Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Galaxy Nexus még mindig nagyon megéri :DDD

All→M8

(#2) #19158016 válasza callmeakos (#1) üzenetére


#19158016
törölt tag

Hát még a Moto RAZR... :DDD

(#3) Depression


Depression
veterán

Mindegy, annyira nem drágák.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#4) petymeg2033


petymeg2033
tag

Azért a Telenor árai mindig lenyűgöznek...
Ennyire nem figyelik a konkurenciát? Vagy a vásárlók ennyire nem figyelik az árakat, hogy képesek akár 10 ezerrel is többet fizetni ugyanazért?

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

A Razr várható valamikor a t-nél?

(#6) Remus389


Remus389
veterán

alakul...

az lesz a sejtésem, ha kijön az sgs3, ezeket aprópénzért elosztogatják

raktársöprés

anno én az sgs1-emet 30 ezerért vettem közepes előfizuval, de hallottam hogy a független Nexus S-eket is kiszórták 60-ért a tréből(előfizu nélkül)

ezeknek is ez lesz a sorsa, ma még veszett drága, holnap pedig már utánadhajítják csak vidd :DDD

a másik az hogy pl a Razor sokkal nem tud többet egy sgs2-nél(leszámítva hogy iszonyat vékony, meg hogy kevlár, ez nem mindenkinek szimpi)

az új Nexus S, az se egy nagy durranás, azt is a végén utánadhajítják majd

majd az sgs3, meg iphone 5 azokra lesz kereslet, ott nem lesz akció

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7) Braddock


Braddock
őstag

Én csak azt látom, hogy a Telenor üzletek konganak az ürességtől, a T-Mobile boltok meg tömve vannak. Nagyon éles a kontraszt.

(#8) BladePocok


BladePocok
tag

T-mobile-nál várható a Galaxy Nexus ? :F :F

[ Szerkesztve ]

(#9) Rusi válasza Braddock (#7) üzenetére


Rusi
senior tag

Nos, azért én ezt elég könnyen tudom cáfolni, legalábbis én nem szoktam unatkozni, főleg most, a karácsonyi időszak alatt.

Amúgy mind a RAZR, mind a Nexus lesz majd később más szolgáltatóknál is, de az időpontja még nem ismert. A Nexus egy ideig még biztosan Telenor exkluzív lesz, ahogy a Note is az, bár annak elvileg már lejárt a kizárólagossága, hacsak meg nem hosszabbították a Samsunggal december végéig (mert azért nem hiszem, hogy a T vagy a Voda ne csapott volna le rá).

Mobilaréna (2010-2017)

(#10) BladePocok válasza Rusi (#9) üzenetére


BladePocok
tag

Köszönöm a választ. És Te mit tippelsz , mennyi idő mire megjelennek más szolgáltatóknál ? Február-Március környékén ?

(#11) Wave86 válasza Braddock (#7) üzenetére


Wave86
tag

Te melyik tér-idő dimenzióban vagy? Mert én azt látom, hogy a Telenor üzletei tele vannak vásárlókkal.

(#12) kristof83 válasza Wave86 (#11) üzenetére


kristof83
aktív tag

Szerintem be se kell menni az üzletbe, elég megnézni a két cég piaci részesedését és máris kikalkulálható, hogy mennyien tolonganak az üzletekben.

(#13) #19158016 válasza Rusi (#9) üzenetére


#19158016
törölt tag

Ha amúgy a RAZR függetlenül 2 év gyári garanciával 138, akkor mitől olyan vonzó itt bármelyik ajánlat is......? :(

(#14) callmeakos válasza BladePocok (#8) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én sem tapasztalom ezt. Főleg hogy muterom a Mamutba lévő Telenorban teljesít szolgálatot, és nyitás előtt elhagyja a placcot és már akkor sorok alakulnak ki... Szóval azért nem olyan vészes a helyzet....

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.