-s mezei notival.

Az Asus egész jó és nekem is a lopakodós külső jutott eszembe róla. A MSI meg nekem tetszik, jó ez a piros szín, hiába nem akarnak már pár éve újítani.
Az elrendezések, bill, meleglevegő elvezetés, esata hiánya, meg éppen aktuális szituációkban lenne mindig kényelmetlen, szóval nekem egyik sem lenne negatív tényező.
Majd csak miután megvettem, de akkor meg már ugy is mindegy.

Viszont ennyit nem költenék ilyen notira az is biztos. :K

Ez a link viszont halott a MSI-s egérnél:

[link]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#24) nkmedve válasza rudi (#16) üzenetére


nkmedve
őstag

Ne vedd magadra, attól, hogy szerintünk ez a rétek felesleges, attól még a cikk jó, élvezetes olvasmány.
Szerintem szükség van hogy valaki ezen gépek ellen is felszolaljon. Sokan lehetnek akik tudatlanul beleugranak egy ilyen gép vásárlásába, mert éppen azt hiszik, hogy ez minden álmuk és éppen van ennyi megspórolt pénzük. Most nem azokról beszélek akiknek a félmilla forint zsebpénz, az persze vehet ilyen gépet, hanem aki gyüjtöget egy ilyen gépre, aztán pedig hoppon marad. Utólag jön rá, hogy egy ilyen gép hordozásra nem ideális, asztali gép kiváltására nem a legjobb (tudom én milyen egy notin a játékélmény vagy akármi más), és még az értékét is nagyon hamar elveszti.

#20 Nincs ott olyan nagy ellentmondás (de nem fogalmaztam világosan az biztos), csak az igények különböznek. Nekem elég a notiban az IGP mert régebbi dolgokon játszom (újabbakra ott van az asztali), de szerinted annak aki egy ilyen gépet megvesz annak elég lesz 1-2 év mulva egy hasonló kategóriájú hardver teljesitménye?
Ez az asztali viszonylatban GT240 szintű csoda már most sem egy erőgép, 1-2 év mulva hol lesz ez játékok alatt? Persze ez elkerülhető ha fél évente cseréli az illető a gamer notiját de az elég sok pénz.

[ Szerkesztve ]

(#25) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

köszi a tesztért!

nem rosszak ám ezek... hugom jelenleg anyám régi HP n1020Vjét használja (15ös desktop replacement, valószínűleg asztali prescottal és egy 340es atival), netezni bőven elég (mióta kapott 512 memóriát a 256 mellé), plants and zombiesra (survival endless kivételével) elég, akku meg kibír 15percet, amíg átvisszük egyik szobából a másikba. és az a gép olyan hat éves...

persze, újabb játékokra már nagyon kevés, de alapvetően a memóriát leszámítva évekig erősebb volt az én asztalimnál.

két gép meg... ja szinkronizálni is kéne a tartalmat, min 3 vinyó (2 boot+hurcolós), 2 hangrendszer, két monitor (22-24ből drága ám) és két konfig... i7+5770el számolva ez bizony nem lenne olcsóbb, mint egy ilyen. és akkor szinkronizálgatni kéne (direkt írtam duplán, nagyon nem vicces az).

munkára ugyanez, sokkal egyszerűbb egy nagyméretű gépet cipelni, mint folyamatosan váltoganti kettő között.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#26) hfrankee válasza caizzz (#5) üzenetére


hfrankee
senior tag

Abban igazad van,hogy ha két állandó hely közt ingázik és itt is meg ott is jáccani akar,akkor megint egy plusz alkalmazási lehetőség.De,hogy útközben nem igazán fogja tolni a játékot több kilométeren át, az is biztos...

(#27) MLaca


MLaca
őstag

esata és usb3.0 nélkül nálam felejtős kategória az ázusz.

http://mlzphoto.hu/

(#28) Ste


Ste
addikt

Ahogy már más is írta apró elírások:

"Pedig a G73Jh-nak sokkal jobb a grafikus kártyája, négyszer annyi memóriája van" ez itt 2x annyi lenne gondolom

"de az MSI vörös-fekete elektronikus rágcsálóját megtapogathattuk"

bleuMerle:: az ingázások között komolyan cipelnél magaddal egy ekkora monstrumot?

(#29) rudi válasza MLaca (#27) üzenetére


rudi
nagyúr

Mit tárolnál a gépeden, hogy nem elég a 2x 500 GB tárhely aktív használatra?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#30) bmakszim


bmakszim
senior tag

"...okosabb választás lett volna egy Core i5, de a fenti GPU-k meghajtására egy Core i3 vagy AMD Turion is elég lenne."

