Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) muveszur


muveszur
addikt

Azt hittem, írtok valami "hűűű haaa"-t, de nem...Mondhatjuk azt is, hogy az S és az S II Zenelejátszója nem sok mindenben tér el egymástól...ezért sem értem ezt a nagy lelkesedést.
Ellenben változott a wolfson chip egy Yamaha-ra, amivel supercurio szerint igencsak rosszul járunk...és voodoo sound sem lesz rá. Erről, illetve a hangminőségről sokat lehetne írni.

(#2) hodostamas válasza muveszur (#1) üzenetére


hodostamas
addikt

viszont piros pont hogy az ujabban minden androidos zenelejatszoja a samsungnak tudja a mappa alapu listazast :)

(#3) Taybore válasza muveszur (#1) üzenetére


Taybore
aktív tag

Dettó nekem is az jött le, hogy (na jó a Youtube-on kívül) miben is jobb ez, mint a "sima" SGS lejátszója???

(#4) Remus389 válasza muveszur (#1) üzenetére


Remus389
veterán

és rosszabb a Yamaha hangminősége? mert nem biztos

az is lehet hogy csak más

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#5) utomi válasza Taybore (#3) üzenetére


utomi
senior tag

És akkor mivan ha semmiben. :W Nem értem ezzel mit szeretnél igazolni?

(#6) Karma válasza utomi (#5) üzenetére


Karma
félisten

Ő semmit, csak kíváncsi, hogy miért olyan lelkes a blogbejegyzés.

“All nothings are not equal.”

(#7) jjc


jjc
aktív tag

nekem még nem volt olyan telefonom, amiben bejött volna a gyári lejátszó. mintha direkt csinálnának szarokat. itt sincs másképp. power amp FTW.

viszont tényleg plusz pont, h végre van a samu lejátszókban mappa nézet

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#8) Remus389 válasza jjc (#7) üzenetére


Remus389
veterán

először én se szerettem a gyári lejátszót az sgs-ben, sokáig a winampot használtam

aztán megszerettem, miután rájöttem hogyan működik, tök egyszerű

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#9) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Maradok az Astronal... Meg mindig a legertelmesebb lejatszo, mappa alapu playlisttel, es olyan felulettel, ahol egyszerre latszik a playlist es a vezerlogombok. Tudnam miert olyan ritka manapsag egy ilyen lejatszo :(

Cserebe viszont a videolejatszojuk korrekt, csak tudnam miert fajt nekik oda is rakni egy mappa alapu bejarast? Komolyan, en vagyok tulzottan maradi, hogy nekem nem felel meg, ha android maga valogatja ossze a zeneimet es a videoimat anelkul hogy ebbe beleszolhatnek?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#10) Remus389 válasza Cathulhu (#9) üzenetére


Remus389
veterán

az astro nova playerre gondolsz? ami ingyenes? milyen telón hazsnáod

lehet kipróbálom, nem tűnik rossznak

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#11) eNKá válasza Remus389 (#8) üzenetére


eNKá
csendes tag

Nekem az S2 lejátszója szintén tökéletesen megfelel. :)

A lehetetlent azonnal teljesítjük, a csodákra egy kicsit várni kell!

(#12) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Sajnos ezzel a cikkel sem letten okosabb, bar nem mintha a telefonban levo yamaha DAC olyan magy szam lenne. Azert egy osszehasonlito irasnak orultem volna egy i4 es egy voodoo soundos sgs elleneben.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13) Cathulhu válasza Remus389 (#10) üzenetére


Cathulhu
addikt

Igen, az.
Eredetileg spican hasznaltam (ott egy ~1000 trackes lista betoltese sajnos eltartott 5-10 mp-ig indulaskor, es a keves memoria miatt a playert (nem a servicet, az jatszott folyamatosan) gyakran le is lotte ahogy kilepett, azaz ujrabelepesnel megint toltotte a listat).
Most s2-n van, itt mar gyakorlatilag azonnal tud indulni, es be se zarodik olyan gyakran :)
Mar megvettem az unlock kodot is hozza, miota van fizetos market, elorebb nem lettem vele, de legalabb egy sorre futja a devnek :D

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#14) sagit válasza Oppenheimer (#12) üzenetére


sagit
addikt

én is valami hasonlóra számítottam... :D

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#15) kutkut válasza Oppenheimer (#12) üzenetére


kutkut
addikt

i4, voodoo soundos sgs összehasonlítást tudok mondani...

