Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wajk


Wajk
addikt

na, megnyugodtam, hogy a Samsung nem felejtette el a normális kezű embereket sem, 3,7"-os készülék, dögös procival, helyes :K

Samsung Galaxy W

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2) keIdor


keIdor
titán

Az Y iszonyat ronda.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) fattyu


fattyu
veterán

Tippelek. Ezeket még azelőtt betilcsák mielőtt piacra kerülnek :W

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#4) SkyLaci


SkyLaci
őstag

a W elég gnóm lett (gondolom félnek egy kicsit a perektől), de többi tetszik, szépen illeszkednek a többi galaxy közé, tovább építkeznek az Appletől Samsungizált dizájn elemekkel, de úgy hogy a telefonok nem is hasonlítanak az iphonra, de mégis hasonlítanak a galaxy Sre és SIIre.
bár az Y elmenne egy gagyi iphone mininek.

[ Szerkesztve ]

(#5) AS


AS
félisten

W nép telo lehet.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) Jeanne d'Arc

És majd ezeket is szépen kivonják a forgalomból meret x.y telfonra hasonlít.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az Y még érdekelne ha ne lenne ilyen csúf eleje..... :(

All→M8

(#8) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Ooooo, csak en nem ertem mi szukseg a W-re az S plus mellett?

szerk: vagy forditva?

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9) Iomega


Iomega
őstag

A Galaxy W helyett, inkább már az SGS P.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#10) AS


AS
félisten

Úgy hogy W Ace árában lesz:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) SkyLaci válasza AS (#10) üzenetére


SkyLaci
őstag

Valamint az apple nem tud belekötni a dizájnba

(#12) Iomega válasza AS (#10) üzenetére


Iomega
őstag

Miből gondolod, hogy olyan árban lesz , mint az Ace? :F Akkor az SGS P eladását rontaná.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13) Gaboo77


Gaboo77
tag

Na a Samsung bajban van! A Galaxy W nagyon hasonlít a ZTE Blade-re! Most meg majd a ZTE pereli be design lopásért. (csak poén!) :))

(#14) SkyLaci válasza Iomega (#12) üzenetére


SkyLaci
őstag

Kizárt hogy Aceszel egy árban legyen ilyen hardverrel, SAMSUNG van ráírva nem ZTE.

(#15) SkyLaci válasza Gaboo77 (#13) üzenetére


SkyLaci
őstag

na akkor nem csak én kerestem rá rögtön a bladere amint megláttam a képet. :D

[ Szerkesztve ]

(#16) Iomega válasza SkyLaci (#14) üzenetére


Iomega
őstag

Szerintem se Ace áron lesz, viszont, ott az SGS P, ami jobban néz ki. Feleslegesnek tartom. Kiknek tervezték, már csak arra vagyok kíváncsi. :F

Azt látom, hogy a Samsung is ontja ki magából a telefonokat, csakhogy újabb és újabb modellek legyenek a piacon. De, ha lényeges tudásbeli eltérés nem fedezhető fel bizonyos modellek között, akkor minek? :F

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17) Depression válasza Iomega (#12) üzenetére


Depression
veterán

Az 1GHz-es procik lecsúsztak szerencsére a középmezőnybe, míg a 3,7''-os kijelző fajtájáról nincs semmi hír, tehát egyáltalán nem kizárható, hogy az Ace-t váltja le.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#18) Iomega válasza Depression (#17) üzenetére


Iomega
őstag

Azáltal, hogy kisebb lesz a kijelző mérete, viszont hardveresen, mondjuk megegyezik az SGS P-vel, szerinted az ára jóval alacsonyabb lesz? Az Ace nem olyan árfekvésű és nem az a kategória.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#19) Prien


Prien
addikt

Galaxyt mindenkinek! :D

A kevés is több a semminél.

(#20) feri1014 válasza Iomega (#18) üzenetére


feri1014
senior tag

Pedig a Nexus S-ből két verzió létezik és az olcsóbb csak annyiban tér el, hogy S-LCD-t kapott. Még is jó pár ezressel olcsóbb. :)) Szerintem simán elképzelhető, hogy ha nem is az Ace árában fog jönni, de nem sokkal lesz nála drágább.