Ezt azért nem gondoltátok komolyan, ugye? Core i5 még oké, de szerintem egy core i3, de főleg a Turion már lehet kevés lenne egy Bad Company 2, vagy GTA4 alá!

[ Szerkesztve ]

(#31) Zanik válasza blueMerle (#10) üzenetére


Zanik
addikt

A te példád még elfogadnám, aki munka miatt ingázik, van pénze ilyenre, szeret lazítani (bár nem tudom, hogy arra miért csak a nagy gépigényű játékok alkalmasak! online flash játékok? Battlefield Heroes? QuakeLive?), szóval annak megbocsátható bűn. No, de a kollégium?

Ha gyakran mész haza, akkor tartsd otthon asztalit (vagy akár konzolt), ha nem, tartsd a koliban, mellé esetleg egy normális subnotit, ebből a pénzből kijön.

Amúgy meg iskolába tanulni jár az ember, nem lanpartizni. Láttam már egyetemről WoW miatt kibukott embert. Nem szép látvány. Semmi bajom azokkal, akik erős, drága notit vesznek grafikai munkára, 3D-s tervezésre vagy épp videovágás miatt. Annak látom értelmét, ennek nem. Én is szeretem levezetni a feszültséget számítógépes játékokkal olykor, de tudom minek, mikor van ideje. Aki azzal indokolja meg a gamer notit, hogy neki mindig, mindenhol játszhatnékja van, ráadásul a legújabb játékokkal, na, az függő!

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#32) MLaca válasza rudi (#29) üzenetére


MLaca
őstag

kicsim, a notimban rendszerre 1 db ssd van + munkára meg filmekre és egyéb install stb cuccokra egy már most 80%-ban teli 2 TB-os eSATA wd tároló.

http://mlzphoto.hu/

(#33) rizso


rizso
addikt

A játékra alkalmas laptopok szerintem nem a hülyeség kategóriát képviselik :N Én spec többnyire 3 hely között ingázok, és ha nagyon unom magam, és semmi más dolgom nincs, akkor miért ne játszanék...Most ha már mindenképpen kell az embernek egy laptop, mert fontos a hordozhatóság (mint pl. nekem), akkor miért ne vegyen olyat, ami játékra is jó (okés, az én laposom nem félmilla volt, még annak a fele se, de simán tudok játszani a mai játékokkal is)...Tetszik mindegyik, de egyikre sem adnék ki ennyi pénzt ;]

Az Asus-nak ugyanaz a borítása, mint pl. az N61vn(ilyenem van) csuklótámasza? Akkor az valóban egy szerethető anyag :K Nincs bajom az msi szálcsiszolt felületével sem, csak a csuklótámaszhoz jobb a puha, gumiborítású matt anyag.

rudi: a vga-s résznél vannak furcsa dolgok, én átnézném még egyszer a vga-k típusát az összegzésnél! :R GTX 250M nem GTS akart lenni? :U És ilyen apróságok ;)
És kösz a cikket, jó volt olvasni ilyen tudású "dögökről" ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#34) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez a gémer notbuk még mindig vicces kifejezés.

(#35) rizso válasza hemaka (#34) üzenetére


rizso
addikt

Inkább "játékos laptop"? :U ;] Csak ott meg a játékos-pajkos összefüggés hathat furcsán :DDD

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#36) lúzer


lúzer
veterán

Hát én elfogadnám az asust.

És milyen villanyszámla????
pfff.
fogyaszt 9x wattot, ott a teszt.
a pár éves asztali gépem meg 190 wattot (még apg-s).

melyik a több? :U

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#37) philoxenia válasza hemaka (#34) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Játéka válogatja, most Spellforce-ozok egy négy év körüli /óvodás/ netbookon...Ilyesmin. /Nem én vettem meg... :D /

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#38) hemaka


hemaka
nagyúr

Jó nyílván lehet kompromisszumokkal játszani notin is. De most suliba nem állok le shiftezni, nem azért mentem be :D Ha meg itthon vagyok, nem elfér a pc is? Főleg amilyen debilek ezek a notik:D

[ Szerkesztve ]

(#39) caizzz válasza hemaka (#34) üzenetére


caizzz
aktív tag

A gamer táp meg ram a legnagyobb lol. :D

marakujás kőbányai

(#40) 64b0r


64b0r
aktív tag

Szerintetek is tiszta murcileago hátulja van az asusnak? Qrvajól néz ki.. :Y :R
Még sokkal szebb is, mint amit a lamborgini névvel raktak össze asusék. Sőt, még a Reventón-nál is szebb.

