Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) joey04 válasza iNfAntRy (#50) üzenetére


joey04
titán

akkor a p9 meg 122

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#52) vj0c1 válasza mackoapo11 (#48) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Miért nem a saját telefonod topicjában folytatod a nagyzolást? Éppen flame-elős kedvedben voltál?

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#53) iNfAntRy válasza joey04 (#51) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Még szerencse :)

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#54) joey04 válasza iNfAntRy (#53) üzenetére


joey04
titán

akkor 30k van közte...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#55) Lord Sidious válasza iNfAntRy (#50) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Azért ez az ár nem egy hivatalos hazai garanciális készülék ára. Ezek többször megutaztatott, áfacsalt készülékek. (az ujmobilok.hu meg közismerten mutyis és troger bagázs, az átlag GSM boltokhoz képest is)

[ Szerkesztve ]

(#56) joey04 válasza Lord Sidious (#55) üzenetére


joey04
titán

mondjuk az se komplett aki 230-ért vesz s7-et amikor van 150-160 között. vagy iphone-t 256-ért, amikor van 227-ért.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#57) Lord Sidious válasza joey04 (#56) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

iphone-t 256-ért, amikor van 227-ért. ~30K +1 év szavatosság.
230-ért vesz s7-et amikor van 150-160 között. 70K 2 év jótállás és nem mutyis kiállító példány vagy egy ázsiai modell, ami végig volt utaztatva a fél világon és az ÁFA mindenhonnan vissza volt igényelve. Nem azért annyi az annyi, mert olyan olcsón szerzik be, hanem már amikor árulni kezdik ezek a boltok nyertek rajta.

(#58) joey04 válasza Lord Sidious (#57) üzenetére


joey04
titán

engem ez nem érdekel. eddig a technikai eszközeimen kb 3 galaxy/iphone árát spóroltam meg. nekem megérte.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59) Lord Sidious válasza joey04 (#58) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Kinek mi a fontos. Nekem a gari ér ennyit és az, hogy nem a mutyis, ingyenélő GSM-es bűnözőket támogatom. :)

(#60) iNfAntRy válasza joey04 (#54) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

ja az előzményeket nem tudom, hogy min ment a vita, csak válaszoltam hogy van ilyen hely. A még szerencse, meg arra vonatkozott, hogy a P9 egy gyengébb készülék, tehát még szerencse, hogy olcsóbb.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#61) iNfAntRy válasza Lord Sidious (#59) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Én is igy vagyok ezzel. Vagyis én inkább veszem gyári garival. A legutóbbi 2 Samsung termékem is hivatalos Samu boltban vettem, nekem megéri a biztonságot a picivel több pénz. Bár nem fizettem többet, mert épp akciósak voltak a készülékek akkor :)

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#62) joey04 válasza Lord Sidious (#59) üzenetére


joey04
titán

Nekem nem. Én a saját zsebemet támogatom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63) Lord Sidious válasza joey04 (#62) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Hosszutavon en is :) keszulekbiztositas es hivatalos gyaroi gari. Elszallt alaplaert nem fizetbem 60-70 K-t, mert a kereskedo cseszik a garira, a gyarto meg nem foglalkozik veled, mert nem erre a piacra szamt a modell stb. stb. vannak szerencsesek, akik nem futnak vele hibas eszkozokbe, ilyenkor mindegy is a gari. :)

(#64) joey04 válasza Lord Sidious (#63) üzenetére


joey04
titán

hát ahogy mondtam eddig már kb 3 csúcskategóriás készülék árát spóroltam meg, de lehet még csúnyán alá is lőttem. Én eleve annyival olcsóbban veszem sok esetben mint te, hogy még egy saját zsebes alapcserével is csak kb ott leszek. És ahhoz MINDEN készüléknél így kéne járnom. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#65) zseko válasza joey04 (#45) üzenetére


zseko
veterán

Lol, legfeljebb a te buksidat mosták ki :)
"normál tartásnál mekkora a különbség" = nem jól tartod ( = szar a tervezés). Az apple-től függetlenül tök mindegy nekem melyik gyártó mondaná - ez egy bullshit.

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.