[ Szerkesztve ]

(#21) Iomega válasza feri1014 (#20) üzenetére


Iomega
őstag

:F Majd meglátjuk. Mikorra várható a bolti megjelenés?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#22) keIdor válasza Iomega (#16) üzenetére


keIdor
titán

Ez az most jött ki a Gio, Fit, Mini minek ezek?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) SkyLaci válasza Iomega (#16) üzenetére


SkyLaci
őstag

szerintem csak abiztonság kedvéért, hogy ha az Applenek tényleg sikerülne betiltani az S, SII, S+ stb készülékeket akkor legyen olyan alternatívák amikbe nem tudnak igazán belekötni

(#24) zsirfecske


zsirfecske
addikt

Samsung Galaxy M Pro okán én a RIM helyében bizony perelnék, nem kicsit BlackBerry...

(#25) SkyLaci válasza keIdor (#22) üzenetére


SkyLaci
őstag

Aki ebben a kategóriában keres készüléket annak tök jó hogy nagyobb a választék, kis apróságok miatt is sokkal ideálisabb lehet valakinek az egyik telefon a másiknál.

(#26) Gaboo77 válasza feri1014 (#20) üzenetére


Gaboo77
tag

A Nexus S-ből nem azért van két változat, hogy az egyik olcsóbb legyen, hanem azért mert SLCD-vel a keleti blokk, Super Amoled-del pedig a nyugati, ill. USA kapja, mert nincs elég kapacitásuk Super Amoled-ből. A keleti blokknak meg jó az SLCD is mit válogatnak. Mellékesen az hogy olcsóbb azt a piac generálja, a Samsung tudtommal ugyan annyiért adja, csak mivel meg vagyünk őrülve, hogy húúú amoled, lehet drágábban is adni, de az mind nyugati import, helyi képviseletnél nincs hivatlasonan Amoledes Nexus S. Amire te gondolsz arra inkább a Galaxy S jó példa mert ott van SLCD-s és kissebb memóriával rendelkező változat.

[ Szerkesztve ]

(#27) feri1014 válasza Gaboo77 (#26) üzenetére


feri1014
senior tag

Arra hoztam fel példának, hogy az S-LCD miatt is árkülönbség van. Hirtelen nem is jutott eszembe, hogy nekünk S-LCD-s verzió jár. De tény, hogy a Galaxy S jobb példa.

[ Szerkesztve ]

(#28) indigen205


indigen205
tag

a két pró egyáltalán nem tetszik... mondjuk nekem az ilyen gombos telók alapból nem jönnek be :/
a Galaxy W egész szép, sőt, tetszik, bár nem a csórók telefonja lesz :/
a Galaxy Y nem olyan szép, de ha 25-30 közé lőnék be akkor talán sikercucc is lehetne, bár a 2mp-es kamera kicsit már tényleg a gagyi szintet hozza 2011-ben de, megértem, valahol muszály lefaragni az árból, viszont a 3.0-ás Bluetooth jó pont :D
valószínűleg szaladni fog rajta rendesen az android a 832 MHz és a 240x320-as kijelző miatt :D

[ Szerkesztve ]

(#29) tjb007


tjb007
nagyúr

A W -nek meg az M Pro -nak még látom is valami értelmét, a másik kettőnek viszont nem.
Az Y meg kegyetlen ronda.

(#30) zaba válasza tjb007 (#29) üzenetére


zaba
tag

Nem ronda az Y csak már a minimál követelményekhez is a szifon4 design kell.
Amúgy szerintem tök eltolt konstrukció. Minek 832 Mhz egy 240/320-as kijelzőhöz? Jobban mondva 2011 évvégén az ekkora kijelzőnek még van létjogosultsága? Szerintem azt kéne növelni nem az órajelet.

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#31) tjb007 válasza zaba (#30) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az Y ronda.
A "lőrésnyi méretű" kijelző alatt, fölött csak holttér van, arról a bumszli Home gombról már nem is beszélve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.