Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Ez tökjó, és akinek nem "felsőkategóriás" androidos telója van, annak meszeltek? Hát szép hozáállás.
Meg hirtelen ez a nagy pálfordulat, nemrég magyarázták h kiszállnak az android piacról, nocsak most hogy kijöttek a negyedéves statisztikák h miylen sok android fogyott mégsem oylan fos az android, és nem az iphone az egyetlen platofrom? ;) ;)

(#2) #16820480 válasza Lotusomega (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

miért, mit várátl, hogy majd ugyanolyan jól fog menni a csúcshardveren is, mint a legolcsóbb gagyin? nézd meg a pécés játékokat, ott is van minimális hardverkövetelmény...

(#3) Lotusomega válasza #16820480 (#2) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Igen ez jogos, de pcn van olyan hogy graphic options, ahol szabadon belőheted a rendszered teljesítményéhez való beállításokat.

Én mondjuk arra gondoltam h ha ezt nem is tudják megoldani itt, akkor legalább lenne egy gyengébb portolás, kevesebb graffal a gyengébb telókra.

[ Szerkesztve ]

(#4) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Mondjuk pont tegnap néztem videókat youtubeon, hogy nexus és desire-en nem lehet rendesen multitouch-os játékokat játszani, mert nem érzékeli a rendesen egyszerre a két érintést..
Vmi szoftver/hardver hibáról beszeltek.
Egy gameloft focis játékkal demonstrálták a jelenséget,

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) Karma válasza #16820480 (#2) üzenetére


Karma
félisten

Azért ezt mellétéve nem olyan szép a kép.

Edenyke: A hardver túl primitív hozzá sajnos.
Nem csak a játékban, a mindennapi használatban is nagyon necces.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6) Lotusomega válasza Karma (#5) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Az mit jelent hogy túl primitív a hardver hozzá, vagyis szara kapacitív érzékelője vagy mi a rossz benne? Fw update nem oldja meg vajon?

[ Szerkesztve ]

(#7) Karma válasza Lotusomega (#6) üzenetére


Karma
félisten

Azt jelenti, hogy a kapacitív panelről érkező jeleket értelmező kontroller béna, mert egyetlen dologra hegyezték ki: a pinch to zoom művelet érzékelésére, semmi mást nem tud megbízhatóan érzékelni, sőt igazából egyet se.

Ez nem olyan, amit a telefon szoftvere befolyásolna.

Illusztráció, amit korábban fotóztam webkamerával. Mintha nem ott lennének az ujjaim, ahol ő látja őket :U

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8) Senhi válasza Lotusomega (#6) üzenetére


Senhi
aktív tag

Itt egy videó ami bemutatja a nexus one/desire "problémáját" összehasonlítva az incridible-el: [link]

Egyébként külföldi fórumok alapján egyelőre csak a milestone-onn fut mindegyik játék hiba nélkül (mivel ennek a hardvere hasonlít a legjobban az iphone-ra).

(#9) Peterson_ válasza Lotusomega (#3) üzenetére


Peterson_
addikt

Meg lehet oldani. A Polarbit - Wave Blazer nevű játékában is skálázható a grafika.
Az is igaz, hogy csak low, med, high, aztán ennyi, és sok különbség nincs, de szerintem ezen nem múlna a dolog.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#10) Mappa


Mappa
addikt

és a gameloft oldalán mégis hol érhető el ? :N

nem kötelező megadni

(#11) HardRic válasza Karma (#7) üzenetére


HardRic
addikt

A legendem ezen a teren lepipalja a nexust. Sok mutyurkezes utan itt is "elveszti a fonalat", de lathatoan jobb, mint a nexus. Bar nemtom mire megyek vele. :D

(#12) Senhi válasza HardRic (#11) üzenetére


Senhi
aktív tag

Szerintem nem jobb. A lent látható program ugyanúgy kifekteti a legendet is.

(#13) atike


atike
nagyúr

Nocsak. Végre. Vártam már az ilyen jellegű hírt... :) Megindul a lavina... :R Remélem.

(#14) plus44


plus44
veterán

Végre, megérdemli az Android nagyon.

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.