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#41) dlacko2004


dlacko2004
csendes tag

Én azért kiállnék a gamer laptopok mellett. Annak idején volt egy Inspiron 9400-em ami talán az Asusnal is nehezebb volt. Van fasza backpakkom es abban napi szinten hordtam suliba, nem szakadtam bele érdekes. Én pont ezekről a gépekről vártam magyar teszteket, mert valamelyikbe belefogok szaladni, tudom mit várok tőle, mivel volt már gamer laptopom, desktopom is és ennyi. Amugy az elmult években össze-vissza laktam külföldön is több albiba stb, ilyenkor jól tud jönni hogy nem kell leszámolni az desktopot mindenhol. A cikkírótól kérdezném azért lesz teszt a GX740ről is? Azt meglehetett volna várni esetleg mert a cikk szerint jobb Core i5-Radeon 5870 párosítással jön.

(#42) Zanik válasza dlacko2004 (#41) üzenetére


Zanik
addikt

Neked is csak azt tudom mondani, hogy a te eseted is specifikus, és neked érdemes lehet akár egy ilyenbe is befektetni, de az ilyenre vágyók nagy részének mégis azt tanácsolnám, gondolja át jól, valóban ilyen notebookra van-e szüksége?! Ahogy buherka fórumtárs írta egyszer valamelyik fórumban: "az ember megveszi élete első notiját, aztán másodszorra vesz egy olyat, amilyet kellett volna." Nagy igazság.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#43) rizso válasza Zanik (#42) üzenetére


rizso
addikt

És ha másodszorra vág bele az ember egy ilyenbe? :P ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#44) b4ndee


b4ndee
csendes tag

gamer notebook vonalon nekem csak a dizájnal vannak problémáim.
a legtöbb gyártó meg van róla győződve, hogy ha valami gamer, azt feltétlenül feltűnő élénk színekkel/világítással kell dekorálni. az ASUS mondjuk szép.

(#45) JanFe


JanFe
aktív tag

Mindket gep tetszik (az Asus jobban :) ).Koszi a tesztet.

"There is nothing permanent except change"

(#46) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Ez annak jó aki ilyet keres. :DDD Mobil gamer gép, lanozni tökéletes. Játékok is jó ideig frankón mennek rajta, hol van ez a konzoloktól ugyebár amiken a világ nagyobbik része játszik. Már én sem cipelnék szívesen asztali gépet sehova sem. Nincs kedvem, nem érdekel, ellenben egy lanra szívesen elnéznék még most is. Annak is jó akit nem zavar az, hogy dög nehéz és emiatt egy külön táskát kell vinnie magával. Van ezeknek értelme és célközönsége.

A prémium kategóriába sorolni ezeket a műanyagipari csodákat viszont nagyon megmosolyogtató. Nehéz, vastag, nem túl ízléses egyik sem (finoman fogalmazva). Ezek nagybetűs GAMER gépek, de a prémium minőségnek csak messziről integetnek.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#47) rizso válasza M@trixfan (#46) üzenetére


rizso
addikt

A prémium dologban igazad van! Összeszerelésre vannak ezeknél jobb gépek is, de ha a tudást nézzük, akkor arra mondhatjuk, hogy prémium :D

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#48) dlacko2004 válasza Zanik (#42) üzenetére


dlacko2004
csendes tag

Biztos sokan csalódtak már ilyesmibe, az bennevan. Nekem a második saját laptopom is ez a kategória lesz. ;] Meg a harmadik is bár akkor öreg leszek és kitudja hogylátom a világot. Volt nekem dell d630 is, meg e6400 is céges, fain kis gépek, de sajátnak most biztos nem kellene. És szerintem egy cikkben szereplő kategória nem hinném hogy 1 évre lenne jó. Én az előzőből is jópárév után jó pénzzel kitudtam szállni. De csalódások vannak, így lehet áron alul pár hetes gépekhez hozzájutni :DDD

(#49) Sn00k


Sn00k
veterán

Nagyon csinos ez az ASUS noti, teljesen bele szerettem, szerelem első látásra!!

Ezzel a NASAT lenyomnám baszki...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#50) nkmedve válasza rizso (#47) üzenetére


nkmedve
őstag

Ha prémium akkor én inkább egy Dell Precision-ben gondolkoznék (M4400 mondjuk). Árban az is valahol itt van, hardverben sem gyengebb és még lehet akkuval is birja egy darabig. Abba is általában elég brutális Quadrokat szoktak tenni ami bármennyire is professzionális vonal, de a játékokkal is elbir.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.