Meizu MX3 32GB

(#16) Remus389 válasza kutkut (#15) üzenetére


Remus389
veterán

oszd meg velünk

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#17) schawo


schawo
titán

Hogy maradhatott ki a legfontosabb szolgáltatás kérdése:
Tud-e folyamatos (gapless) lejátszást?
Minden más majdhogynem humbug egy lejátszó vizsgálatakor.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18) knyitogato


knyitogato
őstag

a kijelző sötét/sárga baloldalával foglalkozik majd a blog/mobilaréna?

(#19) magyarattila


magyarattila
tag

és mivan a MortPlayerrel? Vagy a MIUI Playerrel, én mindkettőt használtam, jelenleg a Mort van a telón, szeretem :)

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#20) kutkut válasza Remus389 (#16) üzenetére


kutkut
addikt

SGS, még voodoo sound nélkül is... :) Mondjuk, nekem nem tetszik a voodoo sound (a rádiót kivéve). :F Xears XR120PRO II-vel tesztelve...

Amúgy, +1 a MIUI playerre. Bár a gyári samsungos is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#21) kutkut válasza schawo (#17) üzenetére


kutkut
addikt

SGS-re tudsz ilyen lejátszót?

Meizu MX3 32GB

(#22) schawo válasza kutkut (#21) üzenetére


schawo
titán

Poweramp természetesen tudja a teljesen folyamatos lejátszást. Csak azt nem tudom, hogy miért nem lehet ezt megcsinálni egy gyári lejátszóval, most, 2011 júniusban, egy kétmagos csodán sem. :U

Mi nem tetszik neked a voodoo soundon?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#23) kutkut válasza schawo (#22) üzenetére


kutkut
addikt

Mintha visszafogottabb/fátyolosabb hangja lenne... :F De lehet, hogy csak halkabb... :D

Meizu MX3 32GB

(#24) schawo válasza kutkut (#23) üzenetére


schawo
titán

Érdekes. Szerintem pont hogy nyitottabb, transzparensebb, részletesebb lett a hangja. Hangminőségben összevethető lett a 130k-s hangkártyámmal.

Bár lehet, hogy pont az XR-t valamiért nem szereti. Nagyobb erősítésen valóban megnőtt a kimeneti ellenállás, ez esetleg zavarhat egyes nagyon kicsi impedanciájú füleseket (rossz voodoo beállítások esetén :F), de én TD100-zal nem tapasztaltam ilyen jelenséget. Hiszen pont az a Voodoo lényege, hogy kis impedanciájú fülesnél kisebb erősítést és kimeneti ellenállást alkalmaz, mint gyári Samsung beállítás. Persze amellett, hogy nagyobb erősítést is elérhetővé tesz.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#25) kutkut válasza schawo (#24) üzenetére


kutkut
addikt

Tyűha... Ebben majd tudnál segíteni? :B - rossz voodoo beállítások?? :F

:R

Én ezt az XR-t sem ismerem annyira... :B

Akár priviben... :R

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#26) bok92 válasza schawo (#24) üzenetére


bok92
addikt

Nekem is jöhet ezzel kapcsolatban privi... :)

(#27) helixP


helixP
nagyúr

Esetleg APK-ba még nem "fejtette le" valaki? ;]

(#28) Taybore válasza Karma (#6) üzenetére


Taybore
aktív tag

Igen, köszi a választ :K

(#29) Maxentius


Maxentius
addikt

Frankó ez a lejátszó, de a telóhoz amúgy adnak távirányítós fülhallgatót? Mert sztem így lenne az igazi, mint néhány HTC vagy Nokia esetében. ;) (Szigorúan szvsz.)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.