Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Hát futni azt tudott a T3-ban :DD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) cizoe


cizoe
őstag

Jó lesz az..

Angelina Jolie már egyszerűen olyan girhes lett, rossz ránézni. :(

(#3) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Hát ha a régi Angelina Jolie lenne, akkor inkább őt választanám, mint Megan Foxot. Ez a csaj olyan semmitmondó sztem...

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#4) cizoe válasza Inv1sus (#3) üzenetére


cizoe
őstag

Nem kell beszélnie, nekem nem elvárás. ;] :DDD

(#5) marcias válasza cizoe (#2) üzenetére


marcias
őstag

Hidd el, amennyi fotoüzletet kapott az a kép... én is kinéznék így. ;]

Amúgy, tetszik, hogy most már vannak kategóriák a híreknél! :K (és összességében tetszik ez a "Segítsetek, hogyan tehetnénk jobbá a Gamepodot?" hozzáállás. :) )

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#6) sviba válasza cizoe (#4) üzenetére


sviba
tag

;] :C de azért jól meg(b)asszondanád neki mi?

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#7) cizoe


cizoe
őstag

marcias: Elég lenne 30napig... Úgyis annyit bír a kipróbálható verziós photoshop. :)

sviba: Öööö. Nem igazán. Inkább egy hársfatea mellett beszélgetnék vele a Heideggeri hitvallásról az egzisztencia és a világi gondolkodás köteléke kapcsán. Ez után meghallgatnám vele Bach: E-dúr hegedűversenyét, közben beszélgetve a kortárs irodalomról, majd este kilencóra tájban hazakísérném, és külön ágyban, egymástól messze töltenénk az éjszakát....

Te hülye vagy? Persze, hogy meg*********!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Gergo88


Gergo88
tag

Lara Croft nagyon okos és intelligens, legalábbis a játék így állítja be
nem kéne akkor olyan nőt választani akinek az arcán nem látszik hogy milyen buta?

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#9) rauschie válasza Gergo88 (#8) üzenetére


rauschie
senior tag

Te a játékban az okos és intelligens arcát nézted? :N

(#10) Gergo88 válasza rauschie (#9) üzenetére


Gergo88
tag

na jó az egy dolog hogy mit néz az ember :D , de azért nem valami picsát kéne berakni, hanem olyat akinek van némi átlag feletti "kisugárzása" (nem csernobilban születettekre gondolok), szerintem legalábbis

persze hollywoodi attrakcióról beszélünk szal nem tom mit várhat az ember

[ Szerkesztve ]

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#11) Fáraó válasza rauschie (#9) üzenetére


Fáraó
őstag

Most mit csináljon szegény ember, ha a játék 90%-ban rá van kényszerítve, hogy Lara hátsóját (is) figyelje. ;]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#12) Abu85 válasza sviba (#6) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hát eigen ... tényleg a csúnyán megrángatós kategória a néni. :DD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Az én véleményem szerint - ha már az előző két részben is ő játszotta -, inkább Angelina Jolie alakíthatná ismét Lará-t a harmadik filmben is. Igaz, egy kicsit formába kellene hoznia magát, de hát ezen a szinten már manapság ezt pár hét alatt teljesíteni tudják a sztárok.

Szerintem egy filmnek az x-edik részénél - hacsak nincs köze az eredeti karakterhez - ha nem a szereplő eddigi megformálója játszik benne, az nem lesz ugyanolyan.

Példának lehetne említeni a Terminátor-filmeket és a belőle készült sorozatot (Sarah Connor krónikái), mivel nem az eredeti szereplők vannak benne, ezért nem is tudtam megnézni az első részt sem, idegennek tűnt az egész.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) mephi666


mephi666
nagyúr

olyan nő kellene lara szerepére, aki mellben azért ott van, mert feszült rajta mindig rendesen az a zöld (?) felső :)) (igaz grafikusok nyomhatnak rá pártíz centit) ez a megan nekem nem kedvenc... :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) N3ST1C


N3ST1C
tag

Nem tudom mi a bajotok vele, az egyik legfelkapottabb sztár most, meg nem hiába plasztikáztatta magát (az más kérdés hogy elfért volna egy pár számmal nagyobb is benne :DDD )

(#17) tome.jr válasza nrgia (#1) üzenetére


tome.jr
addikt

T3-ban? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.